Týden s aplikovanou fyzikou 2012

V roce 2012 se podařilo opět uspořádat TSAF do CERNu s tím, že celý proběhl jako poznávací zájezd po různých zajímavých místech v Německu a Švýcarsku, ubytovávaní jsme byli ve Francii a naše cesta, samozřejmě, započala v Praze v České republice. Podrobný program najdete [[rocnik26:tsaf:pozvanka|na stránce, která sloužila jako pozvánka a informační stránka akce]]. Pokyny před cestou pro účastníky se dají najít [[rocnik26:tsaf:pokyny|na této stránce]]. Jednalo se pravděpodobně o největší akci FYKOSu co do počtu účastníků mimo Prahu a okolí, do té doby proběhla. Větší počty účastníků mívá pouze DSEF a Fyziklání. Akce se zúčastnilo 41 řešitelů semináře a 6 organizátorů. Můžete si přečíst dva reporty z akce. Jeden kratší od organizátora [[rocnik26:tsaf:report:ales|Aleše Flandery]] a druhý delší a podrobnější od účastníka [[rocnik26:tsaf:report:tomas|Tomáše Kremela]].

Účastníci

Chybí data.

Organizátoři

V roce 2012 se podařilo opět uspořádat TSAF do CERNu s tím, že celý proběhl jako poznávací zájezd po různých zajímavých místech v Německu a Švýcarsku, ubytovávaní jsme byli ve Francii a naše cesta, samozřejmě, započala v Praze v České republice. Podrobný program najdete na stránce, která sloužila jako pozvánka a informační stránka akce. Pokyny před cestou pro účastníky se dají najít na této stránce.

Jednalo se pravděpodobně o nejmasovější akci FYKOSu mimo Prahu a okolí, která kdy proběhla. Větší počty účastníků mívá pouze DSEF a Fyziklání. Akce se zúčastnilo 41 řešitelů semináře a 6 organizátorů.

Můžete si přečíst dva reporty z akce. Jeden kratší od organizátora Aleše Flandery a druhý delší a podrobnější od účastníka Tomáše Kremela.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz