Výsledková listina 2. série 30. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 149 5 170 60 149
2. G, Havlíčkův Brod 139 3 152 89 139
3. G, Pelhřimov 80 2 83 74 80
4. ŠpMNDaG, Bratislava 75 3 82 61 75
5. G, Uherské Hradiště 70 2 73 77 70
6. G, Benešov 61 2 64 67 61
7.–9. G Jihlava 59 2 61 62 59
7.–9. G, Třinec 59 1 59 105 59
7.–9. G J. Ortena, Kutná Hora 59 1 59 95 59
10. G L. Svobodu, Humenné 55 1 55 98 55
11.–12. G, Šumperk 52 1 52 84 52
11.–12. Matiční G, Ostrava 52 1 52 93 52
13. G PdC, Piešťany 50 1 50 81 50
14.–16. G, nám. TGM, Zlín 48 1 48 91 48
14.–16. G Dašická, Pardubice 48 1 48 77 48
14.–16. G Jana Keplera, Praha 48 2 48 58 48
17. G, Nymburk 46 1 46 82 46
18.–19. G J. Heyrovského, Praha 44 1 44 71 44
18.–19. G Tajovského, B. Bystrica 44 1 44 94 44
20. G, Olomouc-Hejčín 42 3 45 72 42
21. ESŠ, Lip. Mikuláš 41 1 41 75 41
22. Masarykovo G, Plzeň 40 1 40 91 40
23. G, Josefská, Praha 36 1 36 64 36
24.–25. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 32 1 32 57 32
24.–25. PORG, Praha 32 1 32 80 32
26.–27. Biskupské G, Brno 31 1 31 72 31
26.–27. G Christiana Dopplera, Praha 31 1 31 97 31
28. G Masarykovo nám., Kroměříž 30 1 30 88 30
29. 1. súkromné G v Bratislave 29 1 29 63 29
30. G, Vídeňská, Brno 22 1 22 56 22
31. G Sv. Františka, Žilina 21 2 22 84 21
32. G, Hlinsko 20 1 20 59 20
33. Slezské G, Opava 19 1 19 41 19
34.–35. Wichterlovo G, Ostrava 17 1 17 61 17
34.–35. ZŠ a G, Konice 17 1 17 55 17
36. BG B. Balbína, Hradec Králové 16 1 16 67 16
37.–39. G, Špitálská, Praha 15 1 15 48 15
37.–39. G Moravský Krumlov 15 1 15 45 15
37.–39. G Milana Rúfusa 15 1 15 54 15
40.–42. G, Žamberk 13 1 13 72 13
40.–42. Akademické G, Praha 13 1 13 72 13
40.–42. Nový PORG, Praha 13 1 13 72 13
43. G Z. Wintra, Rakovník 12 1 12 50 12
44.–45. G P. de Coubertina, Tábor 9 1 9 75 9
44.–45. G a SOŠ, Rokycany 9 1 9 75 9
46.–48. ŠG PinkHarmony, Zvolen 8 1 8 42 8
46.–48. G Grösslingova, Bratislava 8 1 8 67 8
46.–48. G Tišnov 8 1 8 67 8
49. G Týn nad Vltavou 7 1 7 33 7
50.–53. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 6 1 6 50 6
50.–53. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 1 6 86 6
50.–53. G, Budějovická, Praha 6 1 6 27 6
50.–53. G, Písek 6 1 6 50 6
54.–55. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 4 57 4
54.–55. G F. Palackého, Val. Mez. 4 1 4 33 4
56.–57. G Botičská, Praha 2 1 2 33 2
56.–57. G, Hodonín 2 1 2 67 2
58. G Ružomberok 1 1 1 6 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 7 9 12 10 56
1.–2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 3 6 6 7 9 12 12 59
1.–2. Štěpán Stenchlák G, Třinec 3 3 6 6 7 12 12 10 59
3. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 3 3 6 6 7 9 11 10 55
4. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 3 5 6 0 7 10 10 41
5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 3 3 4 6 4 9 6 35
6. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 3 4 2 3 4 8 4 32
7. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3 6 6 6 6 30
8. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 1 5 2 5 3 6 0 25
9. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 4 3 5 1 4 17
10.–11. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 3 2 4 6 15
10.–11. Samuel Šipikal G Milana Rúfusa 3 3 3 1 5 15
12. Přemysl Šťastný G, Žamberk 3 3 4 3 13
13. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 3 4 10
14. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 3 2 3 8
15.–16. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4
15.–16. Tomáš Tesař G Jana Keplera, Praha 0 4 4

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 7 9 12 10 56
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 3 6 6 6 12 11 8 56
2. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 3 6 6 7 9 9 9 52
3. Martin Okánik G Tajovského, B. Bystrica 3 3 6 6 7 10 9 44
4. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 3 3 6 6 7 7 8 40
5. David Košťák G, Josefská, Praha 3 2 3 1 5 5 10 7 36
6. Dominik Starý G, Benešov 3 3 5 5 5 5 8 34
7. Ondřej Knopp G Christiana Dopplera, Praha 4 6 6 7 8 31
8. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 3 3 3 3 5 4 8 29
9. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 3 3 4 4 6 3 2 27
10. David Dvořák ZŠ a G, Konice 1 3 5 8 17
11. Markéta Jirmanová BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3 1 9 16
12. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 3 3 3 9
13. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 4 8
14.–15. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 1 2 6
14.–15. Tereza Poláková G, Budějovická, Praha 2 2 1 1 6
16. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 1 2 4
17. Jakub Kovářík G, Hodonín 2 2
18. Andrej Holmes G Ružomberok 0 1 0 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 7 9 12 10 62
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 6 6 6 7 5 13 10 59
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 2 6 5 2 5 9 11 12 52
3. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 6 6 4 6 6 11 9 48
4. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 6 6 1 7 6 10 9 47
5. Jakub Růžička G, Nymburk 6 6 6 2 5 11 10 46
6. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 8 2 5 6 7 7 9 44
7. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 6 4 6 2 5 12 6 41
8. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 3 6 4 13 38
9. Kristian Matuštík G, Benešov 8 6 3 3 4 6 30
10. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 6 4 3 2 7 22
11. Jakub Smolka Slezské G, Opava 6 4 2 3 1 3 19
12. Marie Grunová G Moravský Krumlov 4 0 2 9 15
13. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 6 7 13
14. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 6 3 9
15. Jakub Rajnštajn G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 6
16. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 2 2

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 7 9 12 10 62
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 6 6 7 6 11 9 57
2. Martin Vavřík G, Šumperk 8 6 3 2 7 4 14 8 52
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 3 6 6 5 8 10 50
4. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 8 2 5 2 7 5 10 9 48
5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 6 4 3 7 4 11 3 44
6. Martin Schmied G Jihlava 6 6 3 4 1 3 9 10 42
7. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 6 2 4 10 3 37
8. Matěj Krátký PORG, Praha 6 6 7 6 4 3 32
9.–10. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 4 4 6 9 2 31
9.–10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 6 4 3 3 2 13 31
11. Richard Hamerlik ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 6 1 1 4 6 2 28
12. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 8 2 5 8 23
13. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 4 4 3 3 8 22
14. Šimon Brázda G, Hlinsko 6 4 3 3 4 20
15. Filip Novotný G Jihlava 2 6 2 5 4 19
16. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 6 9 15
17. Petr Doubravský Akademické G, Praha 4 9 13
18.–19. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 6 12
18.–19. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 2 4 6 12
20.–21. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 6 2 8
20.–21. Filip Wagner G Tišnov 4 4 8
22. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 4 7
23. Lukáš Hronek G, Písek 4 2 6
24. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 2 2 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz