Výsledková listina 1. série 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 7 7 8 10 12 10 60
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 2 6 6 8 8 14 9 56
2. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 3 1 7 7 8 14 10 50
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 2 6 8 12 10 41
4.–5. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 1 4 3 8 5 12 4 40
4.–5. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 3 2 7 7 8 5 8 40
6.–7. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 3 2 6 3 8 2 11 2 37
6.–7. Jan Obořil Klasické a španělské G, Brno 3 1 6 5 8 6 8 37
8. Tomáš Drobil G, Dačice 3 3 6 3 8 2 11 36
9.–10. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 3 2 5 3 8 1 5 7 34
9.–10. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 3 2 7 8 7 7 34
11. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 3 3 5 4 8 3 7 33
12. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 3 1 5 4 8 7 28
13. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 3 4 8 8 4 27
14. Jakub Růžička G, Nymburk 3 1 5 3 8 4 24
15. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 3 2 2 3 2 1 6 4 23
16. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 3 3 5 8 19
17.–18. Michal Jůza G, Benešov 3 1 5 3 2 4 18
17.–18. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 3 1 2 3 1 3 3 2 18
19. Kristián Matuštík G, Benešov 3 3 2 4 5 17
20. Miroslav Horský G, Českolipská, Praha 2 2 2 8 2 16
21. Dominik Majkus G Na Vítězné pláni, Praha 2 2 4 3 2 13
22.–23. Štěpán Tichý G, Jateční, Ústí nad Labem 3 1 3 2 9
22.–23. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 2 1 3 3 9
24. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 8 8
25.–27. Vratislav Besta G, Olomouc-Hejčín 1 3 2 6
25.–27. Bernadeta Maříková G, Český Krumlov 3 1 2 6
25.–27. Marek Talíř G, Český Krumlov 3 3 6
28. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 3 2 5
29. Marek Božoň G, Karviná 3 3
30. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 1 1 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 7 7 8 10 12 10 60
1. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 7 8 8 4 14 10 57
2.–3. Ronald Doboš G Poštová, Košice 3 3 8 4 9 6 8 10 51
2.–3. Martin Vavřík G, Šumperk 3 3 6 3 8 6 14 8 51
4. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 7 8 8 2 6 9 46
5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 7 7 8 5 10 43
6. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 3 3 5 3 8 4 6 9 41
7. Martin Schmied G, Jihlava 3 1 7 3 8 3 5 10 40
8. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 3 5 3 6 3 7 7 37
9. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 3 7 3 8 9 3 36
10. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 3 1 5 7 5 2 6 5 34
11. Lukáš Hronek G, Písek 2 3 7 8 11 31
12. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 5 4 3 3 6 3 29
13. Matěj Krátký PORG, Praha 3 3 7 3 3 8 27
14. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 3 1 3 3 8 4 3 25
15. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 2 1 5 2 8 6 24
16.–17. Petra Pálkovácsová G, Nové Zámky 3 2 2 3 8 2 2 1 23
16.–17. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7 3 8 5 23
18.–19. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 3 1 8 2 3 5 22
18.–19. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 3 8 11 22
20.–21. Rachel Johnson Richardson High School, USA 1 2 6 3 2 4 3 21
20.–21. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 3 2 7 4 5 21
22. Kryštof Jasenský G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3 7 3 1 2 19
23. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 3 1 3 3 8 18
24.–26. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 1 7 3 2 16
24.–26. Minh Khoi Ho Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam 3 1 4 8 16
24.–26. Filip Zukal G, Blansko 2 1 3 2 1 2 3 2 16
27. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 3 3 6 12
28. Daniel Krátký G, Trutnov 3 5 2 10
29.–30. Kateřina Roupová G, Blansko 2 1 3 2 0 1 9
29.–30. Milan Tichavský Slezské G, Opava 3 3 3 9
31. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 3 6
32. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 2 5
33. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 8 10 12 10 66
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 2 5 4 8 2 12 8 47
2.–3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 2 4 8 3 12 4 39
2.–3. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 6 6 7 8 6 39
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 4 3 4 11 4 38
5. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 6 8 4 11 35
6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 4 3 8 2 8 33
7.–9. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 2 2 2 4 12 28
7.–9. Jan Klivan G, Dačice 4 6 3 3 8 4 28
7.–9. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 4 7 3 7 1 28
10. Karolína Letochová G, Šternberk 6 4 5 5 2 4 26
11. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 6 6 5 3 2 1 23
12.–14. Radek Lacko G Komenského, Havířov 4 2 5 2 6 19
12.–14. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 2 8 3 19
12.–14. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 6 6 7 19
15. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 6 2 5 2 15
16. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 6 2 6 14
17. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 6 7 13
18. Gabriel Ščurka ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 2 10
19. Daniel Czinege SPŠ chemická, Ostrava 4 4 1 9
20. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 8
21.–23. Vojtěch Janota G, Strakonice 6 6
21.–23. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 4 2 0 6
21.–23. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 8 10 12 10 66
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 6 6 7 8 8 4 8 6 53
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 4 7 2 8 10 7 44
3.–4. Benedikt Bareš G Dobruška 6 6 3 7 8 3 33
3.–4. Adam Krška G, Mikulov 6 4 5 3 8 3 4 33
5. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 6 2 5 3 5 1 3 25
6. Filip Zikeš G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 5 3 8 24
7. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 2 4 8 20
8. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 6 2 2 3 2 2 1 18
9.–10. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 6 4 2 3 15
9.–10. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 4 3 1 0 7 15
11.–12. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 6 2 1 2 2 13
11.–12. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 4 2 3 1 3 13
13. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 6 2 3 11
14. Adam Húšťava European School Luxembourg II 4 6 10
15.–16. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 6 2 0 8
15.–16. Lukáš Veškrna G Jana Keplera, Praha 4 3 1 8
17.–18. Natália Kalinová G, P. Horova, Michalovce 6 1 7
17.–18. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 4 3 7
19.–24. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 6
19.–24. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 6 6
19.–24. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 6 6
19.–24. Tereza Preclíková G Dobruška 4 2 6
19.–24. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 6 6
19.–24. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 4 2 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz