Výsledková listina 5. série 15. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 6 8 6 37
1. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 4 4 3 8 6 25
2. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 2 4 2 3 6 17
3. Jan Novák G, Nad Alejí, Praha 3 1 1 3 1 5 1 15
4. Michael Komm G Jana Keplera, Praha 4 4 2 1 3 14
5. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 3 4 0 6 13
6.–7. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 7 11
6.–7. Jakub Kratochvíl 3 2 3 3 11
8. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 4 6 10
9. Miroslav Frost G, Elgartova, Brno 1 4 2 1 8
10. Jindřich Šťástka G, Sokolov 1 3 4
11. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 6 8 6 37
1. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 4 5 7 3 8 6 37
2. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 4 1 5 2 8 6 31
3. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 4 4 3 8 6 26
4. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 4 1 0 8 6 23
5. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 3 4 2 1 8 2 20
6. Lukáš Chvátal 3 4 4 3 4 18
7. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 3 4 0 2 1 7 17
8. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 4 0 1 2 8 15
9. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 2 3 0 3 1 5 14
10. Andrej Pidík 2 0 0 3 1 7 13
11.–12. Zdeněk Moravec 2 4 3 3 12
11.–12. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 3 2 0 4 3 12
13.–14. Barbora Galaczová 0 4 3 7
13.–14. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 3 4 7
15.–17. Jan Křivka SPŠ, Hronov 4 4
15.–17. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 4 4
15.–17. David Vrba ZŠ a G, Konice 2 1 0 1 4
18.–19. Miloslav Havelka G, Zastávka 1 2 3
18.–19. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 1 2 3
20. Matěj Týč G, Zastávka 0 0 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 6 8 6 37
1. Matouš Ringel G, Broumov 4 4 5 6 3 8 5 35
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 3 4 4 5 3 6 4 29
3. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 4 1 5 7 6 23
4. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 4 3 2 7 20
5. Vojtěch Krejčiřík 4 1 8 13
6. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 2 1 7 10
7. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 3 4 0 2 9
8. Petr Dostál G, Žamberk 1 0 0 2 5 8
9. Pavel Hála G, Český Krumlov 3 1 0 2 6
10.–13. Michal Havel SPŠ, Hronov 1 4 0 5
10.–13. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 3 2 5
10.–13. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 5 5
10.–13. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 1 4 5
14.–17. Jakub Kubeček SPŠ, Hronov 4 0 4
14.–17. Ivan Patáčik G Partizánské 3 1 0 4
14.–17. Jakub Tichý G, Arabská, Praha 2 1 1 4
14.–17. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 4 0 4
18.–21. Filip Kozel SPŠ, Hronov 0 3 0 3
18.–21. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 3 3
18.–21. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 3 3
18.–21. Martina Smolová G, Písek 0 2 1 3
22.–24. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 2 0 2
22.–24. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 2
22.–24. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 2 2
25. Lukáš Burian G nám. E. Beneše, Kladno 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 6 8 6 37
1. Anton Repko G T. Ševčenku, Prešov 3 3 2 6 14
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 0 2 8 10
3. Jana Vrábelová ZŠ Novomestského, Trenčín 1 6 7
4. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 0 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz