Víkend s aplikovanou fyzikou

Po FYKOSím Fyziklální se můžete těšit na Víkend s aplikovanou fyzikou plný exkurzí, přednášek a deskových her. Navštívíme hvězdárnu, Národní technické muzeum a spoustu dalších zajímavých míst.

Víkend s aplikovanou fyzikou 2018

Milé studentky a studenti!

Zveme vás na setkání po FYKOSím Fyziklání s názvem Víkend s aplikovanou fyzikou.

Kdy a kde?

Sraz bude 16. 2. 2018 po skončení FYKOSího Fyziklání. Přesuneme se spolu do budovy MFF UK v Troji (V Holešovičkách 2, Praha 8). Předpokládaný konec je v neděli 18. 2. 2018 kolem 13:00.

Kdo?

Zúčastnit se může jakýkoliv žák SŠ či ZŠ nad 15 let. Kapacita je však omezená na 30 účastníků. Při jejím přesáhnutí budeme preferovat účastníky FYKOSího Fyziklání a potažmo z nich účastníky FYKOSu.

Na co se můžete těšit?

Společně navštívíme Štefánikovu hvězdárnu, Národní technické muzeum a projdeme se noční Prahou. Máme pro vás také připraveny zajímavé experimenty a přednášky. Zažijete též noc s deskovkama s množstvím zajímavých her.

Kolik zaplatím?

Předběžný účastnický poplatek je 720 Kč, ješte se však může změnit. V ceně jsou zahrnuté vstupy, cestování po Praze, večeře, obědy a snídaně.

Co si vzít s sebou?

Přespávat se bude v učebnách, proto je potřebné si s sebou vzít spacák a karimatku. Dále si nezapomeňte přinést občanský průkaz, průkaz pojištěnce, účastnický poplatek a dobrou náladu.

Do kdy a jak se můžeme přihlásit?

Přihlašování bude spušteno zanedlouho, sledujte pečlivě stránky FYKOSu.

Na koho se můžete obrátit s dalšími dotazy?

Pavol Šimko – vaf@fykos.cz, pavol.simko@fykos.cz ☎ +421 908 629 180

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz