Konečná výsledková listina 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 300
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 40 48 39 59 95 186
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 56 12 39 31 87 138
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 38 24 27 93 130
4. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 28 18 38 82 84
5.–6. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 23 32 25 47 80
5.–6. Leonardo Wimmer Colégio pH, Tijuca, Brazil 32 48 82 80
7. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 37 28 13 57 78
8. Michal Jůza G, Benešov 18 20 16 22 58 76
9. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 34 19 19 91 72
10. Kristián Matuštík G, Benešov 17 19 15 19 47 70
11. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 50 15 108 65
12. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 33 6 20 70 59
13. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 40 67 40
14. YUQING XU ARIA Dulles High School, USA 38 63 38
15. Tomáš Drobil G, Dačice 36 72 36
16. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 34 57 34
17. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 9 12 11 73 32
18. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 27 71 27
19.–20. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 18 6 36 24
19.–20. Jakub Růžička G, Nymburk 24 63 24
21. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 19 3 1 85 23
22. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 5 5 12 79 22
23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 8 3 6 100 17
24. Miroslav Horský G, Českolipská, Praha 16 52 16
25. Dominik Majkus G Na Vítězné pláni, Praha 13 46 13
26. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 12 63 12
27. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 11 92 11
28.–30. Bernadeta Maříková G, Český Krumlov 6 3 56 9
28.–30. Štěpán Tichý G, Jateční, Ústí nad Labem 9 43 9
28.–30. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 2 7 50 9
31.–32. Vratislav Besta G, Olomouc-Hejčín 6 33 6
31.–32. Marek Talíř G, Český Krumlov 6 60 6
33. Marek Božoň G, Karviná 3 43 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 100 300
1. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 57 45 51 44 92 197
2. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 42 46 48 76 182
3. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 41 43 44 52 75 180
4. Martin Schmied G, Jihlava 40 42 56 39 74 177
5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 43 33 26 55 83 157
6. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 34 44 31 43 68 152
7. David Kománek G, Špitálská, Praha 36 38 30 46 78 150
8. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 24 41 51 32 88 148
9. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 25 27 30 42 62 124
10. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 22 25 21 61 105
11. Martin Vavřík G, Šumperk 51 25 19 87 95
12. Veronika Hendrychová G, Turnov 16 26 7 27 65 76
13. Lukáš Hronek G, Písek 31 6 10 8 96 55
14. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 29 23 52 52
15.–16. Ronald Doboš G Poštová, Košice 51 85 51
15.–16. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 22 23 6 91 51
17. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 49 82 49
18.–19. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 6 8 14 9 54 37
18.–19. Jan Obořil Klasické a španělské G, Brno 37 74 37
20. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 21 13 67 34
21. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 18 10 60 28
22. Matěj Krátký PORG, Praha 27 71 27
23.–24. Petra Pálkovácsová G, Nové Zámky 23 38 23
23.–24. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 72 23
25. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 22 48 22
26. Rachel Johnson Richardson High School, USA 21 42 21
27. Milan Tichavský Slezské G, Opava 9 11 67 20
28.–29. Kryštof Jasenský G, Lesní čtvrť, Zlín 19 45 19
28.–29. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 6 1 7 51 19
30.–31. Minh Khoi Ho Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam 16 76 16
30.–31. Filip Zukal G, Blansko 16 27 16
32. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 12 1 62 13
33. Dominika Kodlová PORG, Praha 11 29 11
34. Daniel Krátký G, Trutnov 10 59 10
35.–36. Kateřina Roupová G, Blansko 9 23 9
35.–36. Zuzana Šimáčková NLCS, London, UK 9 69 9
37. Erika Žitniaková Evanjelické G, Banská Bystrica 5 23 5
38.–39. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 4 67 4
38.–39. Martina Pivková Evanjelické G, Banská Bystrica 4 40 4
40. Kateřina Vokálová G, Kolín 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 330
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 47 46 61 52 81 206
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 39 38 41 37 88 155
3. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 38 40 35 33 66 146
4. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 28 37 35 40 71 140
5. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 42 24 28 53 127
6. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 39 35 22 21 78 117
7. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 35 33 17 28 88 113
8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 28 31 25 27 63 111
9. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 19 25 12 25 91 81
10. Jan Klivan G, Dačice 28 14 22 63 64
11. Radek Lacko G Komenského, Havířov 19 28 65 47
12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 14 13 12 60 45
13. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 15 18 75 33
14. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 10 12 94 30
15. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 13 15 82 28
16. Karolína Letochová G, Šternberk 26 51 26
17. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 23 52 23
18. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 19 63 19
19. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 14 4 72 18
20. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 3 9 31 12
21. Gabriel Ščurka ŠpMNDaG, Bratislava 10 53 10
22.–23. Daniel Czinege SPŠ chemická, Ostrava 9 47 9
22.–23. Kristýna Chlupáčová G J. Ressela, Chrudim 9 50 9
24. Vojtěch Janota G, Strakonice 6 1 47 7
25. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 27 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 100 330
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 53 54 27 31 79 165
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 44 37 43 40 85 164
3. Adam Krška G, Mikulov 33 25 28 42 68 128
4. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 37 31 32 63 100
5. Adam Húšťava European School Luxembourg II 10 30 20 29 74 89
6. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 25 24 15 18 59 82
7. Benedikt Bareš G Dobruška 33 22 12 6 76 73
8. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 13 15 19 9 41 56
9. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 20 17 18 87 55
10. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6 5 24 69 41
11. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 15 18 2 2 47 37
12.–13. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 15 18 63 33
12.–13. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 75 33
14. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 8 19 2 50 29
15. Filip Zikeš G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 71 24
16.–17. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 4 8 75 18
16.–17. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 18 32 18
18. Meshkat KM RUMC, Dhaka, Bangladesh 17 68 17
19. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 13 2 35 15
20. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 100 12
21. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 11 58 11
22. Lukáš Veškrna G Jana Keplera, Praha 8 38 8
23.–24. Natália Kalinová G, P. Horova, Michalovce 7 50 7
23.–24. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 7 54 7
25.–31. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 100 6
25.–31. Adam Korbel G, Strakonice 6 50 6
25.–31. Tereza Preclíková G Dobruška 6 50 6
25.–31. Radim Skála G, Hořovice 6 100 6
25.–31. Matyáš Svoboda G, Mikulov 6 50 6
25.–31. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 6 100 6
25.–31. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 6 50 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz