Výsledková listina 2. série 18. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 4 4 4 2 3 9 6 32
2. Ivan Dimitrov 4 4 4 2 2 1 5 22
3.–4. Petr Houštěk G, Pelhřimov 4 4 4 3 5 20
3.–4. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 4 4 1 2 5 20
5. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 4 4 4 1 5 18
6.–7. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 4 2 7 2 15
6.–7. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 4 4 1 4 2 15
8. Petr Morávek G Dašická, Pardubice 4 4 4 2 14
9. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 4 4 1 1 3 13
10. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 4 4 1 1 10
11. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 4 4 1 9
12. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 4 4 8
13. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 1 4 0 2 7
14. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 4 1 5
15.–17. Kateřina Fišerová Lepařovo G, Jičín 4 4
15.–17. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 4
15.–17. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 4 4
18. Petr Novotný SPŠ, Hronov 2 1 3
19.–20. Petr Kubala SPŠ Frýdek Místek 0 0 2 2
19.–20. Tomáš Mihalík G, Sokolov 1 0 1 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 4 3 2 7 5 25
2. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 4 4 4 3 2 3 4 24
3. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 3 7 4 22
4. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 4 4 1 1 1 6 4 21
5. Martin Konečný G, Boskovice 4 0 0 2 8 4 18
6. Petra Malá G, Moravský Krumlov 4 1 1 7 4 17
7.–9. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 2 6 16
7.–9. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 2 6 16
7.–9. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 0 1 7 16
10. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 4 3 0 1 6 14
11. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 4 4 0 5 13
12. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 4 0 2 2 4 12
13.–14. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 4 2 4 1 11
13.–14. Jenda Valášek G, Broumov 4 3 4 11
15.–17. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 4 4 2 10
15.–17. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 4 2 3 1 10
15.–17. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 2 10
18.–20. Jan Bednář SPŠ, Hronov 4 4 1 0 9
18.–20. Pavel Burda G, Křenová, Brno 4 4 1 9
18.–20. Tereza Klimošová G, Lanškroun 4 4 1 9
21.–22. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 4 1 2 7
21.–22. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 4 3 7
23. Jana Pokorná SPŠ, Hronov 4 2 6
24.–29. Martina Miková G, Olomouc-Hejčín 4 0 1 5
24.–29. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 4 1 5
24.–29. Michal Seidel SPŠ, Hronov 4 1 0 5
24.–29. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
24.–29. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
24.–29. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 4 1 5
30.–32. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 2 2 4
30.–32. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 4 0 0 4
30.–32. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 4
33.–34. Milan Klicpera G, Čelákovice 1 0 0 1
33.–34. Darja Suchá G nám. E. Beneše, Kladno 1 1
35. Jan Matoušek G, Kolín 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 4 4 2 7 5 30
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 2 4 3 8 7 28
3. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 5 4 2 1 1 6 19
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 4 4 0 4 4 16
5.–6. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 4 1 2 4 15
5.–6. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 4 4 3 4 15
7.–8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 0 2 4 2 12
7.–8. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 4 4 1 3 12
9. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 1 3 1 0 2 4 11
10. Vlastimil Peksa G Christiana Dopplera, Praha 4 4 2 10
11.–12. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 4 0 0 3 7
11.–12. Kristýna Krejčová G Tišnov 4 2 1 7
13. Martin Štys SOU Hronov 4 2 6
14.–15. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 4 1 5
14.–15. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 5
16.–17. Petr Dvořák G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 4 4
16.–17. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 4 0 4
18. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 1 0 0 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 4 4 1 3 12
2. Josef Müller G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 4 1 1 1 3 11
3.–4. Jan Červenka G Volgogradská 6a, Ostrava 4 4 1 1 10
3.–4. Michaela Kubinová G Volgogradská 6a, Ostrava 4 4 1 1 10
5. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 4 4 0 0 1 9
6. Zuzana Jungrová G, Blovice 4 3 1 8
7.–8. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 2 7
7.–8. Lenka Sabová G Javorová, S. Nová Ves 4 1 2 7
9. Tereza Fantová G, Benešov 4 0 0 1 1 6
10. Zdeněk Vais G, Boskovice 4 1 5
11.–12. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 1 0 0 0 1 1 3
11.–12. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 0 1 1 3
13. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 1 1 0 2
14.–15. Jan Macháček G, Jeseník 1 1
14.–15. Aleš Růžička G P. de Coubertina, Tábor 0 0 1 1
16. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 0 0 0 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz