Výsledková listina 2. série 15. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 5 8 6 33
1. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 3 4 4 3 4 6 24
2. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 3 3 4 2 17
3. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 1 3 4 3 2 2 15
4.–5. Jan Novák G, Nad Alejí, Praha 3 2 3 4 2 14
4.–5. David Šubrt G, Děčín 1 1 3 3 2 4 14
6.–8. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 3 4 1 13
6.–8. Pavel Kwiecien G, Dvůr Králové n. L. 3 1 3 5 1 13
6.–8. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 3 2 4 2 2 13
9.–10. Miroslav Frost G, Elgartova, Brno 1 3 3 5 12
9.–10. Miroslav Kačena 2 1 4 3 2 12
11. Miroslav Šulc G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 2 3 2 10
12. Anna Fučíková SZŠ Třebíč 0 2 5 2 9
13.–16. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 2 3 3 8
13.–16. Vratislav Chudoba Wichterlovo G, Ostrava 2 4 2 8
13.–16. Jakub Kratochvíl 3 0 2 3 8
13.–16. Jindřich Šťástka G, Sokolov 1 3 4 8
17. Jakub Galgonek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 3 7
18.–19. Jiří Eliášek G, Trutnov 3 3 6
18.–19. Ondřej Valehrach 3 2 1 6
20.–21. Lenka Beranová 3 2 5
20.–21. Jiří Hitschfeld SPŠ, Hronov 0 0 0 3 1 1 5
22.–24. Milan Jalový G, Blansko 2 2 4
22.–24. Michal Kabát G Púchov 0 4 4
22.–24. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 1 2 1 4
25. Miroslav Krůs G J. Vrchlického, Klatovy 2 0 2
26. Michal Hajn 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 5 8 6 33
1. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 4 4 3 6 7 6 33
2.–3. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 4 4 3 6 2 20
2.–3. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 1 4 3 3 5 2 2 20
4.–5. Lukáš Chvátal 3 3 4 3 4 2 19
4.–5. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 3 3 4 3 4 1 1 19
6. Zdeněk Moravec 1 4 3 3 5 2 18
7.–8. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 3 3 3 5 2 17
7.–8. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 3 3 1 3 3 3 1 17
9. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 4 10
10.–13. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 3 1 3 2 9
10.–13. Andrej Pidík 1 0 2 2 4 9
10.–13. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 1 2 3 3 9
10.–13. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 1 1 3 4 9
14.–16. Barbora Galaczová 0 0 3 4 7
14.–16. Jozef Matějička G Sv. Františka, Žilina 1 0 1 2 2 1 7
14.–16. Radoslav Šafran G Trebišovská, Košice 0 2 5 7
17. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 1 4 0 5
18. Luboš Matásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 3 4
19.–22. Kateřina Jelénková SOŠ a G, Staré Město 3 3
19.–22. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 0 0 0 3 3
19.–22. Jaroslav Štencl SPŠ, Hronov 3 3
19.–22. Miroslav Zgažar SPŠ chemická, Ostrava 3 3
23. Nina Sainerová G, U Libeňského zámku, Praha 2 2
24. David Bezucha G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 1
25. Jan Křivka SPŠ, Hronov 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 5 8 6 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 2 4 3 6 3 21
2. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 4 2 3 4 5 18
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 3 6 13
4. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 3 0 3 5 0 11
5. Pavel Hála G, Český Krumlov 1 1 2 3 2 9
6.–7. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 1 1 0 3 3 8
6.–7. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 3 3 2 8
8. Ivan Patáčik G Partizánské 0 2 0 5 7
9.–10. Petr Dostál G, Žamberk 3 3 6
9.–10. Martina Smolová G, Písek 0 0 2 4 6
11.–16. Miroslav Frantes G, Benešov 1 4 5
11.–16. Filip Kozel SPŠ, Hronov 0 0 3 2 5
11.–16. Vojtěch Krejčiřík 3 2 5
11.–16. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 0 5 5
11.–16. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 1 1 3 5
11.–16. Martin Rybář G, Blansko 2 2 1 5
17.–23. Michal Havel SPŠ, Hronov 1 0 3 4
17.–23. Jakub Kopecký G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 4
17.–23. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 4 4
17.–23. Jakub Kubeček SPŠ, Hronov 0 0 0 3 1 4
17.–23. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 3 1 4
17.–23. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 1 3 4
17.–23. Ivo Zábojník G P. de Coubertina, Tábor 4 4
24.–26. Peter Buhaj G Snina 0 0 0 2 2
24.–26. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 2 2
24.–26. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 0 0 2 2
27.–28. Jaroslav Bušek G Rumburk 1 1
27.–28. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 1 0 0 1
29.–31. Lucie Gráfová G F. Hajdy, Ostrava 0 0
29.–31. Tomáš Ručka G nám. E. Beneše, Kladno 0 0
29.–31. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 3 5 8 6 33
1. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 2 4 3 4 4 2 22
2. Anton Repko G T. Ševčenku, Prešov 3 0 2 3 4 1 3 16
3.–5. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 1 1 3 2 7
3.–5. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 2 1 4 7
3.–5. Jana Vrábelová ZŠ Novomestského, Trenčín 3 4 7
6.–9. Ján Čuvala ZŠ Novomestského, Trenčín 4 4
6.–9. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 4
6.–9. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 4
6.–9. Tomáš Uhrin G, P. Horova, Michalovce 4 4
10. Karel Hofman SPŠ, Hronov 3 3
11. Radek Beneš SPŠ, Hronov 1 0 0 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz