Výsledková listina 1. série 22. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 4 3 1 1 2 3 14
2. Prabhat Rao Pinnaka 4 3 6 13
3. Mária Kieferová G Sv. Františka, Žilina 4 4 1 3 12
4.–5. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 4 1 2 10
4.–5. Lukáš Labor G, Třinec 2 3 1 1 3 10
6.–8. Jan Humplík První české G, Karlovy Vary 4 3 1 1 9
6.–8. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 1 3 1 1 3 9
6.–8. Martin Polačko G Alejová, Košice 4 3 1 1 9
9. Hana Šustková G, Trutnov 1 3 0 0 1 3 8
10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 2 1 4 7
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
12.–13. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 3 5
12.–13. Tereza Zábojníková G, Uherské Hradiště 1 2 2 5
14. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 1 3 4
15.–16. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
15.–16. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
17. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 1 1 2
18. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 4 1 1 1 6 4 19
2.–3. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 4 1 3 7 3 18
2.–3. Miroslav Rapčák G Orlová 2 3 1 1 4 4 3 18
4. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 2 3 1 1 3 6 1 17
5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 2 3 1 4 5 15
6. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 7 14
7.–9. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 2 2 9
7.–9. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 0 3 1 1 4 0 9
7.–9. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 3 3 2 1 9
10.–11. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 1 3 1 2 8
10.–11. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 3 3 2 8
12.–13. Viktor Jamrich G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 7
12.–13. Stanislav Paláček G M. Koperníka, Bílovec 3 3 1 7
14. Jan Hodic G J. Ressela, Chrudim 0 3 0 1 2 6
15.–16. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 5
15.–16. Jan Nevoral G, Jihlava 1 3 1 5
17.–19. Martin Chudjak SPŠ Martin 2 2 4
17.–19. Michal Müller G, Jevíčko 2 2 4
17.–19. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 3 1 4
20.–23. Vojta Dziewiecki Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 3 3
20.–23. Jiří Keresteš VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 3
20.–23. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 2 1 3
20.–23. Martina Vaváčková G P. de Coubertina, Tábor 3 3
24. Michal Husek G, Bučovice 0 0 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 3 1 2 7 13
2. Zuzana Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 4 8
3. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 3 6
4. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 3 0 2 5
5.–6. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 0 3 1 4
5.–6. Tomáš Pikálek G, Boskovice 3 1 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 3 8 2 18
2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 7 2 16
3. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 1 3 3 0 3 1 2 13
4. Adam Chlapečka G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
5.–7. Ondřej Beneš SPŠ, Hronov 3 3
5.–7. Markéta Švecová G, Havlíčkův Brod 3 3
5.–7. Tomáš Trégner G J. Heyrovského, Praha 0 3 3
8. Martina Štarhová 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz