Výsledková listina 4. série 31. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 7 9 12 10 57
1. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 3 3 1 7 7 3 9 7 40
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 3 6 8 7 10 37
3. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 2 2 6 5 7 11 33
4. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 3 4 8 18
5.–6. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 2 4 10 16
5.–6. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 2 1 3 7 3 16
7. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 2 1 1 4
8. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 7 9 12 10 57
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 1 4 6 7 7 4 12 7 48
2. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 3 1 5 4 7 9 13 45
3.–5. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 2 3 6 7 7 10 8 43
3.–5. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 1 2 6 7 4 3 9 11 43
3.–5. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 2 1 4 7 8 3 11 7 43
6. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 2 3 6 7 7 9 34
7. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 5 7 5 10 32
8. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 2 6 2 7 12 29
9. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 3 3 6 6 10 28
10. Tomáš Drobil G, Dačice 3 0 3 4 7 8 25
11. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 2 3 6 7 2 3 1 24
12. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 1 2 10 8 21
13. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 3 7 9 19
14. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 2 1 2 1 11 0 17
15. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 2 3 7 2 14
16. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 2 3 4 9
17. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 2 3 2 7
18. Jakub Růžička G, Nymburk 6 6
19.–20. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 3 3
19.–20. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 2 1 3
21. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 9 12 10 63
1. Martin Schmied G, Jihlava 4 6 5 7 7 5 6 10 50
2. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 4 2 6 7 8 2 10 9 48
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 6 3 7 3 3 10 38
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 7 7 4 11 35
5. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 6 6 6 7 7 32
6. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 4 4 4 9 2 23
7. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 6 6 7 2 21
8. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 4 6 1 7 18
9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 4 2 10 16
10. Milan Tichavský Slezské G, Opava 4 7 11
11.–12. Adam Grunt G, Trutnov 3 6 9
11.–12. Lukáš Hronek G, Písek 4 4 1 9
13. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 2 2 8
14. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 2 1 5
15.–16. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4
15.–16. Martin Vavřík G, Šumperk 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 9 12 10 63
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 4 3 7 4 3 11 8 44
2. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 6 1 7 5 3 10 3 41
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 2 7 4 11 10 40
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 1 4 2 3 10 26
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 4 4 1 3 9 4 25
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 2 2 2 4 3 1 9 23
7.–8. Karolína Letochová G, Šternberk 4 2 1 3 2 12
7.–8. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 2 12
9. Adam Húšťava European School Luxembourg II 7 7
10.–11. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 4 2 6
10.–11. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 4 2 6
12. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz