Výsledková listina 2. série 32. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 3 6 9 5 12 10 45
2. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 7 12 4 26
3. Leonardo Wimmer Colégio pH, Tijuca, Brazil 3 6 8 8 25
4. Vojtěch Ulman G Jaroslava Seiferta, Praha 3 4 5 3 8 1 24
5. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 3 3 4 1 9 3 23
6. Michal Jůza G, Benešov 3 3 11 17
7. Kristián Matuštík G, Benešov 2 1 4 3 6 16
8. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 3 6 6 15
9. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 12 12
10. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 10 10
11. Tadeáš Wilczek G F. Živného, Bohumín 3 6 9
12. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 7 7
13.–14. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 3 3
13.–14. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 9 10 12 10 60
1. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 6 7 12 10 38
2. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 3 7 5 10 10 35
3. Martin Schmied G, Jihlava 3 6 7 4 10 3 33
4. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 4 7 5 10 3 32
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 7 2 13 4 31
6.–7. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 3 4 7 2 9 5 30
6.–7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 5 7 4 11 30
8. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 4 8 3 8 3 29
9. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 3 3 7 2 6 3 24
10. Veronika Hendrychová G, Turnov 3 4 11 5 23
11. Martin Vavřík G, Šumperk 3 7 4 8 22
12.–13. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 3 6 2 1 8 20
12.–13. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 3 5 12 20
14. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 1 2 1 12 19
15.–16. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 3 8 11
15.–16. Milan Tichavský Slezské G, Opava 6 5 11
17. Dominika Kodlová PORG, Praha 1 1 2 2 2 8
18. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 7 7
19.–20. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 3 6
19.–20. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 6 6
21. Erika Žitniaková Evanjelické G, Banská Bystrica 1 2 1 4
22. Lukáš Hronek G, Písek 3 3
23. Martina Pivková Evanjelické G, Banská Bystrica 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 2 7 4 12 3 34
2. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 5 8 5 9 33
3. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 7 3 3 12 31
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 3 4 3 10 4 30
5.–6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 3 3 10 1 27
5.–6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 7 3 11 27
7.–8. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 7 12 25
7.–8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 0 7 1 11 25
9. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 6 8 5 19
10. Radek Lacko G Komenského, Havířov 6 9 15
11.–12. Jan Klivan G, Dačice 6 2 2 10
11.–12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 10
13. Jarmila Terpáková G L. Svobodu, Humenné 6 3 9
14. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4
15. Vojtěch Janota G, Strakonice 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 9 10 12 10 66
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 6 6 5 4 9 10 40
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 7 4 12 35
3. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 1 4 3 11 25
4. Adam Krška G, Mikulov 4 7 12 23
5. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 5 9 20
6. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 6 7 5 18
7. Benedikt Bareš G Dobruška 6 4 4 2 16
8. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 6 1 8 15
9. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 8 14
10. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 11 11
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 9 9
12. Sára Byšková G Jana Keplera, Praha 6 6
13. Matyáš Svoboda G, Mikulov 4 4
14. Milan Marek G Neumannova, Žďár n. S. 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz