Týden s aplikovanou fyzikou 2012

V roce 2012 se podařilo opět uspořádat TSAF do CERNu s tím, že celý proběhl jako poznávací zájezd po různých zajímavých místech v Německu a Švýcarsku, ubytovávaní jsme byli ve Francii a naše cesta, samozřejmě, započala v Praze v České republice. Podrobný program najdete [[rocnik26:tsaf:pozvanka|na stránce, která sloužila jako pozvánka a informační stránka akce]]. Pokyny před cestou pro účastníky se dají najít [[rocnik26:tsaf:pokyny|na této stránce]]. Jednalo se pravděpodobně o největší akci FYKOSu co do počtu účastníků mimo Prahu a okolí, do té doby proběhla. Větší počty účastníků mívá pouze DSEF a Fyziklání. Akce se zúčastnilo 41 řešitelů semináře a 6 organizátorů. Můžete si přečíst dva reporty z akce. Jeden kratší od organizátora [[rocnik26:tsaf:report:ales|Aleše Flandery]] a druhý delší a podrobnější od účastníka [[rocnik26:tsaf:report:tomas|Tomáše Kremela]].

Účastníci

Lubomír Grund, Lukáš Timko, Jakub Doležal, Tomáš Kořínek, Veronika Brumovská, Lukáš Fusek, Miroslav Hanzelka, Erik Hendrych, Jakub Kvorka, Radka Štefaníková, Adam Přáda, Tomáš Herman, Jan Studený, Michal Červeňák, Tomáš Kremel, Viktor Skoupý, Klára Stefanová, Jaroslav Průcha, Jakub Dolejší, Matouš Zavřel, Tomáš Kello, Tomáš Turlík, Patrik Štefek, Radovan Zeman, Ota Čapek, Tereza Uhlířová, Veronika Chadimová, František Zajíc, David Siegert, Jakub Maruška, Štefan Stanko, Ivana Monková, Stanislav Valtera, Jakub Dvořák, Marek Otýpka, Viktor Dolník, Markéta Vohníková, Vít Nosek, Jiřina Svobodová, Michal Nožička.

Organizátoři

V roce 2012 se podařilo opět uspořádat TSAF do CERNu s tím, že celý proběhl jako poznávací zájezd po různých zajímavých místech v Německu a Švýcarsku, ubytovávaní jsme byli ve Francii a naše cesta, samozřejmě, započala v Praze v České republice. Podrobný program najdete na stránce, která sloužila jako pozvánka a informační stránka akce. Pokyny před cestou pro účastníky se dají najít na této stránce.

Jednalo se pravděpodobně o nejmasovější akci FYKOSu mimo Prahu a okolí, která kdy proběhla. Větší počty účastníků mívá pouze DSEF a Fyziklání. Akce se zúčastnilo 41 řešitelů semináře a 6 organizátorů.

Můžete si přečíst dva reporty z akce. Jeden kratší od organizátora Aleše Flandery a druhý delší a podrobnější od účastníka Tomáše Kremela.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz