I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 180
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 40 48 39 93 127
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 56 12 39 88 107
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 38 24 92 103
4. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 28 18 38 82 84
5.–6. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 23 32 25 47 80
5.–6. Leonardo Wimmer Colégio pH, Tijuca, Brazil 32 48 82 80
7. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 37 28 13 57 78
8. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 50 15 108 65
9. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 33 6 20 70 59
10. Michal Jůza G, Benešov 18 20 16 57 54
11. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 34 19 91 53
12. Kristián Matuštík G, Benešov 17 19 15 42 51
13. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 40 67 40
14. YUQING XU ARIA Dulles High School, USA 38 63 38
15. Tomáš Drobil G, Dačice 36 72 36
16. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 34 57 34
17. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 9 12 11 73 32
18. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 27 71 27
19. Jakub Růžička G, Nymburk 24 63 24
20. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 19 3 1 85 23
21. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 5 5 12 79 22
22. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 18 30 18
23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 8 3 6 100 17
24. Miroslav Horský G, Českolipská, Praha 16 52 16
25. Dominik Majkus G Na Vítězné pláni, Praha 13 46 13
26. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 11 92 11
27.–29. Bernadeta Maříková G, Český Krumlov 6 3 56 9
27.–29. Štěpán Tichý G, Jateční, Ústí nad Labem 9 43 9
27.–29. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 2 7 50 9
30.–31. Vratislav Besta G, Olomouc-Hejčín 6 33 6
30.–31. Marek Talíř G, Český Krumlov 6 60 6
32. Marek Božoň G, Karviná 3 43 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 180
1. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 57 45 51 90 153
2. Martin Schmied G, Jihlava 40 42 56 77 138
3. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 42 46 74 134
4. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 41 43 44 71 128
5. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 24 41 51 90 116
6. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 34 44 31 67 109
7. David Kománek G, Špitálská, Praha 36 38 30 73 104
8. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 43 33 26 78 102
9. Martin Vavřík G, Šumperk 51 25 19 87 95
10. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 22 25 63 84
11. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 25 27 30 55 82
12. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 29 23 52 52
13.–14. Ronald Doboš G Poštová, Košice 51 85 51
13.–14. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 22 23 6 91 51
15. Veronika Hendrychová G, Turnov 16 26 7 64 49
16. Lukáš Hronek G, Písek 31 6 10 100 47
17. Jan Obořil Klasické a španělské G, Brno 37 74 37
18. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 21 13 67 34
19.–20. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 18 10 60 28
19.–20. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 6 8 14 56 28
21. Matěj Krátký PORG, Praha 27 71 27
22.–23. Petra Pálkovácsová G, Nové Zámky 23 38 23
22.–23. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 72 23
24. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 22 48 22
25. Rachel Johnson Richardson High School, USA 21 42 21
26. Milan Tichavský Slezské G, Opava 9 11 67 20
27. Kryštof Jasenský G, Lesní čtvrť, Zlín 19 45 19
28.–29. Minh Khoi Ho Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam 16 76 16
28.–29. Filip Zukal G, Blansko 16 27 16
30. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 12 1 62 13
31. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 6 1 48 12
32. Dominika Kodlová PORG, Praha 11 29 11
33. Daniel Krátký G, Trutnov 10 59 10
34. Kateřina Roupová G, Blansko 9 23 9
35. Erika Žitniaková Evanjelické G, Banská Bystrica 5 23 5
36.–37. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 4 67 4
36.–37. Martina Pivková Evanjelické G, Banská Bystrica 4 40 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 198
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 47 46 61 78 154
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 39 38 41 84 118
3. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 38 40 35 65 113
4. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 28 37 35 71 100
5. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 42 24 56 99
6. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 39 35 22 83 96
7. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 35 33 17 86 85
8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 28 31 25 66 84
9. Jan Klivan G, Dačice 28 14 22 63 64
10. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 19 25 12 95 56
11. Radek Lacko G Komenského, Havířov 19 28 65 47
12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 14 13 62 33
13. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 13 15 82 28
14. Karolína Letochová G, Šternberk 26 51 26
15. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 23 52 23
16. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 19 63 19
17.–18. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 14 4 72 18
17.–18. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 10 90 18
19. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 15 58 15
20. Gabriel Ščurka ŠpMNDaG, Bratislava 10 53 10
21.–22. Daniel Czinege SPŠ chemická, Ostrava 9 47 9
21.–22. Kristýna Chlupáčová G J. Ressela, Chrudim 9 50 9
23. Vojtěch Janota G, Strakonice 6 1 47 7
24. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 27 6
25. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 3 19 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 198
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 53 54 27 76 134
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 44 37 43 84 124
3. Adam Krška G, Mikulov 33 25 28 65 86
4. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 37 31 60 68
5. Benedikt Bareš G Dobruška 33 22 12 74 67
6. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 25 24 15 56 64
7. Adam Húšťava European School Luxembourg II 10 30 20 75 60
8. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 20 17 18 87 55
9. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 13 15 19 40 47
10. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 15 18 2 48 35
11. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 15 18 63 33
12. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 8 19 2 50 29
13. Filip Zikeš G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 71 24
14. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 18 32 18
15. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6 5 71 17
16. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 13 2 35 15
17. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 11 58 11
18. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 4 83 10
19. Lukáš Veškrna G Jana Keplera, Praha 8 38 8
20.–21. Natália Kalinová G, P. Horova, Michalovce 7 50 7
20.–21. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 7 54 7
22.–26. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 100 6
22.–26. Tereza Preclíková G Dobruška 6 50 6
22.–26. Matyáš Svoboda G, Mikulov 6 50 6
22.–26. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 6 100 6
22.–26. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 6 50 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz