Výsledková listina 6. série 18. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 48 6 59 68 48
2. G, Boskovice 41 2 43 75 41
3. Masarykovo G, Plzeň 37 2 39 82 37
4. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 31 1 31 91 31
5.–6. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 27 1 27 79 27
5.–6. G Jana Nerudy, Praha 27 1 27 93 27
7. SPŠ, Hronov 26 3 28 98 26
8. Masarykovo G, Vsetín 25 2 26 87 25
9.–10. G J. Vrchlického, Klatovy 22 2 22 86 22
9.–10. G M. Koperníka, Bílovec 22 1 22 88 22
11.–12. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 21 1 21 88 21
11.–12. G Christiana Dopplera, Praha 21 2 22 91 21
13. G, Uherské Hradiště 18 1 18 62 18
14. SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 16 1 16 100 16
15. G sv. Mikuláša, Prešov 15 1 15 94 15
16.–17. G Komenského, Havířov 14 1 14 48 14
16.–17. Biskupské G, Brno 14 1 14 74 14
18. G J. Jungmanna, Litoměřice 13 1 13 81 13
19.–22. G B. S. Timravy, Lučenec 12 1 12 50 12
19.–22. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 1 12 71 12
19.–22. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 12 1 12 100 12
19.–22. G, Brno-Řečkovice 12 1 12 63 12
23. G Jura Hronca, Bratislava 11 1 11 100 11
24. G, Broumov 10 1 10 59 10
25. G, nám. TGM, Zlín 8 1 8 67 8
26.–27. SOU Hronov 7 1 7 100 7
26.–27. VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 7 1 7 64 7
28. ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 6 1 6 67 6
29. G, Vysoké Mýto 5 1 5 56 5
30.–31. G, Chodovická, Praha 4 1 4 57 4
30.–31. G, Blovice 4 1 4 100 4

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 5 5 8 5 34
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 2 4 3 2 8 5 27
2. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 3 4 2 8 5 22
3. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 3 4 3 6 5 21
4. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 3 4 2 5 4 18
5. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 3 4 3 5 15
6. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 3 4 4 11
7. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 2 2 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 5 5 8 5 34
1. Martin Konečný G, Boskovice 3 4 3 1 0 8 5 24
2. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 3 4 3 6 5 21
3. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 1 8 3 18
4. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 3 8 5 16
5.–6. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 4 7 14
5.–6. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 3 4 3 4 14
7.–8. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 3 4 6 13
7.–8. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 3 4 6 13
9.–12. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 3 2 2 3 2 12
9.–12. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 4 5 12
9.–12. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 0 8 12
9.–12. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 3 4 2 3 12
13. Jenda Valášek G, Broumov 4 2 4 10
14. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
15.–16. Tomáš Janda G J. Vrchlického, Klatovy 4 4
15.–16. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 0 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 5 5 8 5 34
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 4 4 4 2 8 6 31
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 4 4 2 8 6 27
3. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 3 4 2 3 0 6 18
4. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 2 4 1 0 6 1 14
5. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 4 3 3 13
6.–7. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 0 4 11
6.–7. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 4 11
8. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 5 9
9.–10. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 3 4 7
9.–10. Martin Štys SOU Hronov 3 4 7
11. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 4 1 5
12. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 3 1 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 5 5 8 5 34
1. Zdeněk Vais G, Boskovice 3 3 2 6 5 19
2. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 4 4 15
3. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 3 4 2 4 13
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 0 4 11
5. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 1 4 3 8
6. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 3 4 7
7. Marek Nečada ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 4 2 6
8. Zuzana Jungrová G, Blovice 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz