Výsledková listina 4. série 25. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 4 3 3 8 23
2. Radomír Gajdošoci G, P. Horova, Michalovce 2 3 4 4 6 19
3. Kristína Nešporová G, Boskovice 1 4 2 6 13
4. Katya Berestneva 2 1 2 1 5 11
5. Jakub Kubečka G, Nymburk 2 1 2 5 10
6. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 2 2 3 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 3 3 2 2 7 21
2. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 2 3 5 8 20
3. Jaroslav Průcha G, Strakonice 2 0 2 2 2 5 6 19
4. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 2 2 3 2 6 3 18
5.–6. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 2 2 1 2 3 5 1 16
5.–6. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 2 2 2 2 2 5 1 16
7. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 2 1 1 3 8 15
8. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 1 2 3 6 12
9.–10. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 7 9
9.–10. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 1 4 9
11.–12. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 2 1 1 4 8
11.–12. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 3 1 8
13.–14. Michal Červeňák G Púchov 2 2 3 7
13.–14. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 5 7
15. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 2 6
16. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4
17.–18. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2
17.–18. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 4 4 3 4 3 4 7 3 32
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 4 2 4 3 2 4 8 0 27
3.–4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 4 4 2 4 1 3 5 23
3.–4. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 4 2 2 4 8 3 23
5. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 4 1 3 5 15
6.–7. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 4 4 3 1 2 0 14
6.–7. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 4 2 2 4 14
8.–9. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 4 3 3 2 12
8.–9. Jan Studený G J. Škody, Přerov 4 0 2 6 12
10.–11. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 1 5 10
10.–11. Lucie Valentová G, Boskovice 2 1 1 6 10
12. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 4 5 9
13. Maty Bidlák G Luďka Pika, Plzeň 2 4 6
14.–15. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 5 5
14.–15. Josef Koláčný G, Nymburk 5 5
16. Petr Kovář Matiční G, Ostrava 0 0 0 0 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1.–2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 3 2 2 2 6 23
1.–2. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 4 4 3 3 6 3 23
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 1 2 1 3 6 1 22
4.–5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 1 2 0 4 8 21
4.–5. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 2 4 2 2 2 4 5 21
6. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 2 4 2 1 4 5 18
7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 1 2 4 15
8. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 6 10
9.–11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 1 5 8
9.–11. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 4 2 2 8
9.–11. Jan Marek G, Zábřeh 3 5 8
12. Petr Turnovec SOŠ a SOU, Tábor 4 2 6
13. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 1 5
14. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz