II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 57 57 58 100 172
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 33 43 88 76
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 37 36 100 73
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 40 25 69 65
4. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 18 26 94 44
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 16 8 73 24
6. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 16 2 58 18
7. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 2 9 69 11
8. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 4 31 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 57 57 58 100 172
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 48 37 83 85
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 43 39 80 82
3.–4. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 45 28 72 73
3.–4. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 43 30 72 73
5. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 43 20 80 63
6. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 34 26 92 60
7. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 24 34 70 58
8. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 29 21 82 50
9. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 28 15 88 43
10. Tomáš Drobil G Dačice 25 16 64 41
11. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 14 21 58 35
12. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 19 15 79 34
13. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 32 84 32
14. Marie Grunová G Moravský Krumlov 17 11 39 28
15. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 21 2 66 23
16. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 12 92 12
17. Jakub Růžička G, Nymburk 6 5 85 11
18. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 9 75 9
19. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 7 58 7
20. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 6 100 6
21.–22. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 3 43 3
21.–22. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 3 30 3
23.–24. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 2 67 2
23.–24. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 2 29 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 63 63 64 100 190
1. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 48 34 72 82
2. Martin Schmied G Jihlava 50 31 71 81
3. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 36 84 68
4.–5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 38 23 79 61
4.–5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 35 26 76 61
6. Martin Vavřík G, Šumperk 4 41 96 45
7. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 18 22 69 40
8. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 23 15 55 38
9. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 21 13 87 34
10. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 16 16 62 32
11. Milan Tichavský Slezské G, Opava 11 17 76 28
12. Lukáš Hronek G, Písek 9 12 70 21
13. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 11 56 15
14. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 7 31 12
15. Adam Grunt G, Trutnov 9 47 9
16. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 8 42 8

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 63 63 64 100 190
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 44 35 76 79
2. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 41 36 74 77
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 40 31 78 71
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 26 30 60 56
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 25 22 57 47
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 23 18 51 41
7. Adam Húšťava European School Luxembourg II 7 19 79 26
8. Karolína Letochová G Šternberk 12 6 39 18
9.–10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 6 67 12
9.–10. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 63 12
11. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 10 83 10
12. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 6 46 6
13. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 67 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz