I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 32 34 34 100 100 100
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 30 32 24 90 86 86
2. Ivan Dimitrov 28 22 19 69 69 69
3. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 19 20 26 86 65 65
4. Petr Houštěk G, Pelhřimov 14 20 16 85 50 50
5. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 22 13 6 68 41 41
6. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 8 15 12 50 35 35
7.–8. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 10 10 12 57 32 32
7.–8. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 14 18 80 32 32
9. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 13 15 67 28 28
10. Petr Morávek G Dašická, Pardubice 11 14 86 25 25
11.–12. Kateřina Fišerová Lepařovo G, Jičín 12 4 6 81 22 22
11.–12. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 14 5 3 56 22 22
13. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 12 8 95 20 20
14. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 12 6 67 18 18
15.–16. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 5 9 52 14 14
15.–16. Petr Kubala SPŠ Frýdek Místek 11 2 1 39 14 14
17.–18. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 10 83 10 10
17.–18. Petr Novotný SPŠ, Hronov 7 3 43 10 10
19. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 9 60 9 9
20.–21. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 8 42 8 8
20.–21. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 8 50 8 8
22.–24. Zdeněk Lochman SPŠ, Hronov 7 37 7 7
22.–24. Tomáš Mihalík G, Sokolov 5 2 22 7 7
22.–24. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 7 41 7 7
25.–27. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 2 75 6 6
25.–27. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 4 2 75 6 6
25.–27. Kateřina Žabková G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 2 25 6 6
28. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 3 27 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 32 34 34 100 100 100
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 28 21 22 74 71 71
2. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 20 22 15 73 57 57
3. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 13 24 19 65 56 56
4. Martin Konečný G, Boskovice 11 18 19 57 48 48
5. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 13 25 9 85 47 47
6. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 22 14 10 56 46 46
7. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 21 7 13 87 41 41
8. Petra Malá G, Moravský Krumlov 18 17 4 59 39 39
9.–10. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 10 16 12 58 38 38
9.–10. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 13 10 15 58 38 38
11. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 11 16 9 60 36 36
12. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 14 12 8 47 34 34
13. Jan Bednář SPŠ, Hronov 15 9 6 63 30 30
14.–17. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 13 16 71 29 29
14.–17. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 12 10 7 73 29 29
14.–17. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 10 2 71 29 29
14.–17. Jenda Valášek G, Broumov 12 11 6 74 29 29
18.–19. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 18 5 5 65 28 28
18.–19. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 28 88 28 28
20. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 13 13 70 26 26
21. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 8 11 6 44 25 25
22. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 5 8 66 23 23
23.–24. Tereza Klimošová G, Lanškroun 12 9 88 21 21
23.–24. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 5 5 60 21 21
25. Martina Miková G, Olomouc-Hejčín 12 5 43 17 17
26.–27. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 9 7 50 16 16
26.–27. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 9 4 3 50 16 16
28.–29. Pavel Burda G, Křenová, Brno 5 9 1 56 15 15
28.–29. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 11 4 60 15 15
30. Jana Pokorná SPŠ, Hronov 7 6 1 58 14 14
31.–32. Michal Seidel SPŠ, Hronov 6 5 58 11 11
31.–32. Tomáš Šťastný G D. Tatarku, Poprad 11 34 11 11
33. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 6 4 28 10 10
34.–35. Jaroslav Hančl G M. Koperníka, Bílovec 8 73 8 8
34.–35. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 35 8 8
36. Martin Hrdlička G V. Hlavatého, Louny 7 64 7 7
37. Milan Klicpera G, Čelákovice 5 1 21 6 6
38.–40. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 5 45 5 5
38.–40. Radek Papoušek G, Lesní čtvrť, Zlín 5 45 5 5
38.–40. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 5 56 5 5
41.–44. Radka Bystřická G, Hodonín 4 57 4 4
41.–44. Tomáš Janda G J. Vrchlického, Klatovy 4 100 4 4
41.–44. Jan Matoušek G, Kolín 4 0 25 4 4
41.–44. Darja Suchá G nám. E. Beneše, Kladno 3 1 57 4 4
45. František Matyska SPŠ, Hronov 3 20 3 3
46.–47. Martin Bernátek SŠ a., m. a p., Opavská, Krnov 2 25 2 2
46.–47. Ondřej Lébl G, Nymburk 2 29 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 32 34 34 100 100 100
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 30 30 91 84 84
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 28 28 11 84 67 67
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 20 15 7 74 42 42
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 13 16 9 51 38 38
5. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 12 11 11 47 34 34
6.–8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 12 12 9 54 33 33
6.–8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 9 15 9 63 33 33
6.–8. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 0 19 14 58 33 33
9. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 6 12 7 58 25 25
10. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 10 7 7 47 24 24
11. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 5 4 51 20 20
12. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 8 4 7 54 19 19
13. Vlastimil Peksa G Christiana Dopplera, Praha 8 10 67 18 18
14.–15. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 16 67 16 16
14.–15. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 14 2 40 16 16
16. Kristýna Krejčová G Tišnov 8 7 54 15 15
17. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 5 8 38 13 13
18. Peter Berta G Veľké Kapušany 4 7 69 11 11
19. Petr Dvořák G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 4 4 2 63 10 10
20. Jiří Špale G a SOŠE, Sedlčany 8 73 8 8
21. Beáta Garšicová G, Vídeňská, Brno 7 47 7 7
22.–23. Petr Šácha G, Tachov 6 32 6 6
22.–23. Martin Štys SOU Hronov 6 75 6 6
24. Miloslava Kučeríková G, Kukučínova, Poprad 4 36 4 4
25. Petra Votavová G, Cheb 3 11 3 3
26.–27. Tomáš Ehrlich G L. Jaroše, Holešov 2 50 2 2
26.–27. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 2 18 2 2
28.–29. Martin Berka G, Moravská Třebová 0 0 0 0
28.–29. Jana Susová G a SOŠE, Sedlčany 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 32 34 34 100 100 100
1. Tereza Fantová G, Benešov 13 6 9 39 28 28
2. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 3 10 42 27 27
3. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 7 4 48 25 25
4.–5. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 12 9 53 21 21
4.–5. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 9 12 58 21 21
6. Josef Müller G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 7 11 38 18 18
7. Jan Červenka G Volgogradská 6a, Ostrava 2 10 5 38 17 17
8. Lenka Sabová G Javorová, S. Nová Ves 9 7 57 16 16
9. Michaela Kubinová G Volgogradská 6a, Ostrava 2 10 2 42 14 14
10. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 5 3 5 18 13 13
11. Zuzana Jungrová G, Blovice 2 8 2 27 12 12
12. Zdeněk Vais G, Boskovice 4 5 1 32 10 10
13. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 5 2 26 7 7
14. Jan Macháček G, Jeseník 3 1 1 18 5 5
15. Petr Hons G Volgogradská 6a, Ostrava 4 15 4 4
16. Aleš Růžička G P. de Coubertina, Tábor 2 1 13 3 3
17.–18. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 2 0 4 2 2
17.–18. Jan Navrátil SPŠ, Hronov 2 18 2 2
19. Barbora Henzlová G Matyáše Lercha, Brno 1 25 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz