Výsledková listina 3. série 22. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 71 8 97 57 71
2. G Jana Keplera, Praha 30 2 31 72 30
3. G J. Heyrovského, Praha 24 2 25 55 24
4. 21 2 22 64 21
5.–6. G, Špitálská, Praha 19 1 19 63 19
5.–6. G, Frenštát pod Radhoštěm 19 1 19 68 19
7. G Christiana Dopplera, Praha 18 3 19 82 18
8. G F. Hajdy, Ostrava 17 1 17 85 17
9. G J. Ortena, Kutná Hora 15 1 15 54 15
10. G, Třinec 14 1 14 82 14
11. G Orlová 13 1 13 45 13
12. G J. Vrchlického, Klatovy 11 1 11 100 11
13.–16. SPŠ, Hronov 10 1 10 67 10
13.–16. První české G, Karlovy Vary 10 1 10 91 10
13.–16. G Sv. Františka, Žilina 10 1 10 91 10
13.–16. SPŠ strojnická, Vsetín 10 1 10 53 10
17.–18. G, Boskovice 9 1 9 82 9
17.–18. G, Lesní čtvrť, Zlín 9 1 9 56 9
19. G M. Koperníka, Bílovec 8 1 8 73 8
20.–21. G B. Němcové, HK 7 1 7 100 7
20.–21. G Masarykovo nám., Třebíč 7 1 7 100 7
22. G P. de Coubertina, Tábor 6 1 6 86 6
23. G, Bučovice 5 1 5 33 5
24. SPŠ a SOU Letohrad 4 1 4 100 4

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 8 6 34
1.–2. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 3 1 1 1 5 8 19
1.–2. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 5 1 3 3 3 4 19
3.–4. Lukáš Labor G, Třinec 4 3 3 4 14
3.–4. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 3 3 3 2 3 14
5. Prabhat Rao Pinnaka 2 4 2 5 13
6.–8. Jan Humplík První české G, Karlovy Vary 3 3 4 10
6.–8. Mária Kieferová G Sv. Františka, Žilina 4 3 3 10
6.–8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 1 1 1 7 10
9. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 3 2 8
10. Michal Koutný G Masarykovo nám., Třebíč 4 3 7
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
12. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 3 3

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 8 6 34
1. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 5 3 2 4 3 21
2.–4. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 3 2 4 8 17
2.–4. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 4 2 2 2 7 17
2.–4. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 4 3 2 4 4 17
5. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 2 1 0 2 3 7 15
6. Miroslav Rapčák G Orlová 3 2 2 2 2 2 13
7. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 2 1 6 12
8. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 11
9. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 2 5 10
10.–11. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 3 1 9
10.–11. Nurullah Karakoc 3 1 2 3 9
12.–13. Stanislav Paláček G M. Koperníka, Bílovec 3 2 3 8
12.–13. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 4 1 3 8
14. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 3 3 6
15. Michal Husek G, Bučovice 3 0 1 1 5
16. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 4 4

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 8 6 34
1. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 1 1 1 8 16
2. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 3 6 10
3.–4. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 5 9
3.–4. Jiří Nárožný G, Boskovice 4 3 2 9
5. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 4 3 7

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 8 6 34
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3 7 13
2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 1 4 12
3. Tomáš Trégner G J. Heyrovského, Praha 4 0 1 3 8
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz