Výsledková listina 1. série 26. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Mikulášské n. 23, Plzeň 64 4 70 76 64
2. G J. A. Raymana, Prešov 54 4 63 72 54
3. G J. Vrchlického, Klatovy 52 4 58 82 52
4. G PdC, Piešťany 50 2 52 82 50
5. G, Dubnica n. Váhom 49 2 51 91 49
6. G B. Němcové, HK 48 3 52 94 48
7. G Jírovcova, České Budějovice 44 2 46 77 44
8. G Poštová, Košice 43 2 44 90 43
9. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 42 3 44 52 42
10. G, Česká Lípa 37 1 37 103 37
11. 36 5 40 43 36
12.–13. G Christiana Dopplera, Praha 35 2 35 93 35
12.–13. G Andreja Vrábla, Levice 35 3 38 55 35
14. G, P. Horova, Michalovce 31 1 31 86 31
15.–16. G a ZUŠ, Šlapanice 30 2 32 100 30
15.–16. G Grösslingova, Bratislava 30 2 31 84 30
17. G, Kojetín 29 1 29 94 29
18.–22. Jiráskovo G, Náchod 27 3 29 77 27
18.–22. PORG, Praha 27 2 28 70 27
18.–22. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 27 2 27 60 27
18.–22. Wichterlovo G, Ostrava 27 3 29 47 27
18.–22. G Varšavská, Žilina 27 1 27 75 27
23. G Liptovský Hrádok 26 1 26 65 26
24. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 25 1 25 78 25
25.–27. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 24 1 24 83 24
25.–27. G M. Koperníka, Bílovec 24 1 24 60 24
25.–27. G, Nymburk 24 3 26 85 24
28. G Púchov 23 2 24 78 23
29.–33. G, Klášterec n. O. 22 1 22 88 22
29.–33. G J. Wolkera, Prostějov 22 2 23 38 22
29.–33. G J. A. Komenského, Uh. Brod 22 2 22 91 22
29.–33. G, Uherské Hradiště 22 2 23 92 22
29.–33. G, Ostrov 22 1 22 100 22
34.–38. G, Omská, Praha 21 1 21 84 21
34.–38. G P. de Coubertina, Tábor 21 1 21 75 21
34.–38. G, Elgartova, Brno 21 1 21 84 21
34.–38. G Z. Wintra, Rakovník 21 1 21 100 21
34.–38. G Školská, Spišská Nová Ves 21 1 21 68 21
39.–40. Svobodná chebská škola 20 1 20 77 20
39.–40. G J. K. Tyla, Hradec Králové 20 1 20 100 20
41. G J. Škody, Přerov 19 2 19 84 19
42. G Uničov 18 2 19 66 18
43. G Jura Hronca, Bratislava 17 1 17 74 17
44.–47. G Hubeného, Bratislava 16 1 16 64 16
44.–47. G Masarykovo nám., Třebíč 16 1 16 89 16
44.–47. G, Lanškroun 16 1 16 40 16
44.–47. G, Strakonice 16 1 16 53 16
48.–49. G Matyáše Lercha, Brno 15 1 15 71 15
48.–49. G, Moravská Třebová 15 1 15 88 15
50.–54. G Botičská, Praha 14 1 14 82 14
50.–54. G a SOŠ, Rokycany 14 1 14 88 14
50.–54. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 14 1 14 48 14
50.–54. Gymnázium Oty Pavla, Praha 14 1 14 74 14
50.–54. G Párovská, Nitra 14 1 14 61 14
55.–59. První české G, Karlovy Vary 13 1 13 100 13
55.–59. G Ľ. Štúra, Zvolen 13 1 13 76 13
55.–59. ŠpMNDaG, Bratislava 13 2 14 88 13
55.–59. G Kežmarok 13 1 13 59 13
55.–59. Matiční G, Ostrava 13 1 13 57 13
60.–61. G a SOŠE, Sedlčany 12 1 12 71 12
60.–61. G, Šumperk 12 1 12 52 12
62.–64. G, Boskovice 11 1 11 69 11
62.–64. G, Mostecká, Chomutov 11 1 11 69 11
62.–64. G, Bučovice 11 1 11 65 11
65.–67. G, Studentská, Havířov 10 1 10 71 10
65.–67. G, Mimoň 10 1 10 77 10
65.–67. G, Židlochovice 10 1 10 83 10
68.–71. Dogus Science School 9 2 9 53 9
68.–71. G, Benešov 9 2 9 75 9
68.–71. G O. Havlové, Ostrava 9 1 9 45 9
68.–71. G J. Heyrovského, Praha 9 1 9 113 9
72.–80. SOŠ a SOU, Tábor 8 1 8 100 8
72.–80. Reálné G a ZŠ, Prostějov 8 1 8 89 8
72.–80. G, Roudnice nad Labem 8 1 8 62 8
72.–80. ZŠ Litovel, Vítězná 1250 8 1 8 100 8
72.–80. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 1 8 100 8
72.–80. G J. Š. Baara, Domažlice 8 1 8 100 8
72.–80. Masarykovo G, Vsetín 8 2 8 33 8
72.–80. G, Brno-Řečkovice 8 2 8 75 8
72.–80. G, Zábřeh 8 1 8 100 8
81.–84. G a SOŠ, Jilemnice 7 1 7 54 7
81.–84. G, Vysoké Mýto 7 1 7 54 7
81.–84. G, Ľ. Štúra, Michalovce 7 1 7 32 7
81.–84. G Dobruška 7 1 7 117 7
85.–87. G Neumannova, Žďár n. S. 6 1 6 46 6
85.–87. G a JŠ, Břeclav 6 1 6 100 6
85.–87. G M. Tompu, Rimavská Sobota 6 1 6 50 6
88.–89. G, Žamberk 5 1 5 63 5
88.–89. G Volgogradská 6a, Ostrava 5 1 5 31 5
90.–95. G Fr. Švantnera 4 1 4 100 4
90.–95. SZŠ Moyzesova, KE 4 1 4 22 4
90.–95. G Jana Nerudy, Praha 4 1 4 100 4
90.–95. G, Písek 4 1 4 100 4
90.–95. ZŠ Luhačovice 4 1 4 100 4
90.–95. G, Kralupy 4 1 4 50 4
96. SPŠ Ostrava - Vítkovice 3 1 3 25 3
97.–99. G Mozartova, Pardubice 2 1 2 50 2
97.–99. G, Nad Alejí, Praha 2 1 2 25 2
97.–99. G, Frýdlant nad Ostravicí 2 1 2 25 2

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 1 2 5 5 4 5 9 6 37
2.–3. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4 4 5 5 4 5 31
2.–3. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 1 2 4 4 6 5 5 4 31
4. Jakub Bahyl G Varšavská, Žilina 2 2 5 5 2 5 4 2 27
5. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 4 5 5 6 24
6.–7. David Siegert G, Klášterec n. O. 2 2 3 5 4 6 22
6.–7. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 4 4 5 5 22
8.–10. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 2 4 4 3 6 21
8.–10. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4 4 3 4 2 21
8.–10. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 2 2 4 4 3 6 21
11. Vojtěch Erbrt G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 2 4 4 8 20
12.–14. Michal Buráň G J. A. Komenského, Uh. Brod 1 2 4 4 4 3 18
12.–14. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 3 2 4 4 5 18
12.–14. Ivana Monková G J. A. Raymana, Prešov 2 2 0 4 1 2 7 18
15.–16. Michal Červeňák G Púchov 2 2 4 4 2 3 17
15.–16. Tomáš Gonda G Grösslingova, Bratislava 2 2 3 4 6 17
17.–20. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2 4 4 4 16
17.–20. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 2 2 4 4 4 16
17.–20. Jaroslav Průcha G, Strakonice 1 2 2 3 2 3 3 16
17.–20. Bogdan Yaparov 2 1 3 4 2 4 16
21. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 1 2 3 4 3 2 15
22. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 2 4 5 13
23.–24. Ján Dudič G Poštová, Košice 2 4 3 9
23.–24. Erik Hendrych G J. Heyrovského, Praha 2 2 5 9
25. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 4 8
26. Matúš Uríček G Púchov 1 2 4 7
27. Filip Šmejkal 1 1 0 1 2 5
28. David Kasal G Jana Nerudy, Praha 2 2 4
29. Viktor Korba 2 1 3

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 2 2 4 5 5 5 8 4 35
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 4 5 6 5 5 4 33
3. Lukáš Knob G, Kojetín 2 2 4 5 3 7 6 29
4. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 2 5 4 3 3 6 25
5. Adam Přáda G, Ostrov 2 2 4 4 5 5 22
6.–7. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 1 1 4 5 5 3 2 21
6.–7. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 2 5 3 3 2 4 21
8. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 2 4 3 7 2 20
9. Václav Dvořáček PORG, Praha 2 1 3 4 5 3 18
10. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 4 4 3 15
11.–15. Patriks Aldersons 2 2 3 1 2 4 14
11.–15. Mark Daniel G Párovská, Nitra 1 2 3 2 4 2 14
11.–15. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 2 2 4 4 2 14
11.–15. Ján Ondráš G Grösslingova, Bratislava 1 2 4 5 2 14
11.–15. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 2 4 5 1 14
16.–18. Martin Šípka G Kežmarok 2 2 3 2 1 3 13
16.–18. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 2 1 1 5 1 3 13
16.–18. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 2 4 5 13
19.–20. Vendula Kotyzová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 0 2 2 2 2 12
19.–20. Jiřina Svobodová G, Šumperk 1 1 3 2 5 12
21. Lucie Valentová G, Boskovice 2 2 2 5 11
22.–24. Viktor Dolník G Andreja Vrábla, Levice 1 1 4 2 2 10
22.–24. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 1 1 4 4 10
22.–24. Markéta Vohníková PORG, Praha 1 2 4 3 10
25.–26. Daniel Kolář Wichterlovo G, Ostrava 2 2 3 2 9
25.–26. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 0 2 3 9
27.–29. Ota Čapek G, Roudnice nad Labem 2 2 1 3 8
27.–29. Jiří Jaskowiec Wichterlovo G, Ostrava 2 2 2 2 8
27.–29. Karolína Pěčková Jiráskovo G, Náchod 2 2 4 8
30.–34. Irena Bačinská ŠpMNDaG, Bratislava 1 2 4 7
30.–34. Veronika Chadimová G, Vysoké Mýto 2 2 1 2 7
30.–34. Jakub Kušnír G, Ľ. Štúra, Michalovce 2 2 0 2 1 0 7
30.–34. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 4 7
30.–34. Stanislav Valtera G Dobruška 2 5 7
35.–36. František Prinz G a JŠ, Břeclav 2 4 6
35.–36. Daniel Solnař G, Benešov 2 2 2 6
37.–39. Ege Aygün Dogus Science School 2 2 1 5
37.–39. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 1 1 0 3 5
37.–39. Tomáš Kořínek G, Žamberk 2 1 2 5
40.–42. Sarp Demiralay Dogus Science School 2 2 0 4
40.–42. Aranka Hrušková G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
40.–42. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 2 4
43. Filip Januš G, Benešov 2 1 3
44. Dávid Princík 1 0 0 1 2

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 4 3 5 3 7 2 32
2. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 5 4 3 5 4 1 30
3. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 4 4 3 5 6 1 29
4. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 2 1 4 5 4 6 28
5. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 2 3 3 6 3 4 25
6. Marek Liška G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 1 5 5 5 24
7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 4 3 3 4 22
8. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 4 4 4 4 5 21
9. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4 3 3 3 17
10.–13. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 4 4 16
10.–13. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 2 2 2 6 16
10.–13. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 5 3 16
10.–13. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 4 4 16
14.–15. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 4 2 1 15
14.–15. Benedikt Peťko G Matyáše Lercha, Brno 4 2 4 2 3 15
16.–20. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 4 4 2 14
16.–20. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 2 4 4 2 2 14
16.–20. Štefan Stanko G Andreja Vrábla, Levice 2 4 3 3 2 14
16.–20. Hana Šáchová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 2 2 1 4 1 14
16.–20. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 2 4 4 14
21.–23. Filip Čonka G Ľ. Štúra, Zvolen 4 4 1 4 13
21.–23. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 2 4 3 4 13
21.–23. Radovan Zeman G Uničov 4 4 3 2 13
24. Jan Ulrich G a SOŠE, Sedlčany 4 2 2 4 12
25. Petr Buchal G, Mimoň 4 4 2 10
26.–30. Matěj Malý G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 0 8
26.–30. Jan Marek G, Zábřeh 4 4 8
26.–30. Jan Soukup G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 8
26.–30. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 8
26.–30. Petr Turnovec SOŠ a SOU, Tábor 4 4 8
31.–32. František Pavelka G Uničov 2 4 0 6
31.–32. Veronika Veresová G M. Tompu, Rimavská Sobota 4 2 0 6
33.–37. Dávid Barbora G Fr. Švantnera 4 4
33.–37. Stanislav Bartoš G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 4
33.–37. Olga Leskovjanová Masarykovo G, Vsetín 2 2 0 4
33.–37. Jana Orságová Masarykovo G, Vsetín 2 2 0 4
33.–37. Dávid Sekáč SZŠ Moyzesova, KE 2 2 0 0 4
38.–39. Petra Hrubcová G, Nad Alejí, Praha 0 2 2
38.–39. Ondřej Soukup G Mozartova, Pardubice 2 2
40. Andrej Peleš G Andreja Vrábla, Levice 0 0

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1.–2. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 4 1 4 3 3 26
1.–2. Diana Miezgová G Liptovský Hrádok 4 4 2 4 0 4 6 2 26
3. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 4 4 2 1 3 3 3 24
4. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 4 5 5 22
5. Karel Chládek G, Lanškroun 2 4 2 2 1 2 3 0 16
6. František Zajíc G, Nymburk 4 4 4 2 14
7. Pavel Grepl G J. Wolkera, Prostějov 2 4 0 2 4 1 0 13
8.–9. Šimon Jelínek G, Mostecká, Chomutov 2 4 0 5 11
8.–9. David Pokorný G, Bučovice 4 4 1 2 11
10.–12. Vojtěch Kaprál G J. Wolkera, Prostějov 0 2 0 5 3 10
10.–12. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 2 10
10.–12. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 2 4 4 10
13.–19. Ondřej Běhávka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 8
13.–19. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 4 8
13.–19. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 4 4 8
13.–19. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 0 8
13.–19. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 4 4 8
13.–19. Timotej Mareš Jiráskovo G, Náchod 2 4 0 2 8
13.–19. Honza Touš G, Nymburk 4 2 2 8
20. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 4 2 1 7
21. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 2 6
22. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 0 4 1 5
23.–29. Michal Fiala G, Brno-Řečkovice 4 4
23.–29. Pavel Herinek ZŠ Luhačovice 4 4
23.–29. Vojtěch Juříček G, Kralupy 2 2 4
23.–29. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 2 2 4
23.–29. Vítek Paulík G, Nymburk 4 4
23.–29. Václav Šídlo G, Písek 4 4
23.–29. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 0 4
30.–31. Matěj Kosma SPŠ Ostrava - Vítkovice 2 0 1 3
30.–31. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 0 1 3
32. Ladislav Hustý G, Frýdlant nad Ostravicí 0 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz