Konečná výsledková listina 28. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 36 36 34 36 37 100 214
1. Jakub Sláma G Opatov, Praha 28 31 25 29 19 75 132
2. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 23 29 27 25 20 7 75 131
3. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 19 22 13 4 6 23 77 87
4. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 32 24 29 79 85
5. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 19 20 21 9 15 67 84
6. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 26 26 8 72 83
7. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 12 17 14 7 4 75 54
8. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 15 14 9 3 61 41
9. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 13 14 6 4 77 37
10. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 14 5 12 72 31
11. Marek Biely G, Považská Bystrica 22 8 70 30
12. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 19 10 81 29
13. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 12 10 67 22
14. Andreea-Alexandra Varasteanu CNI Tudor Vianu, Romania 10 4 6 25 20
15. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 19 54 19
16. Michal Moravec G Jana Keplera, Praha 17 49 17
17. Michal Kalousek G Dašická, Pardubice 16 64 16
18. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 15 56 15
19. Jakub Hornáček G V. Mihálika, Sereď 8 6 82 14
20.–21. Petr Smísitel G, Bučovice 9 4 57 13
20.–21. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 13 81 13
22. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 7 3 83 10
23. Marek Biroš G J. A. Raymana, Prešov 9 82 9
24.–25. Zuzana Mičková G, Dolný Kubín 8 67 8
24.–25. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 8 38 8
26.–27. František Dráček G, Považská Bystrica 7 58 7
26.–27. David Flieger Reálné G a ZŠ, Prostějov 7 41 7
28. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 6 60 6
29. Anna Gajdová G F. Palackého, Val. Mez. 5 71 5
30. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 4 57 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 36 36 34 36 37 100 214
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 25 25 26 30 20 26 71 152
2. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 15 20 19 17 17 9 58 97
3. Pavel Souček G, Nymburk 18 13 15 12 12 13 58 83
4. Tomáš Fárník G P. de Coubertina, Tábor 28 26 19 72 73
5. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 17 14 5 7 3 21 66 67
6. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 13 13 10 11 15 64 62
7. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 8 11 10 9 9 14 52 61
8. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 18 15 6 10 49 49
9. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 10 9 10 8 11 67 48
10. Jakub Marták G Golianova, Nitra 12 5 6 8 3 7 30 41
11. Peter Lučanský G, Bardejov 15 12 9 49 36
12. Sára Rosecká G Botičská, Praha 7 1 7 3 13 35 31
13.–15. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 11 11 8 45 30
13.–15. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 9 8 3 4 4 2 70 30
13.–15. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 18 12 61 30
16. Kateřina Hladká G, Karviná 9 11 7 47 27
17. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 10 9 2 3 1 1 50 26
18. Kryštof Kolář G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 11 8 78 25
19. Anna Linhartová G Mikulášské n. 23, Plzeň 14 5 5 55 24
20. Martin Vitoušek G P. de Coubertina, Tábor 14 9 70 23
21. Tianyuan Lu IMSA, Aurora, USA 14 6 65 20
22.–23. Jan Gocník G J. Škody, Přerov 15 75 15
22.–23. Dominika Jurdová G, Velké Meziříčí 5 10 63 15
24. Jiří Zeman PSG jazykové, HK 9 5 29 14
25. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 7 78 7
26.–30. Karel Chládek G, Lanškroun 6 55 6
26.–30. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 5 1 55 6
26.–30. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 2 55 6
26.–30. Martin Scheubrein G Masarykovo nám., Třebíč 6 55 6
26.–30. Milan Suk G, Boskovice 6 60 6
31. Dominika Ďurovčíková G Jura Hronca, Bratislava 5 100 5
32. Jiří Rýdl Jiráskovo G, Náchod 4 33 4
33. Jindřich Kvita Angl. G, SOŠ a VOŠ, Pardubice 3 14 3
34.–35. Markéta Doležalová G, Brno-Řečkovice 1 1 29 2
34.–35. Robert Šimon G Mensa, Praha 2 100 2
36.–38. Barbora Bujalková G Ľ. Štúra, Zvolen 1 20 1
36.–38. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 1 50 1
36.–38. Jakub Kvasil G Mozartova, Pardubice 1 50 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 39 40 40 38 40 41 100 238
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 29 24 24 31 29 35 76 172
2. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 23 32 21 27 33 32 71 168
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 22 31 23 27 28 29 74 160
4. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 13 28 14 30 25 20 66 130
5. Přemysl Šťastný G, Žamberk 26 33 27 19 23 72 128
6. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 24 19 18 24 19 19 68 123
7. Štěpán Stenchlák G, Třinec 23 20 15 25 5 34 74 122
8. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 17 18 16 28 21 20 73 120
9. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 18 15 14 17 16 16 52 96
10. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 17 20 11 16 8 20 45 92
11. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 15 10 15 19 14 13 64 86
12. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 15 16 8 8 20 15 50 82
13.–14. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 16 11 17 12 8 17 76 81
13.–14. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 11 22 16 15 17 50 81
15. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 16 10 15 15 10 10 42 76
16. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 15 19 10 17 7 6 56 74
17. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 15 7 11 9 11 11 58 64
18. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 21 18 9 15 74 63
19. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 12 8 6 15 4 8 88 53
20.–21. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 10 10 8 8 4 11 81 51
20.–21. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 15 4 2 18 12 77 51
22. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 23 7 18 83 48
23. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 5 8 7 6 8 88 42
24. František Zach G, Litomyšl 8 14 3 10 50 35
25. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 10 12 4 68 30
26.–27. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 21 62 21
26.–27. Ronald Luc G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 9 72 21
28. Ondřej Lomický G, Plasy 12 8 71 20
29. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 13 4 68 17
30. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 11 88 15
31. Petr Zelina G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 8 75 12
32. Jakub Staś G J. Słowackiego, Český Těšín 4 7 58 11
33.–34. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 50 6
33.–34. Daniel Šerý G, Rožnov pod Radhoštěm 6 55 6
35. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 5 45 5
36. Pavel Turinský G, Brandýs n. L. 4 100 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 39 40 40 38 40 41 100 238
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 22 17 24 25 21 20 70 129
2. Jan Preiss G, Lovosice 24 20 21 14 17 30 65 126
3. Ondřej Knopp G, Třeboň 9 28 21 21 18 25 79 122
4. Filip Čermák G Golianova, Nitra 26 34 28 30 78 118
5.–6. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 18 21 15 14 15 24 64 107
5.–6. David Němec G, Tanvald 20 16 16 21 20 14 60 107
7. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 20 20 14 18 8 11 62 91
8. Šimon Karch G Komenského, Havířov 27 26 32 76 85
9. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 16 12 5 10 9 11 41 63
10. Dominik Starý G, Benešov 15 6 8 14 4 11 65 58
11. Jakub Suchánek G Opatov, Praha 14 27 15 66 56
12. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 19 18 9 6 63 52
13. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 13 10 7 5 7 9 46 51
14. Jan Došek G, Brandýs n. L. 27 20 64 47
15. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 14 6 5 5 3 9 53 42
16. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 7 13 6 5 2 45 33
17.–18. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 1 7 12 8 4 67 32
17.–18. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 7 6 2 4 2 11 43 32
19. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 6 9 15 67 30
20. Veronika Venclová G J. Ressela, Chrudim 7 7 12 58 26
21. Jiří Vala G, Mikulov 11 4 8 82 23
22. Petr Jakubčík PORG, Praha 21 54 21
23.–24. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 9 9 69 18
23.–24. Lenka Vincenová G, Olomouc-Hejčín 14 4 67 18
25. Patrik Novotný G Opatov, Praha 17 44 17
26. Jan Pekař G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 15 1 42 16
27. Jakub Sadílek G, Litomyšl 15 38 15
28.–29. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 12 80 12
28.–29. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 5 7 39 12
30.–31. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 11 65 11
30.–31. Rudolf Stanko G Andreja Vrábla, Levice 2 3 6 55 11
32. Jan Prokop SPŠ Purkyňova, Brno 5 5 30 10
33. Petr Kadlec G, Zábřeh 8 29 8
34.–35. Martin Hubata G Mikulášské n. 23, Plzeň 7 37 7
34.–35. Miloš Kubáček G F. Hajdy, Ostrava 5 1 1 29 7
36.–38. Borek Požár G Z. Wintra, Rakovník 4 100 4
36.–38. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 2 2 36 4
36.–38. Martina Tureničová G Jura Hronca, Bratislava 4 27 4
39. Tomáš Troján G, Cheb 3 0 12 3
40.–43. Jakub Komárek G, Uherské Hradiště 2 50 2
40.–43. Matěj Konvalinka G a SOŠE, Sedlčany 2 50 2
40.–43. Antonín Šámal G J. Palacha, Mělník 2 50 2
40.–43. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 50 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz