Výsledková listina 5. série 16. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 8 5 32
1. Lukáš Chvátal 3 2 3 3 3 5 4 23
2. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 3 4 5 5 21
3. Marek Pavlů SOU, Litovel 4 5 9
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 1 1 2 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 8 5 32
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 3 4 4 6 6 30
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 2 3 3 4 3 3 6 24
3. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 1 2 2 8 6 23
4. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 7 2 9
5.–6. Petr Dostál G, Žamberk 2 3 3 8
5.–6. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 1 4 3 8
7.–8. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 2 4 7
7.–8. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 0 7 7
9. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 4 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 8 5 32
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 3 4 3 4 6 24
2. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 1 4 2 2 3 12
3. Petr Houštěk G, Pelhřimov 1 3 1 1 4 10
4. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 2 0 1 1 5 9
5. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 1 3 0 4 8
6. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 1 1 1 0 4 7
7. Martin Takáč G, Nové Zámky 1 3 1 5
8. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 8 5 32
1.–4. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
1.–4. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
1.–4. Jenda Valášek G, Broumov 4 3 7
1.–4. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
5.–6. Jan Bednář SPŠ, Hronov 4 2 6
5.–6. Tereza Klimošová G, Lanškroun 4 2 6
7. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 4 4

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Broumov 36 2 37 97 36
2.–3. G sv. Mikuláša, Prešov 24 1 24 86 24
2.–3. G, Nad Alejí, Praha 24 1 24 75 24
4.–5. 23 1 23 72 23
4.–5. SPŠ, Chrudim 23 1 23 82 23
6. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 22 4 25 61 22
7. G Na Pražačce, Praha 21 1 21 88 21
8. G Neumannova, Žďár n. S. 15 2 16 50 15
9. G dukl. hrdinov, Svidník 12 1 12 52 12
10. G, Pelhřimov 10 1 10 50 10
11.–12. SOU, Litovel 9 1 9 100 9
11.–12. G V. Hlavatého, Louny 9 1 9 39 9
13.–15. Arcibiskupské G, Praha 8 1 8 67 8
13.–15. G, Žamberk 8 1 8 53 8
13.–15. G J. A. Komenského, Uh. Brod 8 1 8 47 8
16.–17. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 7 1 7 64 7
16.–17. Klvaňovo G Kyjov 7 1 7 64 7
18.–19. G, Lanškroun 6 1 6 67 6
18.–19. SPŠ, Hronov 6 1 6 86 6
20. G, Nové Zámky 5 1 5 33 5
21.–23. ZŠ Novomestského, Trenčín 4 1 4 50 4
21.–23. G B. Němcové, HK 4 1 4 80 4
21.–23. Matiční G, Ostrava 4 1 4 33 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz