II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 33 37 35 100 100 105
1. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 26 25 24 87 71 75
2. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 30 13 81 41 43
3. Jan Novák G, Nad Alejí, Praha 15 21 50 34 36
4. Michael Komm G Jana Keplera, Praha 20 14 68 32 34
5. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 11 17 56 27 28
6.–7. Sebastian Höppner 15 79 14 15
6.–7. Jindřich Šťástka G, Sokolov 6 4 5 47 14 15
8. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 11 52 13 14
9.–10. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 10 42 12 13
9.–10. Miroslav Šulc G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 13 57 12 13
11. Jakub Kratochvíl 11 50 10 11
12. Miroslav Frost G, Elgartova, Brno 8 40 8 8
13.–14. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 4 1 38 5 5
13.–14. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 4 1 19 5 5
15. Anna Fučíková SZŠ Třebíč 3 12 3 3
16. Lenka Beranová 1 25 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 33 37 35 100 100 105
1. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 31 37 32 95 95 100
2. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 14 31 36 84 77 81
3. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 9 23 34 69 63 66
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 16 14 31 62 58 61
5. Lukáš Chvátal 12 18 25 64 52 55
6. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 21 17 14 56 50 52
7. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 9 15 23 64 45 47
8. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 19 26 68 43 45
9. Andrej Pidík 3 13 12 35 27 28
10. Zdeněk Moravec 15 12 55 26 27
11. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 5 20 45 24 25
12. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 10 12 81 21 22
13. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 9 3 8 30 19 20
14.–15. Barbora Galaczová 7 7 5 44 18 19
14.–15. Lukáš Vozdecký Gymnázium Brno-Bystrc 1 12 6 42 18 19
16. Matěj Týč G, Zastávka 6 1 8 33 14 15
17. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 7 4 52 10 11
18. Jaroslav Kudlička G, Hodonín 9 50 9 9
19.–20. Miloslav Havelka G, Zastávka 4 3 24 7 7
19.–20. David Vrba ZŠ a G, Konice 0 4 3 25 7 7
21. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 2 4 75 6 6
22. Jan Křivka SPŠ, Hronov 4 0 57 4 4
23. Milan Mareš 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 33 37 35 100 100 105
1. Matouš Ringel G, Broumov 18 35 25 88 74 78
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 20 29 23 77 69 72
3. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 21 23 20 84 61 64
4. Vojtěch Krejčiřík 2 13 15 79 29 30
5. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 5 20 56 24 25
6. Pavel Hála G, Český Krumlov 5 6 9 41 19 20
7. Petr Dostál G, Žamberk 8 8 3 31 18 19
8. Ivan Patáčik G Partizánské 8 4 2 34 13 14
9. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 3 10 43 12 13
10. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 3 9 32 11 12
11.–12. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 9 46 10 11
11.–12. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 3 5 3 50 10 11
13. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 5 3 73 8 8
14.–15. Michal Havel SPŠ, Hronov 2 5 29 7 7
14.–15. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 5 2 44 7 7
16. Martina Smolová G, Písek 2 3 1 13 6 6
17.–18. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 2 3 38 5 5
17.–18. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 1 4 25 5 5
19.–22. Filip Kozel SPŠ, Hronov 1 3 17 4 4
19.–22. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 1 3 13 4 4
19.–22. Jakub Kubeček SPŠ, Hronov 4 50 4 4
19.–22. Jakub Tichý G, Arabská, Praha 4 29 4 4
23.–24. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 0 2 9 2 2
23.–24. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 2 25 2 2
25.–26. Lukáš Burian G nám. E. Beneše, Kladno 0 0 0 0 0
25.–26. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 33 37 35 100 100 105
1. Petr Houštěk G, Pelhřimov 6 10 14 59 29 30
2. Anton Repko G T. Ševčenku, Prešov 12 14 67 25 26
3. Jana Vrábelová ZŠ Novomestského, Trenčín 7 6 65 12 13
4. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 1 2 3 19 6 6
5. Radek Beneš SPŠ, Hronov 5 38 5 5
6. Pavel Klouda Klvaňovo G Kyjov 2 15 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz