Výsledková listina 3. série 26. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 4 5 3 4 7 4 31
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 1 4 4 4 3 6 5 29
3.–4. Jakub Bahyl G Varšavská, Žilina 1 2 4 3 4 3 3 4 24
3.–4. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 2 2 3 3 4 2 8 24
5. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 1 2 1 4 4 3 6 21
6.–7. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 2 2 3 5 2 4 18
6.–7. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 2 3 4 3 2 18
8. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 0 2 4 3 1 5 0 2 17
9. David Siegert G, Klášterec n. O. 1 2 4 3 5 15
10. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 3 2 3 5 13
11.–12. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 1 2 1 7 11
11.–12. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 4 3 11
13.–15. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 0 2 1 4 1 1 9
13.–15. Filip Šmejkal 3 3 3 9
13.–15. Jana Zelenková Jiráskovo G, Náchod 2 2 3 2 9
16.–18. Erik Hendrych G J. Heyrovského, Praha 2 2
16.–18. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2
16.–18. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2
19. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 3 4 4 3 6 5 29
2. Patrik Turzák G Poštová, Košice 3 2 4 4 8 4 25
3.–4. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 3 2 3 3 5 3 19
3.–4. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 4 3 1 2 5 19
5. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 1 2 3 5 3 3 17
6. Markéta Vohníková PORG, Praha 1 2 2 3 3 5 16
7.–9. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 2 1 2 3 6 14
7.–9. Mark Daniel G Párovská, Nitra 1 2 1 4 3 3 14
7.–9. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 3 2 3 1 5 14
10. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 3 2 4 4 13
11. Lukáš Knob G, Kojetín 1 2 3 4 10
12. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 3 1 8
13. Tereza Štěpánová Jiráskovo G, Náchod 2 1 3 6
14. Lenka Hackerová Jiráskovo G, Náchod 2 3 5
15.–18. Lukáš Hejda Jiráskovo G, Náchod 3 3
15.–18. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 0 3 3
15.–18. Daniela Prokešová Jiráskovo G, Náchod 3 3
15.–18. Lucie Valentová G, Boskovice 1 2 3
19. Jozef Rojník G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2
20. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 6 3 6 4 3 7 0 35
2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 2 3 4 3 8 2 30
3.–4. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 2 3 4 4 7 28
3.–4. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 4 2 4 4 7 3 28
5. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 2 3 2 4 4 23
6. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 4 1 3 3 5 20
7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 4 4 3 19
8.–9. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 4 4 16
8.–9. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 4 4 2 6 16
10. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 2 3 2 4 15
11. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 3 2 13
12. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 2 4 4 2 12
13. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4 3 11
14.–15. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 0 4 1 4 9
14.–15. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 2 3 9
16.–17. Petr Buchal G, Mimoň 4 0 3 7
16.–17. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 3 4 7
18. Filip Čonka G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2 4
19. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 6 2 3 1 3 6 0 25
2. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 1 4 2 4 5 0 24
3.–4. Ondřej Poláček G F. Palackého, Val. Mez. 2 4 2 3 11
3.–4. František Zajíc G, Nymburk 4 2 2 3 11
5.–6. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 4 2 1 2 9
5.–6. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 4 3 2 9
7.–8. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 3 8
7.–8. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 3 1 0 8
9. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 2 7
10.–11. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 3 6
10.–11. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 4 0 1 1 6
12. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 0 1 2 5
13.–14. Alena Košáková G, Strakonice 3 3
13.–14. Michal Ržonca G Ľ. Štúra, Zvolen 3 3
15. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 1 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz