Lomy - okres Tachov jarní soustředění 2016

02. 04. 2016 - 10. 04. 2016

29 civilistů z různých koutů Galaxie bylo pro své matematické dovednosti pozváno do pozemského programu hvězdné brány, aby se účastnili expedice na nedávno objevenou devítimístnou adresu vedoucí neznámo kam.

Po průchodu branou a uklidnění nastalého chaosu expedičníci zjistili, že se dostali na tisíce let starou polorozpadlou antickou loď Destiny, která se nachází na opačném konci známého vesmíru, a tudíž se domů jen tak nepodívají, protože nemají energii na cestu zpět. A aby toho nebylo málo, později je několik členů posádky zabito příchozí aktivací brány, ze které vylezou jejich starší exepláře, které tvrdí, že asi za týden bude Destiny pohlcena černou dírou. Podařilo se jim z této šlamastyky nějak vyváznout se zdravou kůží?

Nepodařilo, s výjimkou oněch cestovatelů v čase, kteří na poslední chvíli vzali zbylé vrakotoplány, zbaběle odletěli na blízkou planetu a nechali zbytek posádky napospas slapovým jevům.

Účastníci

Alžběta Andrýsková, Igor Bajo, Jáchym Bártík, Vít Beran, Tomáš Dulava, Jindřich Dušek, Ivan Hudák, Anna Jandová, Šimon Knoška, Matúš Kopunec, Lucie Kundratová, Jan Lindauer, Matěj Mezera, Josef Minařík, Ladislav Nagy, David Němec, Tereza Pavlišová, Daniela Pittnerová, Zuzana Richterová, Kateřina Rosická, Viktor Rosman, Jakub Smolka, Dominik Starý, Štěpán Stenchlák, Kateřina Stodolová, Petr Šimůnek, Petra Štefaníková.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz