Výsledková listina 2. série 26. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 5 4 5 7 4 29
2.–3. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 2 2 6 5 2 2 4 4 27
2.–3. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 2 4 5 6 3 5 27
4. Jakub Bahyl G Varšavská, Žilina 2 2 3 4 3 3 5 4 26
5. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 1 2 1 4 3 3 7 21
6. Erik Hendrych G J. Heyrovského, Praha 2 2 5 5 2 3 19
7.–9. David Siegert G, Klášterec n. O. 2 2 3 2 7 16
7.–9. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 2 2 2 3 3 16
7.–9. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 2 1 3 3 7 16
10. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 4 3 4 15
11. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 1 4 0 7 14
12.–13. Michal Buráň G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 2 4 3 2 13
12.–13. Tomáš Gonda G Grösslingova, Bratislava 2 2 4 5 13
14. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2 4
15.–16. Michal Červeňák G Púchov 1 2 3
15.–16. Filip Šmejkal 0 3 3
17.–19. Jana Hlavová G, Hořovice 1 1
17.–19. Kateřina Koňasová G, Hořovice 1 1
17.–19. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 3 3 5 4 5 7 27
2. Lukáš Knob G, Kojetín 2 2 4 5 6 4 23
3.–4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 4 5 3 1 5 22
3.–4. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 2 4 3 3 6 22
5. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2 2 1 3 3 8 21
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 2 2 5 3 5 19
7. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 2 2 5 3 4 18
8. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 1 2 2 4 3 1 4 17
9. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 2 4 5 13
10. Martin Šípka G Kežmarok 2 3 3 2 2 12
11.–15. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 2 1 1 3 11
11.–15. Mark Daniel G Párovská, Nitra 1 2 2 2 4 11
11.–15. Jiří Jaskowiec Wichterlovo G, Ostrava 2 2 2 5 11
11.–15. Adam Přáda G, Ostrov 2 2 3 1 3 11
11.–15. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 2 7 11
16.–17. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 1 1 4 2 10
16.–17. Lucie Valentová G, Boskovice 1 1 1 1 6 10
18. Vendula Kotyzová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 0 5 9
19. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 2 1 4 7
20.–21. Ota Čapek G, Roudnice nad Labem 1 2 3 6
20.–21. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 2 2 6
22. Daniel Kolář Wichterlovo G, Ostrava 2 3 5
23. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 1 2 3
24.–26. Viktor Dolník G Andreja Vrábla, Levice 0 2 2
24.–26. Lenka Hackerová Jiráskovo G, Náchod 2 2
24.–26. Tereza Štěpánová Jiráskovo G, Náchod 2 2
27.–31. Jakub Kušnír G, Ľ. Štúra, Michalovce 1 1
27.–31. Soňa Ondrušová G, Ostrov 1 1
27.–31. Daniela Prokešová Jiráskovo G, Náchod 1 1
27.–31. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 1 1
27.–31. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 5 5 4 3 7 1 33
2. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 4 5 3 2 1 6 4 29
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 2 4 5 0 5 2 26
4. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 3 2 4 3 5 23
5. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 2 3 2 7 22
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 3 1 3 4 19
7. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 4 4 1 4 17
8.–9. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 1 0 7 16
8.–9. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 1 2 3 16
10. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4 4 2 14
11. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 4 4 2 1 11
12.–13. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4 2 10
12.–13. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 2 10
14. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 1 9
15.–17. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 8
15.–17. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 4 0 8
15.–17. Radovan Zeman G Uničov 4 4 8
18. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 2 1 7
19.–20. Olga Leskovjanová Masarykovo G, Vsetín 4 2 6
19.–20. Štefan Stanko G Andreja Vrábla, Levice 2 4 6
21.–22. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 0 4 4
21.–22. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 4 4
23.–24. Petr Buchal G, Mimoň 2 2
23.–24. Filip Čonka G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2
25. Jana Orságová Masarykovo G, Vsetín 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 4 4 2 1 6 0 25
2. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 2 2 2 3 1 2 4 1 17
3. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 4 3 1 16
4. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 5 13
5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 3 11
6. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 4 4 2 10
7. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 4 4 8
8.–9. Petr Martinek G, Voděradská, Praha 4 1 5
8.–9. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 4 1 5
10.–11. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 4
10.–11. František Zajíc G, Nymburk 4 4
12. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 0 1 3
13. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz