I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 32 33 22 90 87
2. Lukáš Chvátal 27 15 25 84 67
3. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 32 31 97 63
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 19 16 27 67 62
5. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 29 15 17 80 61
6. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 24 15 15 61 54
7. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 17 15 86 32
8. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 12 9 8 52 29
9. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 2 90 26
10.–11. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 20 80 20
10.–11. Bryan Chen 20 61 20
12. Jan Perný G, Nová Paka 11 6 2 37 19
13.–14. Matěj Týč G, Zastávka 9 6 63 15
13.–14. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 4 4 7 94 15
15. Tomáš Kozelek G, Kadaň 13 62 13
16. Miloslav Havelka G, Zastávka 2 9 73 11
17.–18. Barbora Galaczová 1 6 3 67 10
17.–18. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 4 4 2 83 10
19. Kateřina Jelénková SOŠ a G, Staré Město 4 4 100 8
20. Miroslav Zgažar SPŠ chemická, Ostrava 6 75 6
21.–25. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 4 24 4
21.–25. Josef Hanuš G, Děčín 4 19 4
21.–25. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 4 100 4
21.–25. Marek Pavlů SOU, Litovel 4 100 4
21.–25. Martin Szablatura 4 100 4
26. Ľuboš Rabčan G M. Hattalu, Trstená 2 15 2
27.–29. Veronika Chromčíková G J. Škody, Přerov 1 25 1
27.–29. Petr Navrátil G J. Škody, Přerov 1 25 1
27.–29. Zuzana Svobodová G Zlaté Moravce 1 25 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Matouš Ringel G, Broumov 28 29 28 88 85
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 26 18 20 80 64
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 25 15 22 70 62
4. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 23 17 17 88 57
5. Petr Dostál G, Žamberk 13 10 12 49 35
6. Pavel Hála G, Český Krumlov 13 6 13 49 32
7.–8. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 19 6 6 65 31
7.–8. Martin Rybář G, Blansko 7 12 12 55 31
9.–11. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 13 8 5 45 26
9.–11. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 7 8 11 74 26
9.–11. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 19 7 72 26
12. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 15 2 8 47 25
13. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 6 8 9 82 23
14. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 7 6 9 56 22
15. Jan Olšina G Masarykovo nám., Kroměříž 21 72 21
16. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 8 3 4 71 15
17. Petr Bílý G, Slaný 13 76 13
18. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 10 1 0 31 11
19.–23. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 9 56 9
19.–23. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 5 4 25 9
19.–23. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 9 0 22 9
19.–23. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 8 1 45 9
19.–23. Michal Witiska G Jihlava 9 31 9
24.–26. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 4 4 100 8
24.–26. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 4 4 100 8
24.–26. Petra Suková G, Svitavy 4 4 100 8
27. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 2 3 2 29 7
28. Tomáš Gavenčiak G M. Koperníka, Bílovec 6 38 6
29.–30. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 3 2 42 5
29.–30. Jan Skalický G J. Heyrovského, Praha 5 38 5
31.–32. Markéta Novotná G, Hranice 4 100 4
31.–32. Martina Smolová G, Písek 4 0 24 4
33.–34. Pavlína Karníková G Dobruška 3 25 3
33.–34. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 1 25 3
35.–37. Kateřina Balcarová G Dobruška 2 15 2
35.–37. Michal Havel SPŠ, Hronov 2 25 2
35.–37. Ivan Patáčik G Partizánské 2 17 2
38.–39. Jana Pechková G, Trutnov 1 11 1
38.–39. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 1 25 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 20 19 22 85 61
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 21 13 8 70 42
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 13 9 10 40 32
4. Martin Takáč G, Nové Zámky 9 4 12 51 25
5. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 7 7 7 27 21
6. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 10 6 4 65 20
7. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 7 43 16
8. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 44 14
9.–10. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 10 91 10
9.–10. Ondřej Sedláček G, Uherské Hradiště 10 34 10
11.–12. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 5 1 2 12 8
11.–12. Rostislav Kváš G Jihlava 8 100 8
13. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 7 44 7
14. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 6 38 6
15. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 5 63 5
16.–17. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 3 0 27 4
16.–17. Aleš Razým 4 24 4
18.–19. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 2 1 23 3
18.–19. Karel Hofman SPŠ, Hronov 3 38 3
20.–21. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 2 0 8 2
20.–21. Monika Martinisková 2 15 2
22.–23. Štěpánka Mohylová Wichterlovo G, Ostrava 1 13 1
22.–23. Vladimíra Sečkárová G Tajovského, B. Bystrica 1 8 1
24. Jan Vrba G, Arabská, Praha 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Tereza Klimošová G, Lanškroun 13 5 6 75 24
2. Jenda Valášek G, Broumov 7 7 4 56 18
3. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 6 39 17
4.–5. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 44 14
4.–5. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 6 44 14
6. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 6 5 44 11
7. Jan Bednář SPŠ, Hronov 6 4 63 10
8. Petra Malá G Moravský Krumlov 7 41 7
9. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 4 50 4
10. Daniela Svobodová 3 25 3
11. Marek Jansa SPŠ, Hronov 2 13 2
12.–13. Radek Škuta Wichterlovo G, Ostrava 1 13 1
12.–13. Zuzana Urbancová G, Vlašim 1 25 1
14. David Chval G a SOŠ ekonomická, Vimperk 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz