Výsledková listina 5. série 25. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 5 4 5 8 6 35
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5 4 4 8 5 31
2. Katya Berestneva 1 3 0 1 3 8
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 2 1 1 0 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 5 4 5 8 6 35
1. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4 1 0 5 8 4 26
2. Jaroslav Průcha G, Strakonice 2 1 4 2 3 3 3 3 21
3.–4. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 1 1 2 2 2 8 2 18
3.–4. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 1 2 4 3 4 4 18
5.–6. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 2 3 8 15
5.–6. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 1 0 3 0 5 4 2 15
7. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 1 4 1 2 4 14
8.–9. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 1 2 4 0 2 3 12
8.–9. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 3 2 4 12
10. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 1 3 1 0 3 9
11.–13. Michal Červeňák G Púchov 1 1 3 1 2 8
11.–13. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 4 2 8
11.–13. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 3 2 8
14.–15. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 0 1 3 2 1 7
14.–15. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2 3 0 7
16.–18. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 2 4 6
16.–18. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 2 2 1 1 6
16.–18. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 0 0 2 1 3 6

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 5 4 5 8 6 39
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 4 6 4 4 3 8 3 32
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 0 4 3 1 4 7 3 24
3. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 3 2 1 4 18
4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 0 4 4 2 1 1 3 1 16
5. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 4 1 1 2 12
6. Lucie Valentová G, Boskovice 2 3 5 10
7. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 4 4 1 9
8.–9. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 4 4 8
8.–9. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 3 3 8
10. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 4 6
11. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 0 2
12. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 5 4 5 8 6 39
1.–2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 2 3 1 5 8 2 29
1.–2. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 4 1 1 5 7 3 29
3. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 4 2 3 1 1 5 8 2 26
4. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 2 4 4 1 2 7 2 22
5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 4 1 1 4 4 1 21
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 4 3 15
7. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 4 2 7 1 14
8.–9. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 11
8.–9. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4 3 11
10.–11. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 2 4 1 7
10.–11. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 2 3 7
12. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 0 2 1 1 4
13. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz