Výsledková listina 3. série 23. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 42 8 59 62 42
2. G, Boskovice 39 3 41 72 39
3. G J. Heyrovského, Praha 20 2 20 49 20
4. G Matyáše Lercha, Brno 18 1 18 82 18
5. G Masarykovo nám., Třebíč 16 1 16 100 16
6. G, Žamberk 15 1 15 68 15
7. G J. Vrchlického, Klatovy 11 1 11 100 11
8.–10. G Luďka Pika, Plzeň 10 1 10 91 10
8.–10. G Christiana Dopplera, Praha 10 1 10 67 10
8.–10. 10 2 10 79 10
11. G, Zábřeh 8 1 8 73 8
12.–14. G J. A. Raymana, Prešov 7 1 7 35 7
12.–14. G F. Hajdy, Ostrava 7 1 7 88 7
12.–14. Mat. gymnázium, Bělehrad 7 1 7 47 7
15. G P. de Coubertina, Tábor 6 2 6 44 6
16.–17. SPŠ, Hronov 5 1 5 45 5
16.–17. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 5 1 5 63 5
18.–19. SPŠ Otrokovice 3 1 3 38 3
18.–19. SPŠ elektrotechnická, Havířov 3 1 3 27 3
20.–21. G J. Pivečky, Slavičín 2 1 2 67 2
20.–21. G, Plasy 2 1 2 50 2

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 6 32
1. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 4 1 3 3 5 19
2. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 5 11
3. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 7 7
4. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6
5. Petra Vahalová G, Plasy 2 2
6. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 1 1

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 6 32
1. Tomáš Pikálek G, Boskovice 4 3 2 4 2 8 23
2. Dominika Kalasová G, Boskovice 2 1 0 2 7 12
3.–4. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 5 3 2 10
3.–4. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 2 1 7 10
5.–6. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 5 8
5.–6. Jarier Wannous G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 6 8
7.–8. Stefan Badza Mat. gymnázium, Bělehrad 1 3 1 2 7
7.–8. Samuel Havadej G J. A. Raymana, Prešov 3 1 2 1 7
9.–10. David Krška G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 3 5
9.–10. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 4 5
11. Barbora Hanáková 3 3
12. Kateřina Jiráková G J. Pivečky, Slavičín 2 2

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 6 32
1. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 3 3 3 4 5 18
2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 6 10
3. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 5 9
4. Gabija Maršalkaite 2 5 7
5. Kristína Nešporová G, Boskovice 6 6
6.–7. Jan Česal SPŠ Otrokovice 3 3
6.–7. Martin Pitřík SPŠ elektrotechnická, Havířov 2 1 0 3
8. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 1 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 6 32
1. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 4 4 8 16
2. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 3 2 1 2 7 15
3.–4. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 0 4 8
3.–4. Lubomír Grund G, Zábřeh 4 1 3 8
5. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 6
6. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 3 2 5
7. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz