Záseka - Radostín nad Oslavou jarní soustředění 2018

03. 04. 2018 - 10. 04. 2018

K výcviku ve středisku Záseka bylo pozváno 28 nových rekrutů, aby se z nich stali agenti tajné služby Agentura FYKOS. V průběhu výcviku se například naučili plížit v noci střeženou oblastí, či znovu skládat již skartovaný dokument. Výcvik byl ale nečekaně přerušen zprávou, že na ústředí AF7 byl spáchán útok a oni jsou nyní jediní přeživší členové Agentury. Záhy se jim podařilo vypátrat, že byl útok veden z okolí Ria de Janeira, kde shodou okolností probíhala vědecká konference. Kufr s vědeckými výsledky ale odletěl do jiné destinace, rekruti tedy museli v rámci experimentálního odpoledne v improvizovaných podmínkách získat výsledky nové. Na konferenci narazili na stopu, jež je přes Marshallovy ostrovy a kasino v Macau zavedla až k hledaným teroristům. Ti ale rekruty dostali do léčky a postavili je před volbu – buď se všichni rekruti obětují, nebo zamoří celé město biologickou zbraní. Poté, co všichni rekruti rozkousli svoji kyanidovou kapsli, vešel do místnosti šéf výcviku a rekrutům pogratuloval k zdárně složené finální zkoušce. AF7 se tak úspěšně rozrostla o nové agenty.

Účastníci

Jáchym Bareš, Jan Benda, Marko Bermell, Katarína Častulíková, Lubor Čech, Tomáš Červeň, Martina Daňková, Robert Gemrot, Marie Grunová, Soňa Husáková, Kateřina Charvátová, Marek Jankola, Jindřich Jelínek, Patrik Kašpárek, Vojtěch Klimeš, Radka Křížová, Lucie Kundratová, Karolína Letochová, Viktor Materna, Šimon Pajger, Kateřina Rosická, Pavla Rudolfová, Hana Slámová, Marco Souza de Joode, Šárka Štěpánková, Martin Vavřík, Eva Vochozková, Jiří Zelenka.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz