TSAF 2015 - přihlašování

Tato stránka upřesňuje některé podrobnosti pozvánky na TSAF 2015.

Jak funguje přednost při přihlašování?

Jakýkoliv zájemce splňující podmínky1) se může přihlásit jako náhradník.

V průběhu několika dní se vám ozve organizátor s informací o tom, jestli jste již podmínečně účastníky a máte zaplatit zálohu a jak. Záloha je zpravidla vaše cena bez 200 Kč. Organizátor přitom dává přednost účastníkům FYKOSu, a to takto:

  • Do středy 23. 9. budou přijímáni pouze ti, kteří někdy byli úspěšnými řešiteli FYKOSu.
  • Do středy 14. 10. pak mají přednost jacíkoliv řešitelé FYKOSu (libovolná účast v sériích semináře v minulosti či nový účastník). Předpokládáme, že před tímto datem se kapacita akce zaplní – pokud budou zbývat volná místa, bude otevřená i neřešitelům.
  • Hlavním dalším kritériem je čas odeslání přihlášky. Je tedy vhodné se přihlásit co nejdříve a vyčkat na termín či začít řešit co nejdříve FYKOS a na e-mail dsef@fykos.cz napsat, že jste již odeslali nějaké úlohy.

Po zaplacení zálohy budete automaticky během několika dnů převedeni na účastníky.

I v případě naplnění akce budeme brát dále přihlášky náhradníků pro případ, že by někdo odřekl nenadále účast. Pokud ovšem někdo odřekne a nebudeme mít v záloze náhradníka, který by byl schopný si zařídit účast na akci, pak musíte doložit buď závažný důvod neúčasti, sehnat někoho za sebe, nebo vaše záloha propadne.

1)
Tedy středoškolák či základoškolák starý druhý den akce alespoň 15 let s alespoň pasivní znalostí angličtiny.
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz