Výsledková listina 3. série 31. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 8 12 10 57
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 3 3 3 7 8 7 11 7 49
2. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 3 2 5 8 6 11 3 38
3. Viktor Rosman G, Pelhřimov 1 3 2 8 3 7 12 36
4. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 1 3 3 5 1 7 10 30
5. David Němec G, Tanvald 3 2 3 4 5 12 29
6. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 1 0 1 1 3 10 16
7. Dominik Starý G, Benešov 3 1 3 7
8.–10. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 5
8.–10. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 2 3 5
8.–10. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 3 2 0 5
11.–12. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 4
11.–12. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 1 4
13. Adéla Hanková První české G, Karlovy Vary 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 8 12 10 57
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 3 3 6 8 8 12 9 52
2. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 3 2 6 7 8 12 7 48
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 3 2 1 6 7 8 9 8 44
4. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 2 7 8 4 8 6 41
5. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 4 3 3 8 5 12 3 38
6. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 3 2 6 8 6 12 37
7. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 1 3 0 6 4 5 12 2 33
8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 3 3 3 4 5 11 29
9. Tomáš Drobil G Dačice 4 3 8 8 2 25
10. Samuel Amrich G Poštová, Košice 3 2 1 3 9 4 22
11. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 1 9 4 17
12.–14. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 3 1 1 3 8 16
12.–14. Marie Grunová G Moravský Krumlov 1 1 1 1 1 3 6 2 16
12.–14. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 3 1 4 8 16
15. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 3 3 7 13
16. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 3 2 6 1 12
17. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 5 11
18. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 1 4
19.–20. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 3 3
19.–20. Mária Polačková G Veľká okružná, Žilina 3 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 8 12 10 63
1. Martin Schmied G Jihlava 6 4 3 4 8 5 6 8 44
2. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 3 4 8 12 39
3.–4. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 6 6 2 7 8 8 37
3.–4. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 1 3 1 5 10 5 37
5.–6. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 6 6 2 8 12 2 36
5.–6. Martin Vavřík G, Šumperk 4 6 0 6 8 12 36
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 6 4 4 4 11 5 34
8.–9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 6 4 1 3 1 6 21
8.–9. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 6 4 6 5 21
10. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 0 2 5 1 5 7 20
11. Aneta Vacková Jiráskovo G, Náchod 6 6 5 17
12. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 2 0 5 4 13
13.–14. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 6 2 1 3 12
13.–14. Lukáš Hronek G, Písek 6 6 12
15. Adam Grunt G, Trutnov 6 5 11
16. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 2 4 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 8 12 10 63
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 7 4 4 8 12 8 55
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 5 2 6 12 6 43
3.–4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 0 4 1 4 10 31
3.–4. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 4 3 2 5 11 31
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 1 7 10 30
6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 4 3 12 3 28
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 5 10 25
8. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 6 0 4 10
9.–10. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 6
9.–10. Karolína Letochová G Šternberk 2 4 6
11. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 2 0 0 1 3

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 121 5 141 75 121
2. G Komenského, Havířov 55 1 55 87 55
3.–4. G Veľká okružná, Žilina 52 2 52 65 52
3.–4. G J. Ortena, Kutná Hora 52 1 52 91 52
5. G, Pelhřimov 50 2 52 58 50
6. G, Třeboň 48 1 48 84 48
7.–8. G Jihlava 44 1 44 70 44
7.–8. G Jana Keplera, Praha 44 1 44 77 44
9.–10. Klasické a španělské G, Brno 43 1 43 77 43
9.–10. G, Olomouc-Hejčín 43 2 43 52 43
11. G V. P. Tótha, Martin 38 1 38 75 38
12.–14. G M. Hattalu, Trstená 37 1 37 90 37
12.–14. G PdC, Piešťany 37 1 37 59 37
12.–14. G Jírovcova, České Budějovice 37 1 37 90 37
15.–16. G, Litoměřická, Praha 36 1 36 75 36
15.–16. G, Šumperk 36 1 36 80 36
17. G Z. Wintra, Rakovník 34 1 34 68 34
18. G, Havlíčkův Brod 33 1 33 58 33
19. G J. Ressela, Chrudim 31 1 31 69 31
20.–21. 1. súkromné G v Bratislave 30 1 30 64 30
20.–21. Katolické gymnázium Třebíč 30 1 30 77 30
22.–23. G, nám. TGM, Zlín 29 1 29 73 29
22.–23. G, Tanvald 29 1 29 74 29
24. G Nad Štolou, Praha 28 1 28 70 28
25.–26. G Dačice 25 1 25 63 25
25.–26. G Poštová, Košice 25 2 25 76 25
27.–28. Biskupské G, Brno 21 1 21 66 21
27.–28. G, Vídeňská, Brno 21 1 21 51 21
29. G J. Heyrovského, Praha 20 1 20 43 20
30.–31. Jiráskovo G, Náchod 17 1 17 85 17
30.–31. G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 17 1 17 55 17
32.–35. G Moravský Krumlov 16 1 16 28 16
32.–35. Slovanské G, Olomouc 16 1 16 47 16
32.–35. G F. Palackého, Val. Mez. 16 2 17 60 16
32.–35. PORG, Praha 16 1 16 67 16
36.–37. Nový PORG, Praha 13 1 13 57 13
36.–37. G Týn nad Vltavou 13 1 13 33 13
38.–40. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 12 1 12 44 12
38.–40. G, Uherské Hradiště 12 1 12 50 12
38.–40. G, Písek 12 1 12 100 12
41. G, Trutnov 11 1 11 79 11
42. G Česká, Bratislava 10 1 10 50 10
43. G, Benešov 7 1 7 58 7
44.–45. G Šternberk 6 1 6 43 6
44.–45. G Sv. Františka, Žilina 6 1 6 100 6
46. Matiční G, Ostrava 5 1 5 83 5
47.–49. ESŠ, Lip. Mikuláš 4 1 4 67 4
47.–49. ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 1 4 50 4
47.–49. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 4 1 4 67 4
50.–51. G, Českolipská, Praha 3 1 3 12 3
50.–51. První české G, Karlovy Vary 3 1 3 100 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz