Výsledková listina 6. série 25. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 7 6 33
1. Katya Berestneva 1 3 4 1 1 10
2. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 2 4 3 9
3. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 7 6 33
1. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 3 2 2 4 3 4 7 3 28
2. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 3 2 1 4 4 2 7 1 24
3. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 0 2 4 4 4 4 4 1 23
4. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 4 4 3 4 18
5. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 4 3 6 15
6. Jaroslav Průcha G, Strakonice 0 1 2 2 2 0 5 2 14
7. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 0 1 4 4 4 13
8. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 1 2 2 4 10
9.–10. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 4 2 3 9
9.–10. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 4 5 9
11. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 2 4 6
12. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 1 2 1 4
13. Michal Červeňák G Púchov 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 7 6 37
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 6 4 4 4 4 3 7 32
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 4 4 4 2 1 5 2 24
3. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 6 2 4 4 3 2 2 23
4. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 2 3 4 3 3 5 22
5. Josef Koláčný G, Nymburk 4 2 7 13
6. Lucie Valentová G, Boskovice 4 1 2 0 5 12
7. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 4 4 3 0 11
8.–10. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 4 1 4 1 10
8.–10. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 2 4 10
8.–10. Markéta Vohníková PORG, Praha 4 2 4 10
11. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 4 1 3 8
12. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 4 3 7
13. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 3 5
14. Jan Bukáček Matiční G, Ostrava 2 1 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 7 6 37
1. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 6 4 4 4 4 4 4 0 30
2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 2 2 4 3 4 5 2 28
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 6 2 3 2 2 1 6 0 22
4. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 2 2 4 2 3 3 5 21
5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 0 1 4 7 1 17
6.–7. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 4 2 2 1 4 2 15
6.–7. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 3 2 2 2 15
8. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 0 4 4 2 1 11
9. Petr Smísitel G, Bučovice 4 3 2 9
10. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 3 7
11. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 1 5
12. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 0 4 4
13. Jan Marek G, Zábřeh 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz