Konečná výsledková listina 31. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 58 57 57 57 57 58 100 100 344
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 45 52 49 33 54 44 87 81 277
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 54 40 36 37 49 27 98 71 243
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 41 44 38 40 34 1 72 58 198
4. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 46 30 30 16 15 12 73 43 149
5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 47 34 5 18 30 83 39 134
6. David Němec G, Tanvald 46 34 29 71 32 109
7. Dominik Starý G, Benešov 17 26 7 16 78 19 66
8. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 21 20 5 16 2 53 19 64
9. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 29 22 4 57 16 55
10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 16 9 16 44 12 41
11. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 14 11 4 2 9 75 12 40
12. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 24 9 67 10 33
13. Jan Kučera G, Písek 31 86 9 31
14. Soňa Burešová G J. Heyrovského, Praha 23 105 7 23
15. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 13 7 65 6 20
16. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 5 71 5 17
17. Adéla Hanková První české G, Karlovy Vary 9 3 100 3 12
18. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 1 4 4 32 3 9
19. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 7 70 2 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 58 57 57 57 57 58 100 100 344
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 63 55 52 48 49 62 96 96 329
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 60 46 44 43 46 44 82 82 283
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 57 50 33 43 37 37 77 75 257
4. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 48 50 48 45 36 20 78 72 247
5. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 38 40 37 34 34 31 82 62 214
6. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 48 47 38 41 83 51 174
7.–8. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 35 4 29 30 32 80 50 171
7.–8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 37 21 29 28 25 31 80 50 171
9. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 52 41 41 32 79 48 166
10. Tomáš Drobil G, Dačice 39 18 25 25 23 33 62 47 163
11. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 24 13 12 43 20 29 77 41 141
12.–13. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 24 30 16 17 17 10 49 33 114
12.–13. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 31 35 17 21 10 66 33 114
14. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 28 34 16 9 57 25 87
15. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 25 23 11 9 9 75 22 77
16. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 24 35 17 60 22 76
17. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 10 14 21 29 67 22 74
18. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 15 6 3 19 24 1 83 20 68
19. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 9 12 12 23 88 16 56
20. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 25 23 7 81 16 55
21. Samuel Amrich G Poštová, Košice 22 8 22 57 15 52
22. Jakub Růžička G, Nymburk 36 6 5 77 14 47
23. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 13 10 13 3 65 11 39
24. Mária Polačková G Veľká okružná, Žilina 23 3 3 76 8 29
25. Daniel Staník G Uničov 22 3 58 7 25
26. Daniel Pitoňák G a SOŠP, Čáslav 3 17 50 6 20
27. On Tai Wu Li Po Chun UWC, Hong Kong 17 94 5 17
28.–29. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 13 3 73 5 16
28.–29. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 16 67 5 16
30.–31. Adéla Foglarová G, Špitálská, Praha 14 93 4 14
30.–31. Jakub Smolka Slezské G, Opava 11 3 54 4 14
32.–33. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 8 2 67 3 10
32.–33. Martin Škoudlil G T. G. Masaryka, Litvínov 10 59 3 10
34.–35. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 3 6 100 3 9
34.–35. Jana Pekařová G Volgogradská 6a, Ostrava 9 75 3 9
36. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 2 4 32 2 6
37. Richard Veselý G, Budějovická, Praha 5 38 1 5
38. Michal Jůza G, Benešov 3 100 1 3
39. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 33 0 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 64 63 63 63 63 64 100 110 380
1. Martin Schmied G, Jihlava 51 48 44 50 32 44 71 78 269
2. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 50 42 37 48 41 45 69 76 263
3.–4. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 49 35 20 38 30 37 69 61 209
3.–4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 43 39 35 31 11 81 61 209
5. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 18 36 32 44 32 79 56 194
6. Martin Vavřík G, Šumperk 20 51 36 4 53 20 87 53 184
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 39 34 34 23 26 19 62 51 175
8. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 36 27 37 21 13 14 81 43 148
9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 30 22 21 16 19 20 70 37 128
10. Lukáš Hronek G, Písek 26 17 12 9 12 9 80 25 85
11. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 31 21 21 8 67 24 81
12. Adam Grunt G, Trutnov 20 22 11 9 8 62 20 70
13. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 21 15 13 5 7 8 40 20 69
14. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 18 22 14 63 17 60
15. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 16 12 12 4 11 51 16 55
16. Aneta Vacková Jiráskovo G, Náchod 32 4 17 78 15 53
17. Milan Tichavský Slezské G, Opava 12 11 17 12 81 15 52
18. Adam Křivka Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 51 80 15 51
19. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 14 12 108 8 26
20. Václav Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 13 9 46 6 22
21. Jan Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 14 6 57 6 20
22.–23. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 13 6 61 6 19
22.–23. Filip Wagner G Tišnov 19 76 6 19
24. Daniel Krátký G, Trutnov 18 33 5 18
25. Marek Nestěra G K. Sladkovského, Praha 16 84 5 16
26. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 15 63 4 15
27. Marcel Zdeněk SPŠ strojnická a SOŠ profesora Š 13 1 50 4 14
28. Lucie Ambrožová G, Svitavy 13 50 4 13
29.–30. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 10 63 3 10
29.–30. Filip Novotný G, Jihlava 10 53 3 10
31. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 8 80 2 8
32. MERT UNSAL Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR 2 17 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 64 63 63 63 63 64 100 110 380
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 57 57 55 44 42 51 83 89 306
2. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 47 43 43 40 39 37 78 72 249
3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 33 38 28 41 44 24 75 60 208
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 36 31 26 36 31 64 60 206
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 43 25 30 25 30 27 62 52 180
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 28 28 31 23 22 15 58 43 147
7. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 28 37 32 95 28 97
8. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 26 25 12 80 28 96
9. Karolína Letochová G, Šternberk 32 20 6 12 6 14 51 26 90
10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 23 6 3 6 6 15 51 17 59
11. Adam Húšťava European School Luxembourg II 7 20 15 61 12 42
12. Jan Raja G, Nymburk 27 8 67 10 35
13. Jiří Szotkowski G, Karviná 12 17 83 8 29
14. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 7 4 10 6 48 8 27
15. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 4 15 76 7 25
16. Lucie Urbanová G Chotěboř 23 77 7 23
17. Aleš Socha G a SOŠ, Frýdek-Místek 11 11 38 6 22
18. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 10 83 3 10
19. Karolína Červeňáková Evanjelické G JAK, Košice 6 50 2 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz