Výsledková listina 2. série 20. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Christiana Dopplera, Praha 80 5 95 79 80
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 52 8 72 76 52
3. G Jana Keplera, Praha 39 2 40 87 39
4. G Jana Nerudy, Praha 35 1 35 103 35
5. G Opatov, Praha 30 1 30 88 30
6.–7. G, Uherské Hradiště 21 1 21 95 21
6.–7. G, Brno-Řečkovice 21 2 22 56 21
8.–9. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 20 2 20 97 20
8.–9. G, Český Krumlov 20 1 20 77 20
10.–12. G, Lesní čtvrť, Zlín 18 1 18 69 18
10.–12. První české G, Karlovy Vary 18 1 18 82 18
10.–12. G, Milevsko 18 3 19 42 18
13. G Jihlava 17 1 17 94 17
14. SPŠ, Hronov 16 2 17 80 16
15.–16. G Dašická, Pardubice 13 1 13 65 13
15.–16. G, Tachov 13 1 13 65 13
17. G, Frenštát pod Radhoštěm 12 1 12 43 12
18.–19. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 11 1 11 73 11
18.–19. G M. Koperníka, Bílovec 11 1 11 92 11
20.–21. G, Strakonice 10 1 10 42 10
20.–21. G, Frýdlant nad Ostravicí 10 1 10 83 10
22. SPŠ strojnická, Vsetín 9 1 9 75 9
23. G J. Jungmanna, Litoměřice 8 1 8 89 8
24. G Tišnov 7 1 7 88 7
25. G Matyáše Lercha, Brno 5 1 5 83 5
26.–27. Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 33 4
26.–27. SPŠ a SOU Kuřim 4 1 4 27 4
28. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 1 1 1 33 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 5 4 4 3 5 8 6 35
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 3 5 2 4 3 7 6 30
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4 4 6 5 23
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 4 4 4 3 6 21
5. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3 4 7 17
6. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 3 3 4 6 16
7. Petr Šácha G, Tachov 3 4 2 1 3 13
8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 3 1 3 4 11
9.–10. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 3 4 3 10
9.–10. Michal Pavelka G, Strakonice 3 0 2 3 2 10
11. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 5 8
12.–13. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
12.–13. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 4 3 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 3 4 4 4 3 4 6 28
2. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 4 4 6 5 26
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 3 4 1 2 4 6 20
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 4 1 3 6 18
5. Marek Nečada G Jihlava 3 4 4 6 17
6. František Přibyl G, Milevsko 3 4 1 3 1 3 15
7. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 3 3 1 2 4 13
8.–9. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 3 4 5 12
8.–9. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 3 4 2 3 12
10. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 4 4 3 11
11. Tomáš Talanda G Tišnov 4 3 7
12. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 5 5
13.–14. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 1 4
13.–14. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 0 3 1 4
15. Pavel Kunšta G, Milevsko 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 4 2 2 4 3 18
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 3 1 3 1 4 3 15
3. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 4 4 13
4. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 1 1 4 3 1 12
5. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 3 4 4 11
6. Lenka Bendová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 4 10
7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 3 2 4 9
8.–9. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
8.–9. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
10. Jan Šedek SPŠ, Hronov 3 3 6
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5
12. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
13. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 2 3 3 5 18
2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 3 3 13
3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 3 10
4. Vojtěch Mrázek G, Milevsko 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz