Výsledková listina 2. série 23. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 4 2 4 4 7 3 27
2. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 4 1 5 1 1 4 19
3. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 4 3 3 18
4. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 3 4 1 9 17
5. Štěpán Poláček G F. Palackého, Val. Mez. 3 4 3 4 0 2 16
6. Zdeněk Novák G, Česká Kamenice 3 4 3 1 11
7. Karel Král Podkrušnohorské G, Most 3 3 2 8
8. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7
9. Michal Zanáška G J. Škody, Přerov 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 3 4 3 3 2 8 2 25
2. Tomáš Pikálek G, Boskovice 4 2 3 4 9 0 22
3. Stefan Badza Mat. gymnázium, Bělehrad 3 4 2 1 6 2 18
4. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 3 4 6 4 17
5. Dominika Kalasová G, Boskovice 3 3 2 2 2 1 13
6.–7. Jiří Jelínek G, Blansko 3 4 2 3 12
6.–7. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 4 2 3 12
8. Zoltan Jehn 3 4 3 1 11
9. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 3 1 1 5
10.–11. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
10.–11. David Krška G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Jakub Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 3 4 2 4 1 9 7 30
2.–3. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6 12
2.–3. Gabija Maršalkaite 3 4 2 0 3 12
4. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 5 11
5. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 4 2 2 8
6. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 3 2 6
7. Kristína Nešporová G, Boskovice 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 3 4 5 3 8 2 25
2. Vladimír Macko G Ľ. Štúra, Zvolen 3 5 8
3. Lubomír Grund G, Zábřeh 3 2 2 7
4. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
5. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 3 1 1 5
6. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
7.–8. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 3 3
7.–8. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz