Výsledková listina 2. série 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 5 4 4 3 5 8 6 35
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 3 5 2 4 3 7 6 30
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4 4 6 5 23
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 4 4 4 3 6 21
5. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3 4 7 17
6. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 3 3 4 6 16
7. Petr Šácha G, Tachov 3 4 2 1 3 13
8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 3 1 3 4 11
9.–10. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 3 4 3 10
9.–10. Michal Pavelka G, Strakonice 3 0 2 3 2 10
11. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 5 8
12.–13. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
12.–13. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 4 3 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 3 4 4 4 3 4 6 28
2. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 4 4 6 5 26
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 3 4 1 2 4 6 20
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 4 1 3 6 18
5. Marek Nečada G, Jihlava 3 4 4 6 17
6. František Přibyl G, Milevsko 3 4 1 3 1 3 15
7. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 3 3 1 2 4 13
8.–9. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 3 4 5 12
8.–9. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 3 4 2 3 12
10. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 4 4 3 11
11. Tomáš Talanda G Tišnov 4 3 7
12. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 5 5
13.–14. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 1 4
13.–14. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 0 3 1 4
15. Pavel Kunšta G, Milevsko 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 4 2 2 4 3 18
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 3 1 3 1 4 3 15
3. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 4 4 13
4. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 1 1 4 3 1 12
5. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 3 4 4 11
6. Lenka Bendová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 4 10
7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 3 2 4 9
8.–9. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
8.–9. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
10. Jan Šedek SPŠ, Hronov 3 3 6
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5
12. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
13. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 6 34
1. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 2 3 3 5 18
2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 3 3 13
3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 3 10
4. Vojtěch Mrázek G, Milevsko 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz