Výsledková listina 5. série 29. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 7 6 34
1. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 4 3 4 4 7 3 27
2. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 2 2 3 2 3 12
3. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 3 2 7
4. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 2 1 1 6
5. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 3 5

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 7 6 34
1. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 2 4 3 4 5 4 8 7 37
2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 3 3 4 5 4 6 7 34
3. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 2 3 3 4 2 4 5 3 26
4.–6. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 2 3 3 4 2 5 1 5 25
4.–6. Štěpán Stenchlák G, Třinec 2 2 3 4 4 3 7 25
4.–6. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 2 2 3 4 5 3 6 25
7. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 2 4 3 3 5 6 23
8. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 3 4 2 2 6 1 21
9. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 2 3 3 4 6 18
10. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 3 4 1 5 17
11. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 2 2 1 2 2 4 1 16
12.–13. Igor Bajo G, Hodonín 2 0 2 1 0 3 6 14
12.–13. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 3 1 2 1 2 14
14. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 3 3 5 13
15. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 2 2 3 4 1 12
16.–17. Jonáš Fuksa PORG, Praha 2 2 3 4 11
16.–17. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 3 1 5 2 11
18.–20. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 2 5 9
18.–20. Branislav Belko G Milana Rúfusa 2 1 1 1 0 3 1 9
18.–20. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 1 6 9
21. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 2 1 2 1 2 8
22. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 3 5
23. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 7 6 38
1. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 6 2 4 2 4 6 5 33
2. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 3 4 5 4 2 5 31
3. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 4 3 3 4 2 7 27
4. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 4 4 2 4 3 6 23
5.–6. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 4 2 3 4 2 1 4 2 22
5.–6. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 2 3 4 2 5 2 22
7.–8. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 4 3 1 2 4 3 0 21
7.–8. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 2 4 3 1 2 3 5 1 21
9. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 2 4 3 2 1 2 5 19
10. Marek Kadlečík G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 3 2 10
11.–12. Mikuláš Mikula G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 1 1 9
11.–12. Dominik Starý G, Benešov 4 2 3 9
13. Matúš Kopunec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 7
14. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 5 5
15.–16. Vlastimil Horálek G Dašická, Pardubice 4 4
15.–16. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 4 4
17.–18. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 3 3
17.–18. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 7 6 38
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 4 3 2 5 5 8 31
2.–3. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 3 3 2 2 4 22
2.–3. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 4 4 3 4 1 6 22
4.–5. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 4 2 1 3 1 3 2 2 18
4.–5. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 4 0 1 1 3 5 4 18
6.–8. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 4 6 3 13
6.–8. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 2 2 3 1 3 2 13
6.–8. Jakub Smolka Slezské G, Opava 2 4 2 4 1 13
9. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 4 4 2 2 12
10. Jakub Růžička G, Nymburk 3 1 7 11
11. Kristián Matuštík G, Benešov 0 3 1 1 5
12.–13. Marek Božoň G, Karviná 4 4
12.–13. Martin Vavřík G, Šumperk 4 4
14. Štěpán Stryja G, Třinec 3 3
15. Pavel Junker G F. Živného, Bohumín 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz