Víkend s aplikovanou fyzikou

Víkend s aplikovanou fyzikou nebo také Víkendová akce FYKOSí je neoficiální akce pro setkávání řešitelů a organizátorů. Od roku 2019 se jedná o součást doprovodného programu v rámci Fyziklání.

Historie VAFu

Víkend s aplikovanou fyzikou 2018

Víkend s aplikovanou fyzikou 2018 se konal od pátku 16.2. až do neděle 18.2. a navazoval tak na FYKOSí Fyziklání. Navštívili jsme Národní technické muzeum, Štefánikovu hvězdárnu a Interaktivní fyzikální laboratoř v Troji. Kromě toho bylo připraveno několik zajímavých přednášek. Nechyběl ani večer s deskovými hrami a fyzikální procházka noční Prahou.

Stránka o akci

VAF 2015

Víkend s aplikovanou fyzikou 2015 se konal po skončení FYKOSího Fyziklání od pátku 13. 2. až do neděle 15.2. Byly připraveny exkurze na Štefánikovu hvězdárnu a do Národního technického muzea. Kromě toho jsme navštívili Zrcadlové bludiště, Petřínskou rozhlednu a zájemci také aquapark. Nedílnou součástí akce byl samozřejmě večer věnovaný hraní deskovek.

Stránka o akci

Víkend po Fyziklání 2014

Neoficiální víkendovka pro řešitele i neřešitele FYKOSu. První ročník Víkendu s aplikovanou fyzikou se konal 14. až 16. 2. 2014 v Teplicích v Čechách a okolí. Navazoval tedy na DSEF a FYKOSí Fyziklání. Účastníci navštívili tepelnou elektrárnu Ledvice a další zajímavá místa v severních Čechách.

Stránka o akci
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz