Výsledková listina 4. série 27. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 3 2 4 4 3 5 9 7 37
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 1 4 4 4 2 4 8 6 33
3. Samo Tomašec G Varšavská, Žilina 2 2 2 6
4. Zuzana Vlasáková G Rumburk 2 3 5
5. Denisa Lampášová G, Považská Bystrica 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 4 4 2 4 8 7 32
2. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 1 2 4 4 2 5 5 6 29
3. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 3 2 2 2 4 8 6 27
4.–5. Jakub Sláma G Opatov, Praha 1 2 4 3 2 4 7 3 26
4.–5. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 3 2 3 3 2 3 3 7 26
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 2 4 4 3 3 6 24
7. Matyáš Grof G Christiana Dopplera, Praha 2 1 4 3 2 2 1 5 20
8. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 2 2 3 4 2 5 18
9. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 2 4 4 2 3 17
10. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 3 3 3 3 4 16
11. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 1 0 4 2 3 5 15
12. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 4 2 5 13
13. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 1 4 1 2 4 12
14. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 1 0 1 3 4 2 11
15. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 4 3 1 10
16. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 5 9
17.–18. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 1 4 3 8
17.–18. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 1 1 3 1 2 8
19.–20. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 7
19.–20. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 4 1 7
21.–22. Michaela Horňáková CSS Snina 0 1 1 3 1 6
21.–22. Petr Smísitel G, Bučovice 2 4 6
23.–24. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 1 2 2 5
23.–24. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 1 4 5
25. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2
26.–28. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 1 1
26.–28. Peter Čambal G, Skalica 1 0 1
26.–28. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Petr Hrubý G, Polička 4 2 4 2 2 4 6 5 29
2. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 2 4 2 2 3 6 2 25
3.–4. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 2 2 3 2 3 3 3 6 24
3.–4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 4 3 1 2 2 7 3 24
5. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 2 4 4 1 3 5 23
6. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 4 1 2 2 5 2 22
7. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 2 6 4 1 3 2 18
8.–9. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 4 2 4 2 3 2 17
8.–9. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 0 4 4 2 3 17
10.–11. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 4 0 4 1 5 14
10.–11. Milan Suk G, Boskovice 2 6 6 14
12. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 4 5 13
13. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 3 0 1 3 11
14. Pavel Souček G, Nymburk 4 0 4 2 10
15. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 1 9
16. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 4 4 8
17. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 0 1 1 1 5
18.–20. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 4 4
18.–20. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 0 2 2 4
18.–20. P. P. Arthur Petráš ŠpMNDaG, Bratislava 4 4
21. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 3 3
22.–23. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 2 2
22.–23. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 2
24. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 1 1
25. Tomáš Šulík G Púchov 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 4 4 2 5 2 29
2. Jan Preiss G, Lovosice 2 2 4 3 2 4 7 2 26
3.–4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 2 4 4 1 3 2 5 25
3.–4. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 0 3 3 2 5 6 2 25
5. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 2 2 4 4 2 3 5 2 24
6. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 2 3 7 20
7. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 4 1 5 18
8. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 3 1 3 4 15
9.–10. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 4 2 14
9.–10. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 6 4 14
11.–12. Petr Jakubčík PORG, Praha 4 2 6 12
11.–12. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 4 12
13. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 0 1 1 1 3 2 10
14. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 2 2 4 8
15.–17. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 2 4 1 7
15.–17. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 2 2 7
15.–17. František Zajíc G, Nymburk 4 0 1 2 7
18.–19. Jozef Burkuš G Rožňava 2 0 2 2 6
18.–19. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 4 6
20.–21. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1 2 1 5
20.–21. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 2 3 5
22. Martin Barnovský G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 1 2 1 4
23. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 3 3
24. Pavel Turinský G, Brandýs n. L. 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz