Výsledková listina 3. série 15. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 8 5 33
1. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 4 3 2 3 4 1 5 22
2. Miroslav Šulc G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 4 3 3 3 4 17
3. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 5 3 4 4 16
4. Tomáš Dzetkulič G, P. Horova, Michalovce 4 3 2 0 3 12
5.–6. Michael Komm G Jana Keplera, Praha 3 2 0 6 11
5.–6. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 4 2 5 11
7.–8. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 1 0 3 0 10
7.–8. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 3 0 10
9. Jan Novák G, Nad Alejí, Praha 3 0 1 0 2 1 7
10. Jindřich Šťástka G, Sokolov 1 1 3 5
11.–12. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 2 1 1 4
11.–12. Milan Jalový G, Blansko 1 3 4
13. Jakub Kratochvíl 2 1 3
14.–15. Jiří Kosina G, Blansko 2 2
14.–15. Lenka Němcová 1 1 2
16.–18. Jiří Hitschfeld SPŠ, Hronov 1 1
16.–18. Iva Kouřilová G, Blansko 1 1
16.–18. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 8 5 33
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 1 5 2 4 7 2 25
2.–3. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 3 5 2 5 5 24
2.–3. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 3 2 1 2 7 5 24
4. Zdeněk Moravec 4 3 4 4 3 3 0 21
5. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 3 5 3 5 20
6.–7. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 3 2 1 5 5 17
6.–7. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 1 3 2 2 5 4 0 17
8.–9. Miloslav Havelka G, Zastávka 4 2 1 3 5 15
8.–9. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 0 3 3 1 4 4 15
10.–12. Lukáš Chvátal 4 3 1 2 3 13
10.–12. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 3 2 3 4 1 0 13
10.–12. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 2 3 3 4 1 13
13. Matěj Týč G, Zastávka 4 1 2 7
14. Barbora Galaczová 3 0 3
15. David Bezucha G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 1 2
16. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 1 1
17.–19. Jan Křivka SPŠ, Hronov 0 0 0
17.–19. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 0 0
17.–19. Zuzana Svobodová G Zlaté Moravce 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 8 5 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 4 3 5 2 2 3 5 24
2.–3. Vojtěch Krejčiřík 4 2 3 4 4 17
2.–3. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 3 2 5 3 17
4. Martin Rybář G, Blansko 4 3 1 2 3 13
5. Jakub Kopecký G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 0 3 8
6. Peter Buhaj G Snina 2 1 1 1 2 0 7
7.–8. Petr Dostál G, Žamberk 1 1 1 1 2 6
7.–8. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 2 6
9.–10. Pavel Hála G, Český Krumlov 1 2 2 5
9.–10. Ivan Patáčik G Partizánské 2 3 0 5
11.–12. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 1 2 0 0 1 4
11.–12. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 3 1 4
13.–14. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 3 3
13.–14. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 3 3
15.–17. Lucie Gráfová G F. Hajdy, Ostrava 1 1 2
15.–17. Jakub Kubeček SPŠ, Hronov 1 0 1 2
15.–17. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 1 0 1 2
18.–19. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 1 1
18.–19. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 0 1 1
20. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 8 5 33
1. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 3 0 3 6
2.–3. Pavel Klouda Klvaňovo G Kyjov 0 2 1 1 4
2.–3. Jana Vrábelová ZŠ Novomestského, Trenčín 1 1 2 4
4. Ján Čuvala ZŠ Novomestského, Trenčín 3 3
5. Petr Houštěk G, Pelhřimov 0 2 2
6. Radek Beneš SPŠ, Hronov 0 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz