II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 34 35 100 103
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 27 29 31 88 87
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 23 23 28 78 74
3. Peter Šišan G PdC, Piešťany 18 21 22 76 61
4. Michal Červeňák G Púchov 7 3 16 67 26
5. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 18 64 18
6. Filip Šmejkal 7 7 3 40 17
7. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 6 7 93 13
8. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 9 35 9
9. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 7 78 7
10.–11. David Siegert G, Klášterec n. O. 2 40 2
10.–11. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 2 100 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 34 35 100 103
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 19 30 22 72 71
2. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 19 19 20 68 58
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 14 19 17 62 50
4. Lucie Valentová G, Boskovice 13 10 9 56 32
5. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 13 10 8 94 31
6. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 10 15 5 51 30
7.–9. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 12 10 81 22
7.–9. Marek Koščo G Varšavská, Žilina 11 11 55 22
7.–9. Patrik Turzák G Poštová, Košice 22 100 22
10. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 5 11 4 80 20
11. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 18 72 18
12.–13. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 7 10 77 17
12.–13. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 17 57 17
14. Mark Daniel G Párovská, Nitra 8 1 43 9
15. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 6 55 6
16. Norbert Slivka G Tajovského, B. Bystrica 4 67 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 38 38 39 100 115
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 25 33 74 81
2. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 23 22 17 73 62
3. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 14 27 18 70 59
4. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 16 19 22 68 57
5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 18 16 11 51 45
6. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 12 19 8 75 39
7. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 16 8 14 67 38
8. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 12 13 10 95 35
9. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 20 82 32
10. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 10 7 8 61 25
11. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 11 10 88 21
12. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 12 8 83 20
13. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 6 6 80 16
14. Matěj Sehnal G O. Havlové, Ostrava 14 70 14
15.–16. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 8 100 12
15.–16. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 10 2 71 12
17. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 8 100 8
18. Petr Smísitel G, Bučovice 4 2 75 6
19.–22. Petr Buchal G, Mimoň 4 100 4
19.–22. Olga Leskovjanová Masarykovo G, Vsetín 4 100 4
19.–22. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 4 100 4
19.–22. Radovan Zeman G Uničov 4 100 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 38 38 39 100 115
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 19 24 21 60 64
2. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 16 17 22 48 55
3. Marek Otýpka G, Židlochovice 9 8 10 66 27
4. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 8 8 10 46 26
5. František Zajíc G, Nymburk 10 6 9 76 25
6. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 5 10 72 23
7. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 14 4 50 18
8. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 7 4 6 53 17
9. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 5 81 13
10. Michal Ržonca G Ľ. Štúra, Zvolen 3 9 38 12
11. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 7 2 2 44 11
12. Alena Košáková G, Strakonice 6 3 53 9
13. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 8 100 8
14. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 6 1 54 7
15. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 67 6
16.–17. Jan Alfery G Na Pražačce, Praha 4 100 4
16.–17. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 4 50 4
18.–19. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 2 50 2
18.–19. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 2 50 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz