I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 180
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 40 45 89 85
2. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 26 89 67
3. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 56 10 94 66
4. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 50 12 109 62
5. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 37 23 56 60
6. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 23 24 44 47
7. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 28 15 75 43
8. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 40 67 40
9. Jan Obořil Klasické a španělské G, Brno 37 74 37
10.–11. Tomáš Drobil G, Dačice 36 72 36
10.–11. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 33 3 71 36
12. Michal Jůza G, Benešov 18 17 55 35
13.–14. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 34 57 34
13.–14. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 34 89 34
15. Kristián Matuštík G, Benešov 17 16 43 33
16. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 27 71 27
17. Leonardo Wimmer Colégio pH, Tijuca, Brazil 25 100 25
18. Jakub Růžička G, Nymburk 24 63 24
19. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 19 90 19
20.–21. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 18 30 18
20.–21. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 9 9 62 18
22. Miroslav Horský G, Českolipská, Praha 16 52 16
23. Dominik Majkus G Na Vítězné pláni, Praha 13 46 13
24.–25. Štěpán Tichý G, Jateční, Ústí nad Labem 9 43 9
24.–25. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 2 7 50 9
26.–27. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 8 100 8
26.–27. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 5 3 62 8
28.–30. Vratislav Besta G, Olomouc-Hejčín 6 33 6
28.–30. Bernadeta Maříková G, Český Krumlov 6 46 6
28.–30. Marek Talíř G, Český Krumlov 6 60 6
31. Marek Božoň G, Karviná 3 43 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 180
1. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 57 31 82 88
2. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 32 73 78
3.–5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 43 30 84 73
3.–5. Martin Schmied G, Jihlava 40 33 68 73
3.–5. Martin Vavřík G, Šumperk 51 22 82 73
6. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 41 30 66 71
7. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 34 35 68 69
8. David Kománek G, Špitálská, Praha 36 29 67 65
9. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 24 38 82 62
10. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 19 58 56
11. Ronald Doboš G Poštová, Košice 51 85 51
12.–13. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 29 20 51 49
12.–13. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 25 24 52 49
14. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 22 20 89 42
15. Veronika Hendrychová G, Turnov 16 23 63 39
16. Lukáš Hronek G, Písek 31 3 100 34
17. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 21 11 67 32
18. Matěj Krátký PORG, Praha 27 71 27
19. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 18 7 57 25
20.–21. Petra Pálkovácsová G, Nové Zámky 23 38 23
20.–21. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 72 23
22. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 22 48 22
23. Rachel Johnson Richardson High School, USA 21 42 21
24. Milan Tichavský Slezské G, Opava 9 11 67 20
25. Kryštof Jasenský G, Lesní čtvrť, Zlín 19 45 19
26.–27. Minh Khoi Ho Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam 16 76 16
26.–27. Filip Zukal G, Blansko 16 27 16
28.–29. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 6 6 63 12
28.–29. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 12 67 12
30. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 6 50 11
31. Daniel Krátký G, Trutnov 10 59 10
32. Kateřina Roupová G, Blansko 9 23 9
33. Dominika Kodlová PORG, Praha 8 23 8
34.–35. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 4 67 4
34.–35. Erika Žitniaková Evanjelické G, Banská Bystrica 4 21 4
36. Martina Pivková Evanjelické G, Banská Bystrica 2 29 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 198
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 47 34 70 81
2. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 39 33 88 72
3. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 38 30 63 68
4. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 39 25 76 64
5. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 35 27 83 62
6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 27 57 60
7. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 28 31 69 59
8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 28 25 63 53
9.–10. Jan Klivan G, Dačice 28 10 58 38
9.–10. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 19 19 93 38
11. Radek Lacko G Komenského, Havířov 19 15 61 34
12. Karolína Letochová G, Šternberk 26 51 26
13. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 23 52 23
14. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 13 9 79 22
15. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 19 63 19
16. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 10 64 16
17. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 15 58 15
18. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 14 74 14
19. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 4 86 12
20. Gabriel Ščurka ŠpMNDaG, Bratislava 10 53 10
21. Daniel Czinege SPŠ chemická, Ostrava 9 47 9
22. Vojtěch Janota G, Strakonice 6 1 47 7
23. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 27 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 198
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 53 40 80 93
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 44 35 82 79
3. Adam Krška G, Mikulov 33 23 71 56
4. Benedikt Bareš G Dobruška 33 16 68 49
5. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 25 18 54 43
6. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 20 11 79 31
7. Adam Húšťava European School Luxembourg II 10 20 83 30
8. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 15 14 48 29
9. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 25 63 25
10. Filip Zikeš G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 71 24
11. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 8 15 50 23
12. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 13 9 48 22
13. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 15 6 58 21
14. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 18 32 18
15. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 13 2 35 15
16. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 11 58 11
17. Lukáš Veškrna G Jana Keplera, Praha 8 38 8
18.–19. Natália Kalinová G, P. Horova, Michalovce 7 50 7
18.–19. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 7 54 7
20.–25. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 100 6
20.–25. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 100 6
20.–25. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 100 6
20.–25. Tereza Preclíková G Dobruška 6 50 6
20.–25. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 6 100 6
20.–25. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 6 50 6
26. Matyáš Svoboda G, Mikulov 4 67 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz