Výsledková listina 2. série 17. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Broumov 43 2 44 87 43
2.–3. G sv. Mikuláša, Prešov 29 1 29 85 29
2.–3. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 29 2 30 53 29
4. G D. Tatarku, Poprad 25 1 25 83 25
5. G, Nové Zámky 21 2 22 52 21
6. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 19 6 24 46 19
7. G J. A. Raymana, Prešov 18 1 18 60 18
8. Masarykovo G, Vsetín 17 1 17 59 17
9. G B. S. Timravy, Lučenec 16 1 16 53 16
10. G F. Hajdy, Ostrava 15 1 15 58 15
11.–12. G, Pelhřimov 13 1 13 76 13
11.–12. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 2 13 51 13
13.–17. G a SOŠ, Jilemnice 12 1 12 92 12
13.–17. G Jana Nerudy, Praha 12 1 12 71 12
13.–17. SPŠ, Hronov 12 2 12 59 12
13.–17. G a SOŠE, Sedlčany 12 1 12 40 12
13.–17. ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 12 1 12 67 12
18.–21. G J. A. Komenského, Uh. Brod 10 2 10 77 10
18.–21. G dukl. hrdinov, Svidník 10 1 10 48 10
18.–21. G Neumannova, Žďár n. S. 10 2 10 69 10
18.–21. G Komenského, Havířov 10 2 10 29 10
22.–26. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 8 1 8 47 8
22.–26. G Christiana Dopplera, Praha 8 1 8 89 8
22.–26. G, Svitavy 8 1 8 89 8
22.–26. G, Českolipská, Praha 8 2 8 26 8
22.–26. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 8 1 8 62 8
27.–28. SPŠ stroj. a dop., Děčín 7 1 7 44 7
27.–28. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 1 7 78 7
29. G, Benešov 6 1 6 46 6
30.–37. G Tajovského, B. Bystrica 5 1 5 38 5
30.–37. G Moravský Krumlov 5 1 5 100 5
30.–37. G, Boskovice 5 1 5 15 5
30.–37. G, Brno-Řečkovice 5 1 5 56 5
30.–37. G Jura Hronca, Bratislava 5 1 5 56 5
30.–37. Klvaňovo G Kyjov 5 1 5 100 5
30.–37. G V. Hlavatého, Louny 5 1 5 17 5
30.–37. SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 5 1 5 100 5
38.–42. G, Lanškroun 4 1 4 50 4
38.–42. G nám. E. Beneše, Kladno 4 1 4 16 4
38.–42. G, Budějovická, Praha 4 1 4 44 4
38.–42. G J. Škody, Přerov 4 1 4 80 4
38.–42. G, Bystřice nad Pernštejnem 4 1 4 31 4
43.–45. G Ústavní, Praha 3 1 3 15 3
43.–45. G K. Sladkovského, Praha 3 1 3 75 3
43.–45. G J. Vrchlického, Klatovy 3 1 3 14 3
46.–49. G, Jeseník 2 1 2 15 2
46.–49. G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 2 1 2 17 2
46.–49. G, Vlašim 2 1 2 12 2
46.–49. G, Lesní čtvrť, Zlín 2 1 2 50 2
50.–51. G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 1 25 1
50.–51. G J. Ressela, Chrudim 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Matouš Ringel G, Broumov 5 4 6 4 5 7 5 36
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 3 2 4 3 8 5 25
3. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 3 1 4 3 2 5 18
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 2 2 2 3 3 4 16
5.–6. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 3 1 3 5 12
5.–6. Štěpán Uxa G a SOŠ, Jilemnice 3 4 5 12
7.–8. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 3 5 8
7.–8. Petra Suková G, Svitavy 3 5 8
9. Milan Matějka SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 3 3 7
10.–11. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 5 5
10.–11. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 5 5
12.–13. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 1 3 4
12.–13. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 4

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 4 4 4 4 4 5 29
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 2 2 0 3 7 4 21
3. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 2 2 1 3 3 4 15
4. Petr Houštěk G, Pelhřimov 4 3 1 5 13
5. Pavel Hron G a SOŠE, Sedlčany 3 1 0 3 3 2 12
6. Martin Takáč G, Nové Zámky 2 1 3 5 11
7. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 1 3 4 10
8. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 3 3 9
9. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 5 7
10. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 0 4 2 6
11.–15. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 1 4 5
11.–15. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 5 5
11.–15. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 1 1 3 5
11.–15. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 2 3 5
11.–15. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 1 1 0 1 0 2 5
16.–17. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 3
16.–17. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
18.–19. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 1 2
18.–19. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 0 2 2
20. Jan Komínek G J. Ressela, Chrudim 1 0 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 1 2 1 3 3 7 17
2. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 2 1 3 5 11
3. Štěpán Jeřábek G, U Balvanu, Jablonec n. N. 1 2 3 3 9
4.–6. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 2 3 3 8
4.–6. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 1 2 8
4.–6. Jenda Valášek G, Broumov 3 5 8
7.–8. Jan Bednář SPŠ, Hronov 1 3 3 7
7.–8. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 3 7
9. Lukáš Severa G, Benešov 1 5 6
10.–15. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 2 3 5
10.–15. Martin Konečný G, Boskovice 1 0 0 0 3 0 1 5
10.–15. Petra Malá G Moravský Krumlov 5 5
10.–15. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 3 2 5
10.–15. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5
10.–15. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 5
16.–19. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 1 1 1 0 1 4
16.–19. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 1 4
16.–19. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
16.–19. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 0 4 4
20.–22. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3
20.–22. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 0 0 0 3 0 3
20.–22. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
23.–25. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
23.–25. Štěpán Kozák G, Jeseník 0 2 2
23.–25. Jakub Nohejl G, Vlašim 0 1 1 2
26. Petr Hanek G Nad Kavalírkou, Praha 1 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 2 5 5 12
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 4 8
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
4.–5. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
4.–5. Pavel Irinkov G Ústavní, Praha 1 0 1 1 3
6. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 0 1 0 0 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz