Lomy - okres Tachov jarní soustředění 2016

02. 04. 2016 - 10. 04. 2016

29 civilistů z různých koutů Galaxie bylo pro své matematické dovednosti pozváno do pozemského programu hvězdné brány, aby se účastnili expedice na nedávno objevenou devítimístnou adresu vedoucí neznámo kam. Po průchodu branou a uklidnění nastalého chaosu expedičníci zjistili, že se dostali na tisíce let starou polorozpadlou antickou loď Destiny, která se nachází na opačném konci známého vesmíru, a tudíž se domů jen tak nepodívají, protože nemají energii na cestu zpět. A aby toho nebylo málo, později je několik členů posádky zabito příchozí aktivací brány, ze které vylezou jejich starší exepláře, které tvrdí, že asi za týden bude Destiny pohlcena černou dírou. Podařilo se jim z této šlamastyky nějak vyváznout se zdravou kůží? Nepodařilo, s výjimkou oněch cestovatelů v čase, kteří na poslední chvíli vzali zbylé vrakotoplány, zbaběle odletěli na blízkou planetu a nechali zbytek posádky napospas slapovým jevům.

Účastníci

Matěj Mezera, Alžběta Andrýsková, Petr Šimůnek, Jáchym Bártík, Vít Beran, David Němec, Kateřina Rosická, Kateřina Stodolová, Petra Fridrichová, Štěpán Stenchlák, Daniela Dupkalová, Lucie Kundratová, Josef Minařík, Jindřich Dušek, Ladislav Nagy, Dominik Starý, Viktor Rosman, Šimon Knoška, Tereza Pavlišová, Jakub Smolka, Tomáš Dulava, Matúš Kopunec, Jan Lindauer, Anna Jandová, Ivan Hudák, Igor Bajo, Zuzana Richterová.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz