Výsledková listina 6. série 21. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 70 10 110 76 70
2. G Jana Keplera, Praha 42 5 50 60 42
3. G Christiana Dopplera, Praha 36 3 38 75 36
4. 29 2 30 79 29
5. G J. K. Tyla, Hradec Králové 21 1 21 95 21
6.–7. G, Lesní čtvrť, Zlín 20 1 20 63 20
6.–7. G J. Heyrovského, Praha 20 1 20 80 20
8. G, Špitálská, Praha 18 1 18 72 18
9.–10. SPŠ a SOU Letohrad 16 1 16 114 16
9.–10. G J. Ortena, Kutná Hora 16 1 16 64 16
11. SPŠ, Hronov 15 1 15 71 15
12. G, Trutnov 14 1 14 56 14
13. G F. Hajdy, Ostrava 13 1 13 72 13
14. G, Třinec 12 1 12 86 12
15. G, Nad Alejí, Praha 11 1 11 65 11
16. G J. Vrchlického, Klatovy 10 1 10 53 10
17.–19. G, Jevíčko 9 1 9 60 9
17.–19. G a SOŠ Úpice 9 1 9 53 9
17.–19. G O. Havlové, Ostrava 9 1 9 50 9
20. G, Budějovická, Praha 8 1 8 47 8
21. G P. de Coubertina, Tábor 7 1 7 32 7
22. G 1. Internat. School, Ostrava 6 1 6 35 6
23. G, Třeboň 5 1 5 83 5
24.–25. SPŠ strojnická, Vsetín 4 1 4 67 4
24.–25. G, Roudnice nad Labem 4 1 4 57 4

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 3 8 7 32
1. Airidas Korolkovas 3 2 4 7 16
2. Prabhat Rao Pinnaka 1 4 4 5 14
3. Lukáš Labor G, Třinec 3 1 4 4 12

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 3 8 7 32
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 3 2 3 3 5 7 23
2. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 3 4 2 2 3 4 18
3. Hana Šustková G, Trutnov 3 2 2 1 3 3 14
4. Alžběta Kadlecová G Jana Keplera, Praha 3 2 2 6 13
5. Josef Tkadlec G Jana Keplera, Praha 3 2 4 3 12
6. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 1 2 4 3 1 11
7.–8. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 4 10
7.–8. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 3 1 3 1 2 10
9.–10. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 2 3 9
9.–10. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 2 1 2 1 3 9
11.–13. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 1 3 4 8
11.–13. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 2 3 8
11.–13. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 1 2 5 8
14. Martin Zahradník G, Třeboň 3 2 5
15. Vojtěch Tuma G, Roudnice nad Labem 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 3 8 7 32
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 3 4 4 3 7 21
2.–3. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 1 4 3 3 2 4 20
2.–3. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 1 2 3 3 8 20
4. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 4 3 4 17
5.–6. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 3 3 10 16
5.–6. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 1 2 2 2 3 6 16
7. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 3 4 15
8. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 2 1 3 7 13
9. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 1 3 3 10
10. Michal Müller G, Jevíčko 3 3 3 9
11. Kristýna Onderková G, Budějovická, Praha 3 0 1 1 3 8
12.–13. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 3 2 2 7
12.–13. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 3 7
14. Adam Mohammad G 1. Internat. School, Ostrava 1 1 1 1 2 6
15. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 3 8 7 32
1. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 3 2 2 2 6 15
2. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 3 4 14
3.–4. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 4 11
3.–4. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 4 11
5. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 3 10
6. Tomáš Bartoněk G O. Havlové, Ostrava 3 1 2 3 9
7. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 3 1 2 1 0 7
8. Lukáš Fusek SPŠ strojnická, Vsetín 3 1 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz