Výsledková listina 2. série 28. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 4 3 4 5 5 6 31
2. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 3 2 3 5 6 6 29
3. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 3 2 2 7 6 26
4. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 1 2 2 3 2 2 6 6 24
5. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 4 3 4 4 7 22
6. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 3 2 1 0 7 3 20
7. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 4 2 3 6 17
8.–9. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 4 3 4 1 14
8.–9. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 4 3 3 1 3 14
10.–11. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 2 4 2 10
10.–11. Andreea-Alexandra Varasteanu CNI Tudor Vianu, Romania 0 2 2 2 0 4 0 10
12. Marek Biely G, Považská Bystrica 2 3 3 8
13. Jakub Hornáček G V. Mihálika, Sereď 2 4 6
14. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 3 5
15. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4
16. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Tomáš Fárník G P. de Coubertina, Tábor 2 1 4 1 2 3 7 6 26
2. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 2 3 0 1 5 5 7 25
3. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 1 1 4 3 0 5 5 1 20
4. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 1 3 2 1 5 3 15
5.–6. Anna Linhartová G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 3 1 4 5 14
5.–6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 4 2 1 3 14
7.–8. Pavel Souček G, Nymburk 1 0 2 2 2 5 1 13
7.–8. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 1 1 4 2 5 13
9. Peter Lučanský G, Bardejov 1 0 3 3 3 1 1 12
10.–11. Kateřina Hladká G, Karviná 2 3 1 5 11
10.–11. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 1 2 3 5 0 11
12.–14. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 2 1 5 9
12.–14. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 1 3 1 1 3 9
12.–14. Martin Vitoušek G P. de Coubertina, Tábor 4 5 9
15. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 2 2 8
16. Tianyuan Lu IMSA, Aurora, USA 2 4 6
17.–18. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 2 1 0 5
17.–18. Jiří Zeman PSG jazykové, HK 1 1 0 3 5
19.–20. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 1 1
19.–20. Sára Rosecká G Botičská, Praha 1 0 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 4 2 3 3 8 5 33
2. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 4 4 4 3 5 4 5 3 32
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 3 3 5 6 3 31
4. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 4 4 4 3 5 5 3 28
5. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 4 4 2 3 5 1 3 24
6. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 3 1 0 5 6 3 22
7.–8. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 2 3 3 0 2 6 20
7.–8. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 4 3 4 4 1 20
9.–10. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 2 3 1 3 6 19
9.–10. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 3 3 2 3 19
11.–12. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 3 3 4 18
11.–12. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 2 4 3 2 2 5 18
13. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 4 4 2 0 1 4 1 16
14. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 2 4 2 0 2 5 15
15. František Zach G, Litomyšl 4 4 2 4 14
16.–17. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 2 5 11
16.–17. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 3 11
18.–21. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 4 2 10
18.–21. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 2 10
18.–21. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 2 1 1 10
18.–21. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 3 2 1 10
22. Ronald Luc G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 3 9
23.–25. Ondřej Lomický G, Plasy 4 4 8
23.–25. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 2 5 1 8
23.–25. Petr Zelina G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 2 8
26.–27. Jakub Staś G J. Słowackiego, Český Těšín 2 4 1 7
26.–27. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 1 3 7
28. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 2 3 5
29.–30. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 4
29.–30. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Filip Čermák G Golianova, Nitra 4 4 3 3 2 5 7 6 34
2. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 4 1 3 6 6 28
3. Jakub Suchánek G Opatov, Praha 4 4 2 1 5 7 4 27
4. Šimon Karch G Komenského, Havířov 2 4 4 3 3 5 5 26
5. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 2 3 5 4 3 21
6.–8. Jan Došek G, Brandýs n. L. 2 4 3 0 2 4 5 20
6.–8. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 4 4 3 3 1 5 20
6.–8. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 2 2 5 3 20
9. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 4 4 2 1 5 2 18
10. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 3 1 5 17
11. David Němec G, Tanvald 4 0 2 0 0 3 7 16
12. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 4 1 3 3 2 13
13. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 4 2 0 2 0 12
14. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 2 4 1 3 10
15. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 5 9
16.–17. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 3 7
16.–17. Veronika Venclová G J. Ressela, Chrudim 4 3 7
18.–20. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 4 2 6
18.–20. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 4 2 0 6
18.–20. Dominik Starý G, Benešov 2 3 1 6
21. Jan Prokop SPŠ Purkyňova, Brno 5 0 5
22.–23. Matěj Konvalinka G a SOŠE, Sedlčany 2 2
22.–23. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 2 2
24. Jan Pekař G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz