Výsledková listina 3. série 27. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 5 3 5 3 8 6 34
2. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 1 5 2 1 3 2 7 23
3. Marek Martaus G Veľká okružná, Žilina 1 2 3 1 5 5 3 20
4. Lýdia Janitorová G Šrobárova, Košice 1 2 1 5 1 7 2 19
5. Zuzana Vlasáková G Rumburk 2 2 2 6
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 5 5
7. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 5 5 5 6 9 6 40
2.–3. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 2 2 5 5 4 7 5 30
2.–3. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 2 0 4 2 5 4 7 6 30
4. Jakub Sláma G Opatov, Praha 1 2 3 4 1 6 8 2 27
5. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 2 1 2 1 2 3 7 3 21
6. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 2 1 5 5 3 20
7.–9. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 1 1 4 7 17
7.–9. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 1 4 4 6 17
7.–9. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 2 1 4 6 17
10. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 3 1 2 7 13
11.–13. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 1 2 2 1 5 11
11.–13. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 2 3 1 3 11
11.–13. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 4 2 5 11
14.–15. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 3 4 1 10
14.–15. Michaela Horňáková CSS Snina 1 2 3 1 1 2 10
16.–18. Brigita Holendová G A. Kmeťa, B. Štiavnica 1 1 0 1 6 9
16.–18. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 1 2 1 1 4 9
16.–18. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 1 1 1 0 2 3 1 9
19. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 3 1 4 8
20. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 0 1 1 5 7
21.–23. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 6
21.–23. Petr Smísitel G, Bučovice 2 2 1 1 6
21.–23. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 2 4 6
24. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2 1 5
25.–27. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 2 2 4
25.–27. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 2 1 1 4
25.–27. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 4 4
28. Michal Matyska Jiráskovo G, Náchod 2 2
29.–30. Pavel Pich Jiráskovo G, Náchod 1 1
29.–30. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 0 1 1
31. Milena Vaňková Jiráskovo G, Náchod 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Petr Hrubý G, Polička 4 4 2 1 0 5 8 5 29
2. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 2 2 0 1 8 6 27
3. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 4 2 2 1 4 6 3 26
4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 4 2 2 1 2 6 5 24
5.–6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 2 1 5 4 20
5.–6. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 4 2 2 1 2 5 20
7. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 1 1 1 1 6 1 19
8. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 4 2 2 1 1 2 5 17
9.–10. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 2 4 4 1 4 15
9.–10. Pavel Souček G, Nymburk 4 4 4 3 15
11. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 1 1 6 12
12.–13. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 4 4 2 10
12.–13. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 1 1 4 10
14. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 4 0 0 1 2 9
15. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2 4 8
16.–17. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 1 2 7
16.–17. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 0 4 1 1 1 7
18. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 5 0 5
19.–21. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 2 1 1 4
19.–21. Adam Greš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
19.–21. Vojtěch Lukeš G Luďka Pika, Plzeň 4 4
22.–23. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 0 2
22.–23. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 2 0 2
24.–25. Huy Do Duc Masarykovo G, Plzeň 1 1
24.–25. Alena Žižková G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 4 4 3 1 6 4 30
2. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 2 1 5 4 7 2 29
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 2 1 4 7 2 28
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 2 3 3 4 4 3 2 25
5.–6. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 2 3 1 7 21
5.–6. František Zajíc G, Nymburk 4 4 2 5 6 21
7.–8. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 4 1 1 1 7 2 20
7.–8. Přemysl Šťastný G, Žamberk 2 4 2 2 1 1 7 1 20
9. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 3 1 1 1 4 2 18
10. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 4 4 1 8 17
11. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 2 1 1 4 16
12. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 2 3 2 15
13.–14. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 2 4 3 0 2 3 14
13.–14. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 1 4 1 14
15. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 4 1 1 1 1 5 13
16. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 2 2 2 1 4 11
17. Jozef Burkuš G Rožňava 2 2 1 0 2 3 10
18. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 1 0 1 3 9
19.–20. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 4 3 7
19.–20. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 2 1 7
21.–23. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 2 2
21.–23. Patrik Prokop G dr. A. Hrdličky, Humpolec 0 0 0 1 0 0 1 2
21.–23. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 2 2
24.–28. Branislav Belko G Milana Rúfusa 1 1
24.–28. Matěj Coufal G, Havlíčkův Brod 1 1
24.–28. Petr Jakubčík PORG, Praha 1 1
24.–28. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 1 1
24.–28. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 1

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 53 3 56 53 53
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 40 1 40 111 40
3.–5. G B. Němcové, HK 35 2 37 83 35
3.–5. G Matyáše Lercha, Brno 35 2 37 74 35
3.–5. G, Nymburk 35 2 36 89 35
6. G, Dubnica n. Váhom 34 1 34 94 34
7. G Opatov, Praha 33 2 34 77 33
8. G a ZUŠ, Šlapanice 32 2 34 65 32
9.–11. G P. de Coubertina, Tábor 30 1 30 94 30
9.–11. G J. Ressela, Chrudim 30 2 31 47 30
9.–11. G a SOŠZE, Vyškov 30 1 30 83 30
12.–13. G, Polička 29 1 29 73 29
12.–13. G, Lovosice 29 1 29 73 29
14. G Jana Keplera, Praha 28 1 28 70 28
15. G Hlohovec 27 1 27 68 27
16. G J. A. Raymana, Prešov 26 1 26 65 26
17. G, Lesní čtvrť, Zlín 25 2 25 86 25
18. SPŠ a SOŠGS Most 23 1 23 64 23
19.–20. G Dašická, Pardubice 22 2 23 48 22
19.–20. G, Pelhřimov 22 2 22 41 22
21. G PdC, Piešťany 21 1 21 58 21
22.–25. G J. Vrchlického, Klatovy 20 2 20 34 20
22.–25. G Veľká okružná, Žilina 20 1 20 65 20
22.–25. G, Žamberk 20 1 20 50 20
22.–25. G Tajovského, B. Bystrica 20 1 20 56 20
26. G Šrobárova, Košice 19 1 19 56 19
27.–28. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 18 1 18 45 18
27.–28. Jiráskovo G, Náchod 18 6 22 62 18
29. G Jána Hollého, Trnava 17 1 17 50 17
30.–31. G L. Jaroše, Holešov 16 1 16 62 16
30.–31. G, Uherské Hradiště 16 2 16 46 16
32. G J. Š. Baara, Domažlice 15 1 15 71 15
33.–34. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 14 2 15 56 14
33.–34. G L. Svobodu, Humenné 14 1 14 47 14
35.–37. G Christiana Dopplera, Praha 13 1 13 43 13
35.–37. G J. Škody, Přerov 13 1 13 65 13
35.–37. G Andreja Vrábla, Levice 13 2 13 35 13
38. G Tišnov 12 1 12 57 12
39.–43. G J. Słowackiego, Český Těšín 11 1 11 52 11
39.–43. G Poštová, Košice 11 1 11 61 11
39.–43. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 11 1 11 85 11
39.–43. G Neumannova, Žďár n. S. 11 2 11 29 11
39.–43. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 11 1 11 58 11
44.–48. G Rožňava 10 1 10 33 10
44.–48. G Z. Wintra, Rakovník 10 1 10 63 10
44.–48. G Jírovcova, České Budějovice 10 2 10 91 10
44.–48. CSS Snina 10 1 10 45 10
44.–48. ŠpMNDaG, Bratislava 10 1 10 83 10
49.–51. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 9 1 9 38 9
49.–51. G, Nové Zámky 9 1 9 35 9
49.–51. G Golianova, Nitra 9 1 9 30 9
52. G, Židlochovice 8 1 8 62 8
53.–54. PSG jazykové, HK 7 1 7 32 7
53.–54. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 7 1 7 54 7
55.–57. G, Bučovice 6 1 6 38 6
55.–57. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 1 6 100 6
55.–57. G Rumburk 6 1 6 46 6
58.–59. G Luďka Pika, Plzeň 4 1 4 100 4
58.–59. Wichterlovo G, Ostrava 4 1 4 44 4
60.–64. Bilingválne G, Sučany 2 1 2 50 2
60.–64. G Školská, Spišská Nová Ves 2 1 2 100 2
60.–64. G, Stará Ľubovňa 2 1 2 40 2
60.–64. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 1 2 6 2
60.–64. G a SOŠ, Jilemnice 2 1 2 22 2
65.–68. G Milana Rúfusa 1 1 1 20 1
65.–68. PORG, Praha 1 1 1 25 1
65.–68. Masarykovo G, Plzeň 1 1 1 25 1
65.–68. G a SOŠ, Rokycany 1 1 1 11 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz