Výsledková listina 5. série 30. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 8 8 12 10 58
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 7 8 7 6 15 12 63
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 3 7 9 6 7 9 12 57
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 1 8 15 28
4. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3 6 1 6 7 26
5. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 5 1 5 4 21
6. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 3 0 5 3 3 18
7. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 3 6 10
8. Martin Vejvoda G Dobruška 3 3 6
9. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4
10. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 8 8 12 10 58
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 6 4 7 7 12 44
2. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 3 6 2 5 5 4 9 37
3. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 3 2 1 2 4 10 7 31
4. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 5 7 8 24
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 2 3 0 5 2 8 20
6.–7. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 4 2 6 1 13
6.–7. Dominik Starý G, Benešov 4 3 6 13
8. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 5 12
9. Andrej Holmes G Ružomberok 6 6
10. Lukáš Vávah G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 3 2 0 5
11. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 4 4
12. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 8 8 12 10 64
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 8 6 6 2 7 7 12 12 60
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 8 6 7 3 6 7 10 12 59
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 8 6 6 5 3 9 9 46
4. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 6 8 6 2 6 4 9 41
5.–6. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 8 6 2 3 5 7 3 34
5.–6. Jakub Růžička G, Nymburk 8 6 6 4 10 34
7. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 6 6 5 4 6 3 30
8. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 6 6 5 10 27
9. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 8 8 10 26
10. Kristián Matuštík G, Benešov 8 0 1 4 2 7 22
11.–12. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 6 18
11.–12. Jakub Smolka Slezské G, Opava 6 6 6 18
13. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 12
14. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 6 4 10

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 8 8 12 10 64
1. Martin Vavřík G, Šumperk 6 6 6 2 6 6 12 12 56
2. Martin Schmied G, Jihlava 8 6 7 4 4 4 10 12 55
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 8 6 7 2 5 4 10 12 54
4. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 8 5 3 6 10 10 50
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 6 6 2 5 5 12 44
6. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 6 8 3 2 5 3 10 37
7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 6 2 5 8 3 30
8. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 4 4 2 5 10 25
9. Matěj Krátký PORG, Praha 8 6 6 3 23
10. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 2 6 6 7 21
11. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 8 6 3 17
12. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 2 6 6 1 15
13.–14. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 8 6 14
13.–14. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 2 6 6 14
15. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 8 5 13
16.–17. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 7 7
16.–17. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 4 7
18.–19. Šimon Brázda G, Hlinsko 6 6
18.–19. Lukáš Hronek G, Písek 6 6
20. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 0 4
21. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz