Výsledková listina 1. série 27. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 1 5 4 4 4 8 6 34
2. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 1 4 3 4 3 6 5 28
3. Patrik Turzák G Poštová, Košice 2 1 4 4 7 6 24
4.–5. Tomáš Tměj G, Arabská, Praha 2 4 4 6 6 22
4.–5. Zuzana Vlasáková G Rumburk 1 1 4 3 7 6 22
6. Ján Ondráš G Grösslingova, Bratislava 1 1 3 4 4 2 6 21
7. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 3 3 2 6 2 20
8.–9. Norbert Slivka G Tajovského, B. Bystrica 1 1 4 4 4 5 19
8.–9. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 3 4 3 2 4 19
10.–12. Lukáš Knob G, Kojetín 4 4 4 6 18
10.–12. Denisa Lampášová G, Považská Bystrica 2 1 4 3 2 6 18
10.–12. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 0 4 4 3 5 18
13. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 3 4 4 5 16
14.–16. Lýdia Janitorová G Šrobárova, Košice 2 1 3 2 4 1 2 15
14.–16. Július Kovaľ G Senica 2 1 3 4 5 15
14.–16. Andrej Novák G M. Hattalu, Trstená 1 2 4 3 1 4 15
17. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 2 3 4 2 13
18. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 4 4 4 12
19. Irena Bačinská ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 3 4 11
20.–21. Josef Havlíček G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 1 4 9
20.–21. Jan Stulhofer G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 2 1 0 2 1 3 9
22.–23. Ota Čapek G, Roudnice nad Labem 3 1 4 8
22.–23. Petr Machač G J. Škody, Přerov 2 1 3 2 8
24.–25. Radek Kozárek Arcibisk. G, Kroměříž 1 2 0 2 2 7
24.–25. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 1 4 7
26. Dominik Nedvídek G, Hodonín 2 1 0 3 6
27. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 4 4
28. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 1 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1.–4. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 4 4 4 3 8 6 32
1.–4. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 2 1 4 4 4 3 8 6 32
1.–4. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 2 4 4 4 8 6 32
1.–4. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 2 1 4 3 4 4 8 6 32
5. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 3 4 5 4 5 6 31
6.–7. Miroslav Gašpárek 2 2 4 4 4 6 6 28
6.–7. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 1 1 3 2 4 4 7 6 28
8. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 2 1 4 4 4 5 6 26
9.–10. Jiří Kučera G Jana Keplera, Praha 2 1 3 2 4 2 5 6 25
9.–10. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 2 2 4 4 4 2 3 4 25
11.–12. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 2 2 4 4 4 6 24
11.–12. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 2 2 4 4 4 3 5 24
13. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 1 4 4 2 2 6 2 23
14. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 1 4 4 4 1 6 22
15. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 1 2 4 4 7 2 20
16. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 1 1 2 2 2 3 8 19
17.–19. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 1 3 3 4 4 17
17.–19. Jakub Löwit G, Českolipská, Praha 2 2 2 4 2 5 17
17.–19. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 4 3 4 2 17
20.–22. Gianamar Giovannetti-Singh Hills Road, Cambridge 2 1 1 2 4 3 3 16
20.–22. Brigita Holendová G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 1 3 1 2 2 3 2 16
20.–22. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 4 4 3 2 16
23. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 2 3 2 6 15
24.–25. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 2 3 2 6 13
24.–25. Zuzana Mičková G, Dolný Kubín 2 1 2 3 1 4 13
26.–29. Juraj Jonák G, Dolný Kubín 2 1 4 3 2 12
26.–29. Ivana Mrázová G, Dolný Kubín 2 1 4 1 4 12
26.–29. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 4 2 2 12
26.–29. Josef Špaček 2 1 3 3 2 1 12
30.–32. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 1 2 4 4 11
30.–32. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 1 3 5 11
30.–32. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 1 2 6 11
33. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 4 2 10
34. Petr Smísitel G, Bučovice 2 1 4 7
35.–36. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 2 1 1 2 6
35.–36. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 2 4 6
37.–38. Peter Čambal G, Skalica 3 2 5
37.–38. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 1 2 5
39. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 2 2 4
40.–41. Lenka Kolářová G, Hranice 1 2 3
40.–41. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 1 2 3
42.–44. Michal Šafek G, Vysoké Mýto 1 0 1 2
42.–44. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 2 2
42.–44. Milena Vaňková Jiráskovo G, Náchod 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Petr Hrubý G, Polička 4 2 3 3 4 1 7 6 30
2. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 4 2 4 4 4 4 6 28
3. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 4 4 3 3 2 3 4 4 27
4. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 6 4 4 5 2 25
5.–6. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 2 2 3 4 2 3 4 24
5.–6. Lukáš Supik G, Třinec 4 4 1 3 3 3 6 24
7. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 2 2 0 4 2 2 5 6 23
8. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 3 5 6 22
9.–10. Daniel Hausner G, Plasy 4 2 4 4 3 1 1 2 21
9.–10. Christian Mikláš G Jána Hollého, Trnava 4 2 3 4 3 5 21
11.–12. Karel Chládek G, Lanškroun 4 2 3 4 2 4 19
11.–12. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 4 2 3 3 2 1 4 19
13.–15. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 2 3 1 1 3 3 17
13.–15. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 4 4 4 3 2 17
13.–15. Vojtěch Lukeš G Luďka Pika, Plzeň 4 2 4 4 3 17
16.–20. Tomáš Fárník G P. de Coubertina, Tábor 2 2 2 4 4 2 16
16.–20. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 2 2 4 4 4 16
16.–20. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 4 2 2 1 4 1 2 16
16.–20. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 3 3 1 3 16
16.–20. Matúš Žilinec G Ružomberok 4 4 3 3 2 16
21.–24. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 4 2 0 2 7 15
21.–24. Pavel Souček G, Nymburk 4 2 4 4 1 15
21.–24. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 2 1 4 4 15
21.–24. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 4 3 4 15
25. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 0 2 1 2 1 14
26. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 4 0 2 2 1 13
27.–28. Adam Greš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 3 1 12
27.–28. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 2 1 2 1 1 3 12
29. Richard Stiskálek G J. Škody, Přerov 4 2 1 1 3 11
30.–33. Daniel Backov G Ružomberok 4 2 4 10
30.–33. Juraj Halabrin G Jura Hronca, Bratislava 2 4 4 10
30.–33. Zsófia Kálosi G H. Selyeho Komárno 4 2 4 10
30.–33. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 4 2 0 2 2 10
34.–37. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 9
34.–37. Vojtěch Juříček G, Kralupy 2 4 2 1 9
34.–37. Jakub Liška Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 2 2 1 3 1 9
34.–37. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 0 3 2 9
38.–41. Huy Do Duc Masarykovo G, Plzeň 4 2 2 8
38.–41. Markéta Doležalová G, Brno-Řečkovice 2 4 0 0 2 8
38.–41. David Pokorný G, Bučovice 4 2 2 8
38.–41. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 1 3 8
42. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 2 1 2 7
43.–44. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 4 2 6
43.–44. Stanislav Šípka G, Kukučínova, Poprad 4 2 6
45. Tomáš Šulík G Púchov 2 2 0 1 5
46.–47. Kloda Korpeľová G Školská, Spišská Nová Ves 2 2 4
46.–47. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 4 4
48.–49. Alena Košáková G, Strakonice 2 1 3
48.–49. Jakub Stanovský G, Krnov 2 0 0 0 1 3
50.–52. Barbora Bujalková G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2
50.–52. Adam Černý G J. Vrchlického, Klatovy 2 2
50.–52. Alena Žižková G J. Vrchlického, Klatovy 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 3 3 4 4 5 6 33
2. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 4 3 4 4 6 32
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 3 4 2 8 2 31
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 2 1 4 3 4 6 5 29
5.–6. Simona Gabrielová G Jírovcova, České Budějovice 4 2 1 3 3 2 6 6 27
5.–6. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 2 3 4 1 7 2 27
7.–8. Vít Pískovský G O. Havlové, Ostrava 4 0 4 1 4 3 1 6 23
7.–8. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 2 4 2 2 3 6 23
9. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 2 2 5 2 5 2 22
10.–11. Jozef Burkuš G Rožňava 4 0 3 4 3 2 4 20
10.–11. Petr Jakubčík PORG, Praha 4 2 3 2 1 4 4 20
12.–13. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 2 3 4 2 4 19
12.–13. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 2 3 4 4 2 19
14. Hana Lounová G, Olomouc-Hejčín 4 2 1 4 2 3 2 18
15.–17. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 3 2 3 16
15.–17. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 2 4 2 4 16
15.–17. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 2 2 3 1 6 16
18.–19. Dominik Krasula G, Krnov 4 2 2 4 3 15
18.–19. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 4 2 2 3 15
20. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 1 2 3 14
21. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 4 2 2 0 4 1 13
22. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 4 12
23.–25. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 2 1 2 2 11
23.–25. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 2 1 4 11
23.–25. František Zajíc G, Nymburk 4 4 3 11
26. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 3 3 10
27.–28. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 4 2 0 1 1 1 9
27.–28. Honza Touš G, Nymburk 4 2 2 1 9
29.–33. Martin Barnovský G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 4 2 2 8
29.–33. Filip Mečíř Cyrilometodějské G, Prostějov 2 2 4 8
29.–33. Cyril Šaroch G, Hranice 2 4 1 0 1 8
29.–33. Dominika Tanglová G, Nymburk 4 2 2 8
29.–33. Jonáš Uřičář Stojanovo G Velehrad 2 2 2 1 1 8
34.–37. Lukáš Doležel G, Šumperk 4 2 1 7
34.–37. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 4 3 7
34.–37. Pavol Petruš G Poštová, Košice 4 3 7
34.–37. Minh Tran The První české G, Karlovy Vary 4 2 1 7
38.–42. Michal Červenec G, Považská Bystrica 4 2 6
38.–42. Anežka Doležalová G Dašická, Pardubice 4 2 6
38.–42. Daniel Hrdinka G, Trutnov 4 2 6
38.–42. Lukáš Kramný Wichterlovo G, Ostrava 2 2 2 6
38.–42. Pavla Škuligová G Dašická, Pardubice 4 2 6
43.–44. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 2 3 5
43.–44. Simona Saparová G Šrobárova, Košice 2 0 0 1 0 2 5
45.–50. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 4
45.–50. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4
45.–50. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 2 0 1 1 4
45.–50. Ivan Novák SŠ de La Salle 4 4
45.–50. Kateřina Volková Masarykovo G, Vsetín 4 4
45.–50. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 4 4
51.–53. Branislav Belko G Milana Rúfusa 2 0 0 1 3
51.–53. Marie Kozáková G, Cheb 2 1 3
51.–53. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 0 2 0 1 3
54.–55. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 2 0 2
54.–55. Ondřej Pařez G nám. E. Beneše, Kladno 2 0 0 2
56.–61. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 0 0
56.–61. Tomáš Hromada ZŠ V. Vančury, Praha 0 0 0
56.–61. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 0 0 0
56.–61. Dušan Morbitzer G a SOŠZE, Vyškov 0 0 0
56.–61. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 0 0 0
56.–61. Michaela Svatošová G M. Koperníka, Bílovec 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz