Záseka - Radostín nad Oslavou jarní soustředění 2018

03. 04. 2018 - 10. 04. 2018

K výcviku ve středisku Záseka bylo pozváno 28 nových rekrutů, aby se z nich stali agenti tajné služby Agentura FYKOS. V průběhu výcviku se například naučili plížit v noci střeženou oblastí, či znovu skládat již skartovaný dokument. Výcvik byl ale nečekaně přerušen zprávou, že na ústředí AF7 byl spáchán útok a oni jsou nyní jediní přeživší členové Agentury. Záhy se jim podařilo vypátrat, že byl útok veden z okolí Ria de Janeira, kde shodou okolností probíhala vědecká konference. Kufr s vědeckými výsledky ale odletěl do jiné destinace, rekruti tedy museli v rámci experimentálního odpoledne v improvizovaných podmínkách získat výsledky nové. Na konferenci narazili na stopu, jež je přes Marshallovy ostrovy a kasino v Macau zavedla až k hledaným teroristům. Ti ale rekruty dostali do léčky a postavili je před volbu – buď se všichni rekruti obětují, nebo zamoří celé město biologickou zbraní. Poté, co všichni rekruti rozkousli svoji kyanidovou kapsli, vešel do místnosti šéf výcviku a rekrutům pogratuloval k zdárně složené finální zkoušce. AF7 se tak úspěšně rozrostla o nové agenty.

Účastníci

Kateřina Rosická, Viktor Materna, Lucie Kundratová, Eva Vochozková, Robert Gemrot, Lubor Čech, Vojtěch Klimeš, Marco Souza de Joode, Karolína Letochová, Martina Daňková, Pavla Rudolfová, Martin Vavřík, Kateřina Charvátová, Katarína Častulíková, Jáchym Bareš, Jindřich Jelínek, Šimon Pajger, Šárka Štěpánková, Patrik Kašpárek, Marie Grunová, Radka Křížová, Jiří Zelenka, Hana Slámová, Marek Jankola, Tomáš Červeň, Jan Benda, Soňa Husáková, Marko Bermell.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz