Výsledková listina 4. série 15. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 5 3 3 2 3 8 6 30
2. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 6 3 4 2 5 6 26
3. Michael Komm G Jana Keplera, Praha 4 3 2 3 8 20
4. Sebastian Höppner 5 3 3 2 2 15
5. Miroslav Šulc G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 2 2 4 3 2 13
6. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 5 1 2 3 0 11
7. Jindřich Šťástka G, Sokolov 0 0 6 6
8.–9. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 2 2 4
8.–9. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 1 2 1 0 4
10.–12. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 1 3
10.–12. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 1 3
10.–12. Anna Fučíková SZŠ Třebíč 2 1 0 0 0 3
13. Lenka Beranová 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 3 4 3 3 7 6 31
2. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 3 3 4 3 3 4 1 21
3. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 1 1 0 4 3 6 19
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 3 3 1 0 3 4 2 16
5. Zdeněk Moravec 4 3 0 1 3 4 15
6. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 3 3 2 0 2 14
7. Lukáš Chvátal 4 3 0 2 3 0 12
8. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 3 3 10
9.–12. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 3 0 0 1 0 5 0 9
9.–12. Jaroslav Kudlička G, Hodonín 1 2 0 6 9
9.–12. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 4 0 5 9
9.–12. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 3 1 1 1 3 0 9
13. Barbora Galaczová 4 0 3 7
14. Matěj Týč G, Zastávka 3 0 1 2 6
15. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 3 1 0 1 0 5
16. Miloslav Havelka G, Zastávka 1 0 1 0 2 4
17. Andrej Pidík 0 0 0 3 0 3
18. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 2 2
19. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 0 1 0 1
20.–21. Milan Mareš 0 0
20.–21. David Vrba ZŠ a G, Konice 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 4 3 3 2 3 6 21
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 3 4 2 3 0 4 20
3. Matouš Ringel G, Broumov 5 3 0 3 3 4 18
4.–5. Petr Dostál G, Žamberk 1 2 2 3 0 8
4.–5. Ivan Patáčik G Partizánské 0 1 3 4 8
6.–7. Pavel Hála G, Český Krumlov 2 0 3 5
6.–7. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 1 0 0 5
8.–10. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 2 0 1 3
8.–10. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 1 2 3
8.–10. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 1 2 0 3
11.–14. Michal Havel SPŠ, Hronov 0 2 0 2
11.–14. Vojtěch Krejčiřík 2 2
11.–14. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 1 1 2
11.–14. Martina Smolová G, Písek 0 0 2 0 2
15.–17. Filip Kozel SPŠ, Hronov 0 0 1 1
15.–17. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 0 1 0 0 0 1
15.–17. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 1 0 0 1
18.–20. Lukáš Burian G nám. E. Beneše, Kladno 0 0
18.–20. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 0 0 0 0 0
18.–20. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Anton Repko G T. Ševčenku, Prešov 4 3 4 1 12
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 3 0 6
3. Radek Beneš SPŠ, Hronov 2 3 5
4. Pavel Klouda Klvaňovo G Kyjov 2 0 0 2
5. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 0 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz