Konečná výsledková listina 16. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 33 32 32 100 194
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 32 33 22 27 21 29 88 164
2. Lukáš Chvátal 27 15 25 28 23 81 118
3. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 29 15 17 20 84 81
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 19 16 27 4 63 66
5. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 32 31 97 63
6. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 24 15 15 61 54
7. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 17 15 86 32
8. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 12 9 8 52 29
9. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 2 90 26
10.–11. Marek Pavlů SOU, Litovel 4 5 9 5 92 23
10.–11. Jan Perný G, Nová Paka 11 6 2 4 30 23
12.–13. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 20 80 20
12.–13. Bryan Chen 20 61 20
14. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 4 4 7 2 89 17
15. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 4 4 2 6 80 16
16. Matěj Týč G, Zastávka 9 6 63 15
17. Tomáš Kozelek G, Kadaň 13 62 13
18. Miloslav Havelka G, Zastávka 2 9 73 11
19. Barbora Galaczová 1 6 3 67 10
20. Kateřina Jelénková SOŠ a G, Staré Město 4 4 100 8
21. Ľuboš Rabčan G M. Hattalu, Trstená 2 5 19 7
22. Miroslav Zgažar SPŠ chemická, Ostrava 6 75 6
23.–26. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 4 24 4
23.–26. Josef Hanuš G, Děčín 4 19 4
23.–26. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 4 100 4
23.–26. Martin Szablatura 4 100 4
27.–29. Veronika Chromčíková G J. Škody, Přerov 1 25 1
27.–29. Petr Navrátil G J. Škody, Přerov 1 25 1
27.–29. Zuzana Svobodová G Zlaté Moravce 1 25 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 33 32 32 100 194
1. Matouš Ringel G, Broumov 28 29 28 34 30 32 93 181
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 26 18 20 23 23 24 85 134
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 25 15 22 16 24 27 72 129
4. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 23 17 17 12 90 69
5. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 7 8 11 8 7 12 72 53
6. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 19 6 6 19 69 50
7. Pavel Hála G, Český Krumlov 13 6 13 6 11 53 49
8.–9. Petr Dostál G, Žamberk 13 10 12 3 8 47 46
8.–9. Martin Rybář G, Blansko 7 12 12 4 11 56 46
10. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 15 2 8 6 7 48 38
11.–12. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 8 3 4 4 8 9 65 36
11.–12. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 4 4 13 9 6 80 36
13. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 7 6 9 2 4 7 51 35
14. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 13 8 5 7 45 33
15. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 9 11 8 60 28
16. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 19 7 1 69 27
17. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 6 8 9 82 23
18. Jan Olšina G Masarykovo nám., Kroměříž 21 72 21
19. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 8 1 5 56 14
20. Petr Bílý G, Slaný 13 76 13
21.–22. Jan Skalický G J. Heyrovského, Praha 5 7 46 12
21.–22. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 10 1 0 1 31 12
23. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 9 0 1 20 10
24.–26. Tomáš Gavenčiak G M. Koperníka, Bílovec 6 3 38 9
24.–26. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 5 4 25 9
24.–26. Michal Witiska G Jihlava 9 31 9
27.–28. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 4 4 0 67 8
27.–28. Petra Suková G, Svitavy 4 4 100 8
29.–30. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 2 3 2 29 7
29.–30. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 3 2 2 37 7
31. Pavlína Karníková G Dobruška 3 3 22 6
32. Kateřina Balcarová G Dobruška 2 3 21 5
33.–34. Markéta Novotná G, Hranice 4 100 4
33.–34. Martina Smolová G, Písek 4 0 24 4
35. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 1 25 3
36.–37. Michal Havel SPŠ, Hronov 2 0 8 2
36.–37. Ivan Patáčik G Partizánské 2 17 2
38.–39. Jana Pechková G, Trutnov 1 11 1
38.–39. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 1 25 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 33 32 32 100 194
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 20 19 22 19 24 86 104
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 21 13 8 12 10 63 64
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 13 9 10 9 12 4 41 57
4. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 10 6 4 5 8 15 61 48
5. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 7 7 7 7 9 6 31 43
6. Martin Takáč G, Nové Zámky 9 4 12 5 47 30
7. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 4 5 44 23
8. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 7 5 43 21
9. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 10 9 86 19
10. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 5 1 2 3 7 20 18
11. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 3 0 12 46 16
12.–13. Ondřej Sedláček G, Uherské Hradiště 10 34 10
12.–13. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 7 3 37 10
14. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 5 4 38 9
15. Rostislav Kváš G Jihlava 8 100 8
16. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 6 1 30 7
17. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 2 1 3 30 6
18. Aleš Razým 4 24 4
19. Karel Hofman SPŠ, Hronov 3 38 3
20.–21. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 2 0 8 2
20.–21. Monika Martinisková 2 15 2
22.–23. Štěpánka Mohylová Wichterlovo G, Ostrava 1 13 1
22.–23. Vladimíra Sečkárová G Tajovského, B. Bystrica 1 8 1
24.–25. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0
24.–25. Jan Vrba G, Arabská, Praha 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 33 32 32 100 194
1. Tereza Klimošová G, Lanškroun 13 5 6 3 6 18 71 51
2. Jenda Valášek G, Broumov 7 7 4 11 7 5 66 41
3. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 6 7 7 5 44 36
4.–5. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 6 7 3 41 30
4.–5. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 6 7 3 41 30
6. Jan Bednář SPŠ, Hronov 6 4 3 6 8 66 27
7. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 6 5 5 4 1 44 21
8. Petra Malá G Moravský Krumlov 7 1 5 35 13
9. Daniela Svobodová 3 4 37 7
10. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 4 50 4
11. Marek Jansa SPŠ, Hronov 2 13 2
12.–13. Radek Škuta Wichterlovo G, Ostrava 1 13 1
12.–13. Zuzana Urbancová G, Vlašim 1 25 1
14. David Chval G a SOŠ ekonomická, Vimperk 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz