I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 58 57 57 100 100 172
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 45 52 49 85 85 146
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 54 40 36 96 76 130
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 41 44 38 77 72 123
4. David Němec G, Tanvald 46 34 29 71 63 109
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 46 30 30 75 62 106
6. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 47 34 5 84 50 86
7. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 29 22 61 30 51
8. Dominik Starý G, Benešov 17 26 7 77 29 50
9. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 21 20 5 51 27 46
10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 16 9 16 44 24 41
11. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 24 9 67 19 33
12. Jan Kučera G, Písek 31 86 18 31
13. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 14 11 4 78 17 29
14. Soňa Burešová G J. Heyrovského, Praha 23 105 13 23
15. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 13 7 65 12 20
16. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 5 71 10 17
17. Adéla Hanková První české G, Karlovy Vary 9 3 100 7 12
18. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 1 4 4 32 5 9
19. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 7 70 4 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 58 57 57 100 100 172
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 63 55 52 99 99 170
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 60 46 44 87 87 150
3. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 48 50 48 85 85 146
4. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 57 50 33 81 81 140
5. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 52 41 41 78 78 134
6. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 48 47 38 82 77 133
7. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 38 40 37 85 67 115
8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 37 21 29 76 51 87
9. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 31 35 17 66 48 83
10. Tomáš Drobil G, Dačice 39 18 25 65 48 82
11. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 35 4 79 47 80
12. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 28 34 16 60 45 78
13. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 24 30 16 52 41 70
14. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 25 23 11 74 34 59
15. Samuel Amrich G Poštová, Košice 22 8 22 57 30 52
16. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 24 13 12 75 28 49
17. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 25 23 86 28 48
18.–19. Jakub Růžička G, Nymburk 36 75 21 36
18.–19. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 13 10 13 72 21 36
20. Mária Polačková G Veľká okružná, Žilina 23 3 3 76 17 29
21. Daniel Staník G Uničov 22 3 58 15 25
22. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 15 6 3 100 14 24
23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 9 12 88 12 21
24. Daniel Pitoňák G a SOŠP, Čáslav 3 17 50 12 20
25. On Tai Wu Li Po Chun UWC, Hong Kong 17 94 10 17
26. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 16 67 9 16
27.–28. Adéla Foglarová G, Špitálská, Praha 14 93 8 14
27.–28. Jakub Smolka Slezské G, Opava 11 3 54 8 14
29. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 13 87 8 13
30.–31. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 10 83 6 10
30.–31. Martin Škoudlil G T. G. Masaryka, Litvínov 10 59 6 10
32. Jana Pekařová G Volgogradská 6a, Ostrava 9 75 5 9
33. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 8 67 5 8
34. Richard Veselý G, Budějovická, Praha 5 38 3 5
35.–36. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 3 100 2 3
35.–36. Michal Jůza G, Benešov 3 100 2 3
37. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 33 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 64 63 63 100 110 190
1. Martin Schmied G, Jihlava 51 48 44 75 83 143
2. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 43 39 85 77 132
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 50 42 37 68 75 129
4.–5. Martin Vavřík G, Šumperk 20 51 36 84 62 107
4.–5. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 39 34 34 69 62 107
6. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 49 35 20 63 60 104
7. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 36 27 37 81 58 100
8. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 18 36 81 50 86
9.–10. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 30 22 21 74 42 73
9.–10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 31 21 21 72 42 73
11. Lukáš Hronek G, Písek 26 17 12 90 32 55
12.–13. Adam Grunt G, Trutnov 20 22 11 65 31 53
12.–13. Aneta Vacková Jiráskovo G, Náchod 32 4 17 78 31 53
14. Adam Křivka Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 51 80 30 51
15. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 21 15 13 45 28 49
16. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 16 12 12 50 23 40
17. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 14 12 108 15 26
18. Václav Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 13 9 46 13 22
19. Jan Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 14 6 57 12 20
20.–21. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 13 6 61 11 19
20.–21. Filip Wagner G Tišnov 19 76 11 19
22. Daniel Krátký G, Trutnov 18 33 10 18
23. Marek Nestěra G K. Sladkovského, Praha 16 84 9 16
24. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 15 63 9 15
25. Marcel Zdeněk SPŠ strojnická a SOŠ profesora Š 13 1 50 8 14
26. Lucie Ambrožová G, Svitavy 13 50 8 13
27. Milan Tichavský Slezské G, Opava 12 86 7 12
28.–29. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 10 63 6 10
28.–29. Filip Novotný G, Jihlava 10 53 6 10
30. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 8 80 5 8
31. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 100 3 6
32. MERT UNSAL Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR 2 17 1 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 64 63 63 100 110 190
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 57 57 55 89 98 169
2. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 47 43 43 82 77 133
3. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 36 31 71 66 113
4. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 33 38 28 76 58 99
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 43 25 30 72 57 98
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 28 28 31 64 51 87
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 26 25 83 49 84
8. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 28 37 94 38 65
9. Karolína Letochová G, Šternberk 32 20 6 60 34 58
10. Jan Raja G, Nymburk 27 8 67 20 35
11. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 23 6 3 43 19 32
12. Jiří Szotkowski G, Karviná 12 17 83 17 29
13. Lucie Urbanová G Chotěboř 23 77 13 23
14. Aleš Socha G a SOŠ, Frýdek-Místek 11 11 38 13 22
15. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 7 4 10 49 12 21
16. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 100 3 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz