Konečná výsledková listina 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 360
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 40 48 39 59 25 94 211
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 56 12 39 31 19 87 157
3. Michal Jůza G, Benešov 18 20 16 22 18 39 58 133
4. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 38 24 27 93 130
5. Kristián Matuštík G, Benešov 17 19 15 19 18 51 88
6. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 28 18 38 82 84
7.–8. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 23 32 25 47 80
7.–8. Leonardo Wimmer Colégio pH, Tijuca, Brazil 32 48 82 80
9. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 37 28 13 57 78
10. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 34 19 19 91 72
11. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 50 15 108 65
12. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 33 6 20 70 59
13. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 40 67 40
14. YUQING XU ARIA Dulles High School, USA 38 63 38
15. Tomáš Drobil G, Dačice 36 72 36
16. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 5 5 12 13 65 35
17. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 34 57 34
18. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 9 12 11 73 32
19.–20. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 27 71 27
19.–20. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 19 3 1 3 1 82 27
21.–22. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 18 6 36 24
21.–22. Jakub Růžička G, Nymburk 24 63 24
23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 8 3 6 100 17
24. Miroslav Horský G, Českolipská, Praha 16 52 16
25. Dominik Majkus G Na Vítězné pláni, Praha 13 46 13
26. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 12 63 12
27. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 11 92 11
28.–30. Bernadeta Maříková G, Český Krumlov 6 3 56 9
28.–30. Štěpán Tichý G, Jateční, Ústí nad Labem 9 43 9
28.–30. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 2 7 50 9
31.–32. Vratislav Besta G, Olomouc-Hejčín 6 33 6
31.–32. Marek Talíř G, Český Krumlov 6 60 6
33. Marek Božoň G, Karviná 3 43 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 360
1. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 57 45 51 44 37 47 87 281
2. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 41 43 44 52 37 48 74 265
3.–4. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 42 46 48 40 41 73 263
3.–4. Martin Schmied G, Jihlava 40 42 56 39 37 49 73 263
5. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 34 44 31 43 40 45 70 237
6. David Kománek G, Špitálská, Praha 36 38 30 46 38 27 74 215
7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 43 33 26 55 11 36 82 204
8. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 24 41 51 32 16 32 88 196
9. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 25 27 30 42 21 9 62 154
10. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 22 25 21 17 16 59 138
11. Veronika Hendrychová G, Turnov 16 26 7 27 10 12 58 98
12. Martin Vavřík G, Šumperk 51 25 19 87 95
13. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 49 23 67 72
14. Lukáš Hronek G, Písek 31 6 10 8 9 96 64
15. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 29 23 52 52
16.–17. Ronald Doboš G Poštová, Košice 51 85 51
16.–17. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 22 23 6 0 86 51
18. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 6 8 14 9 6 2 47 45
19. Jana Večerková G, Šumperk 21 23 79 44
20. Jan Obořil Klasické a španělské G, Brno 37 74 37
21. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 21 13 67 34
22. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 18 10 60 28
23. Matěj Krátký PORG, Praha 27 71 27
24. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 6 1 7 0 7 50 26
25.–26. Petra Pálkovácsová G, Nové Zámky 23 38 23
25.–26. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 72 23
27. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 22 48 22
28. Rachel Johnson Richardson High School, USA 21 42 21
29. Milan Tichavský Slezské G, Opava 9 11 67 20
30. Kryštof Jasenský G, Lesní čtvrť, Zlín 19 45 19
31. Dipankar Mitra RUMC, Dhaka, Bangladesh 18 58 18
32.–33. Minh Khoi Ho Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam 16 76 16
32.–33. Filip Zukal G, Blansko 16 27 16
34. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 12 1 62 13
35. Dominika Kodlová PORG, Praha 11 29 11
36. Daniel Krátký G, Trutnov 10 59 10
37.–38. Kateřina Roupová G, Blansko 9 23 9
37.–38. Zuzana Šimáčková NLCS, London, UK 9 69 9
39. Erika Žitniaková Evanjelické G, Banská Bystrica 5 23 5
40.–41. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 4 67 4
40.–41. Martina Pivková Evanjelické G, Banská Bystrica 4 40 4
42. Kateřina Vokálová G, Kolín 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 396
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 47 46 61 52 47 45 81 298
2. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 38 40 35 33 28 46 66 220
3. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 28 37 35 40 35 41 70 216
4. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 39 38 41 37 30 25 85 210
5. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 39 35 22 21 37 50 79 204
6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 42 24 28 15 34 51 176
7. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 35 33 17 28 21 86 134
8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 28 31 25 27 11 65 122
9. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 19 25 12 25 18 15 91 114
10. Jan Klivan G, Dačice 28 14 22 6 61 70
11. Radek Lacko G Komenského, Havířov 19 28 65 47
12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 14 13 12 60 45
13. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 15 18 10 61 43
14.–15. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 10 12 10 91 40
14.–15. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 28 12 74 40
16. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 23 14 51 37
17. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 13 15 82 28
18. Karolína Letochová G, Šternberk 26 51 26
19. Jan Vavřín PORG, Praha 20 43 20
20.–21. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 19 106 19
20.–21. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 19 63 19
22. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 14 4 72 18
23.–24. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 3 9 4 20 16
23.–24. Kristýna Chlupáčová G J. Ressela, Chrudim 9 7 44 16
25. Gabriel Ščurka ŠpMNDaG, Bratislava 10 53 10
26. Daniel Czinege SPŠ chemická, Ostrava 9 47 9
27. Vojtěch Janota G, Strakonice 6 1 47 7
28. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 27 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 396
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 53 54 27 31 46 22 77 233
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 44 37 43 40 26 29 86 219
3. Adam Krška G, Mikulov 33 25 28 42 33 32 70 193
4. Adam Húšťava European School Luxembourg II 10 30 20 29 8 26 76 123
5. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 37 31 32 9 6 60 115
6. Benedikt Bareš G Dobruška 33 22 12 6 18 79 91
7. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 20 17 18 12 17 87 84
8.–9. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 21 28 66 82
8.–9. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 25 24 15 18 59 82
10. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6 5 24 5 25 58 71
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 13 15 19 9 41 56
12. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 18 16 96 46
13. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 15 18 2 2 8 42 45
14. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 15 18 63 33
15. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 8 19 2 2 40 31
16. Filip Zikeš G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 71 24
17.–18. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 4 8 75 18
17.–18. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 18 32 18
19. Meshkat KM RUMC, Dhaka, Bangladesh 17 68 17
20. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 13 2 35 15
21. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 11 58 11
22. Adam Korbel G, Strakonice 6 3 38 9
23.–24. Adam Seidl Nový PORG, Praha 8 21 8
23.–24. Lukáš Veškrna G Jana Keplera, Praha 8 38 8
25.–26. Natália Kalinová G, P. Horova, Michalovce 7 50 7
25.–26. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 7 54 7
27.–32. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 100 6
27.–32. Tereza Preclíková G Dobruška 6 50 6
27.–32. Radim Skála G, Hořovice 6 100 6
27.–32. Matyáš Svoboda G, Mikulov 6 50 6
27.–32. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 6 100 6
27.–32. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 6 50 6
33. Tomáš Nevrlka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 33 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz