I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 35 35 36 100 100 106
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 31 29 30 92 85 90
2. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 14 30 10 70 51 54
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 23 20 10 61 50 53
4. Radomír Gajdošoci G, P. Horova, Michalovce 10 24 8 71 40 42
5. Daniel Hnyk První české G, Karlovy Vary 14 19 7 55 38 40
6.–8. Kristína Nešporová G, Boskovice 2 8 16 68 25 26
6.–8. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 20 6 48 25 26
6.–8. Jiří Záhora G B. Němcové, HK 16 10 65 25 26
9. Tomáš Hadámek Mendlovo G, Opava 20 57 19 20
10. Petr Dobiáš G Jana Nerudy, Praha 6 8 4 69 17 18
11. Milan Mikuš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 11 67 15 16
12. Katya Berestneva 9 6 37 14 15
13. Daniela Feckova G Pankúchova, Bratislava 9 5 56 13 14
14. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 13 93 12 13
15. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 11 69 10 11
16. Jan Tofel Mendlovo G, Opava 10 83 9 10
17. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 50 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 35 35 36 100 100 106
1. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 30 26 27 81 78 83
2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 18 29 14 80 58 61
3. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 25 29 77 51 54
4.–5. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 18 19 14 53 48 51
4.–5. Jaroslav Průcha G, Strakonice 18 23 10 52 48 51
6. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 14 18 18 71 47 50
7. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 12 19 15 72 43 46
8. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 2 18 21 65 39 41
9.–10. Michal Červeňák G Púchov 16 13 10 68 37 39
9.–10. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 14 15 10 85 37 39
11. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 13 9 80 35 37
12. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 10 8 13 42 29 31
13. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 18 10 72 26 28
14. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 12 12 50 23 24
15.–16. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 13 5 4 51 21 22
15.–16. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 11 11 54 21 22
17. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 21 58 20 21
18. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 20 56 19 20
19. Ondřej Kořistka G Volgogradská 6a, Ostrava 16 1 63 16 17
20. Erik Hendrych G J. Heyrovského, Praha 14 82 13 14
21.–23. Michal Choma G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 8 1 2 35 10 11
21.–23. Jan Rain G, Trutnov 11 92 10 11
21.–23. Petr Zakopal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 92 10 11
24. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 2 1 35 8 9
25.–26. Tomáš Axman G, Boskovice 8 80 8 8
25.–26. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 0 3 36 8 8
27.–29. Ota Kunt G F. X. Šaldy, Liberec 7 88 7 7
27.–29. Thai Le Hong G, Děčín 7 47 7 7
27.–29. Zsóka Varga G Imre Madácha, Šamorín 7 88 7 7
30. Alžběta Korábková Církevní G, Kutná Hora 6 50 6 6
31. Jan Povolný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 75 3 3
32. Martina Müllerová G Z. Wintra, Rakovník 1 50 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 39 39 40 100 111 118
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 24 31 27 82 77 82
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 24 18 21 58 59 63
3. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 7 25 27 64 56 59
4. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 31 22 78 50 53
5. Markéta Vohníková PORG, Praha 19 14 17 62 47 50
6. Maty Bidlák G Luďka Pika, Plzeň 19 27 90 43 46
7. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 22 13 6 64 39 41
8. Matěj Tomešek G J. Škody, Přerov 14 19 50 31 33
9.–11. Josef Koláčný G, Nymburk 16 11 5 67 30 32
9.–11. Adam Přáda G, Ostrov 17 15 65 30 32
9.–11. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 14 7 11 73 30 32
12.–14. Petr Kovář Matiční G, Ostrava 11 11 9 34 29 31
12.–14. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 14 17 69 29 31
12.–14. Emil Skříšovský G, Česká, České Budějovice 16 15 57 29 31
15. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 16 12 37 26 28
16.–17. Jan Studený G J. Škody, Přerov 8 19 44 25 27
16.–17. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 17 8 2 49 25 27
18. Lucie Valentová G, Boskovice 11 8 7 45 25 26
19. Martin Raszyk G, Karviná 25 64 24 25
20. Tomáš Kořínek G, Žamberk 19 5 59 23 24
21. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 12 9 46 22 23
22. Soňa Ondrušová G, Ostrov 14 6 50 19 20
23.–25. Jan Bukáček Matiční G, Ostrava 8 11 50 18 19
23.–25. Daniel Čejchan Jiráskovo G, Náchod 19 83 18 19
23.–25. Vendula Kotyzová Wichterlovo G, Ostrava 12 7 43 18 19
26. Martin Klíma G Luďka Pika, Plzeň 12 6 26 17 18
27. Michal Schnürch Matiční G, Ostrava 9 5 3 32 16 17
28. Kryštof Kadlec G J. Heyrovského, Praha 6 8 50 13 14
29. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 12 100 11 12
30. Jiří Souček G, Nymburk 6 5 39 10 11
31.–32. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 7 3 42 9 10
31.–32. Daniela Prokešová Jiráskovo G, Náchod 10 83 9 10
33. Tomáš Jirman G, Nad Alejí, Praha 9 23 8 9
34. Tomáš Herman G, Brno-Řečkovice 4 4 50 8 8
35. Berenika Součková G P. de Coubertina, Tábor 6 46 6 6
36. Jan Palounek G Christiana Dopplera, Praha 4 1 36 5 5

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 39 39 40 100 111 118
1. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 19 30 20 76 65 69
2. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 20 21 19 61 57 60
3. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 17 25 16 60 55 58
4. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 17 18 21 63 53 56
5. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 13 21 19 55 50 53
6. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 15 18 17 56 47 50
7. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 12 21 57 44 47
8. Václav Kytka Křesťanské G, Kozinova, Praha 12 17 3 45 30 32
9. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 11 13 7 44 29 31
10. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 13 17 56 28 30
11. Petr Smísitel G, Bučovice 6 14 8 88 26 28
12. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 13 9 5 52 25 27
13. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 9 17 76 25 26
14. Jan Marek G, Zábřeh 11 9 5 45 24 25
15. Ondřej Poláček ZŠ, Žerotínova 6 11 6 72 22 23
16. Benedikt Peťko G Matyáše Lercha, Brno 9 10 38 18 19
17. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 9 8 1 51 17 18
18. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 7 9 43 15 16
19. Jan Soukup G J. Vrchlického, Klatovy 6 7 2 44 14 15
20.–22. Eva Harlenderová Slovanské G, Olomouc 12 44 11 12
20.–22. Alena Pikousová G Jírovcova, České Budějovice 12 39 11 12
20.–22. Vojtěch Tázlar G, Nová Paka 10 2 57 11 12
23. Petr Turnovec SOŠ a SOU, Tábor 9 2 44 10 11
24.–25. Václav Steinhauser ZŠ Vrané n. Vltavou 10 59 9 10
24.–25. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 10 77 9 10
26. Tomáš Gajdůšek G, Uherské Hradiště 6 3 45 8 9
27. Vladislav Wohlrath G a SOŠ, Rokycany 8 100 8 8
28. Jakub Doubrava První české G, Karlovy Vary 7 58 7 7
29. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 100 4 4
30.–31. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 50 2 2
30.–31. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 2 0 25 2 2
32.–34. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 0 0 0 0
32.–34. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 0 0 0 0
32.–34. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 0 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz